Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Do prawdziwego zakończenia musisz wykonać 100% wszystkiego. Dla mnie to najlepsze doświadczenie w całym Arkhamverse. Dlaczego?

 

- fabularnie jest to najbardziej dojrzała i dołująca część, zayebiście filmowa narracja (jeszcze Arkham Origins było blisko)

- batmobil porusza się bardzo płynnie, dobrze się nim wchodzi w zakręty, jest poczucie prowadzenia czegoś konkretnego i trudnego do powstrzymania

- najlepszy wygląd Batmana

- główny antagonista bez Jokera w tej roli także się udał a dla studia było to wyzwaniem

- system odkrywania misji pobocznych zależny od eksploracji a nie gotowych znaczników na mapie

- walka z wykorzystaniem elementów otoczenia, dużo kombinacji

- możliwość zwiedzania miasta zarówno w Batmobilu jak i bez

- ukazanie Batmana jako psychologicznie wystawionego na próbę bohatera z ogromną presją tłumu

 

To tylko moje odczucia tak więc bez spinki.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Strata czasu, to zakończenie nie jest tego warte, szczególnie w dobie YT. Spasowałem na 81% i to dosyć na siłę.

 

Tak dobrze wchodzi w zakręty, że misje z pogonią za piromanem grożą dewastacją pomieszczenia w którym się gra, w czym naturalnie pomaga kamera.

 

Wszystkie misje poboczne same mi się odkryły, a znaczniki wyjawiają "zieloni-przesłuchiwani".

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gierka ma ogólnie dużo contentu. Wyzwań jest całkiem sporo bo dochodzi szarżowanie Batmobilem. W wersji GOTY jest tego tyle naładowane, że ciężko się nudzić. Ograłem praktycznie większość dodatków, została mi Batgirl i Ciller Croc do ogarnięcia.

 

Ostatnio odpaliłem Arkham City i o ile w Knight walka wydaje się najlepiej dopracowana tak w City jest ona chyba lekko trudniejsza. Czasu na kontrowanie jest jakby mniej, przeciwnicy częściej atakują po 2-3 jednocześnie. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.10.2019 o 17:09, Schranz1985 napisał:

Ta gierka na pro jest w 1080p?
No bez kitu gralem w to ze 2msc temu i tez mialem wrazenie ze niby masa detali git fajnie a cos mi nie pasowalo i mialem wrazenie ze slabo ten batman wygląda....


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

 

Niestety. Rocksteady ostatnio wydali kolekcje Arkhamverse na nowo ale bez żadnych pro-patchy dla Arkham Knight. Gra działa kilka klatek lepiej tylko przy ustawionym boost mode w Pro. Nic więcej oprócz tego.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Pograłem dzisiaj z 3 godzinki i jest całkiem spoko. Grafika robi wrażenie nawet dzisiaj. Poziom detali, tekstur robi. Jednak cały czas mam wrażenie ,że to nie jest full HD. 

 

Przytłacza mnie ilość wskaźników, znaczników, funkcji, strzałek. No jakbym grał w strategię ekonomiczną. Za dużo tego. Jeszcze sterowania do końca nie ogarniam i mi się mylą przyciski xd Misje poboczne wypróbowałem ale już widzę ,że ich nie będę ruszał. Cisnę tylko wątek główny. 

 

Jazda samochodem to jest kosmos jak na grę tego typu :banderas: prowadzi się świetnie. Do tego to poczucie masy i mocy samochodu. Idziemy jak przecinak przez ulicę. 

 

Co do systemu walki, jest dosyć skomplikowany z tym drzewkiem umiejętności. Jak ktoś chce spędzić jak najwięcej czasu w gierce to spoko. Mi się bardziej podobało podejście w Spider Man gdzie było to bardziej w stylu gierek arcade. 

 

Do gierki dostałem masę kodów na DLCki, z 6 chyba. Jest coś wartego zainstalowania? 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio po obejrzeniu trylogii wzielo mnie na ogranie znowu batka tym razem na 100% plus goty.

 

Jezu jaka ta gra jest dobra, klimat gotham jest idealnie oddany. Cala ta bat otoczka, sledztwa, postacie gadzety no i jeszcze batmobil na deser :banderas: No i fajnie i ciekawie wykorzystane sa te wszystkie gadzety czy to w walce czy zagadkach nigmy. Postacie i dialogi tez fajnie poprowadzone. Widac ze gierka mocno czerpala z filmow.

No i jak na juz wiekową gierke grafika naprawde niezle wyglada. Ten deszcz na dachach. 

 

Za pierwszym razem na premiere lecialem sam glowny watek teraz na odwrot i jestem w szoku jak wiele stracilem. Ogolnie wsiąklem. Jest dobrze.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

A ja cisnę tylko wątek główny, nie mam ochoty na te poboczne aktywności jednak. Są strasznie powtarzalne. Może jak skończę wątek główny tylko nie wiem czy wtedy jest możliwość czyszczenia mapy. 

 

A sama gra, grafika, miasto po tylu latach robi kosmiczne wrażenie. Wszystko tutaj jest takie dopracowane, łącznie z rozgrywką. 

Odnośnik do komentarza

Z ta powtarzalnoscia wlasnie zupelnie sie nie zgodze. Odbijanie strazakow, sledztwo i analiza cial seryjnego zabojcy, ganianie batmobilem za swietlikiem i jeszcze pare innych ktore wychodza wraz z postepem gry ktorych nie bede spoilowal i kazda korzysta z innego sposobu gry co wlasnie bardzo mi sie spodobalo.

 

Powtarzalne jedynie sa znajdzki no i te misje typu zabij paru milicjantow po cos tam, te obnizanie zagrozenia mapki. Ale te to sobie robie po drodze jak sie zaswieci na radarze ludek na zielono ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...