Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, SlimShady napisał:

To niezła trylogia, ale co zrobisz Panie Warner, nie ma miejsca, a kolejny krążek piechotą nie chodzi.

No, jak kupiłem se trylogię na półkę to kod na AK oddałem na forum (i tak data spożycia była do 2022 chyba), a do kolekcji musiałem dobrać jeszcze raz, tym razem w osobnym pudle.

Ciężkie jest życie pudełkowca, ale przynajmniej jest co oddawać za memy.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, marcinwks napisał:

Ostatnio to coraz częstsza praktyka. Niestety. Taki sam numer był z FFXV. Tylko, że tam ściągało się - nie chcę skłamać - ale z 50 gb danych. 

W tych pseudo edycjach GOTY z voucherami, z tego, co wiem, trzeba głównie uważać na Warnera, czy Square Enix(Life is Strange 2, Hitmany, Nier Automata, i przytoczony Final). Tam to nawet edycja Royal nie jest definitywna, bo jeszcze wyszło coś dodatkowego.

No, ale Sony też się np. zesrało ze Spidermanem. Także trzeba się pilnować, wypytywać na forum i być czujnym jak ważka.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Rozi napisał:

Wspaniała część wspaniałej serii. Pierwsze spotkanie z Man-Batem, myślałem, że zesram się w portki ze strachu.

 

Kabi, masz wersję z dodatkami wszystkimi?

Tak. Ogolnie fajny motyw z man batem. Nawet glupie machanie analogami zeby czyste dna pobrac. Niby szczegol ale mogli tez przeciez zrobic to full automat ze batek po prostu pobiera. Bardzo mi sie wlasnie podobaja te wszystkie "minigierki"ze praktycznie zawsze musimy sami coa pomajstrowac.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Kmiot napisał:

 To i tak lepiej, niż fakt, że w Trylogii Arkham na płycie są tylko AA i AC, a AK trzeba siorbać cyfrówkę.

:dafuq:

Dlatego właśnie z tego powodu zamówiłem sobie zamiast trylogii tą wersję. Do tego ładniejsza okładka :cool2:

i-batman-return-to-arkham-gra-ps4.jpg

A do Arkham Knight'a wróciłem niedawno. Rozgrzebałem go jakoś po premierze i rzuciłem w kąt. Teraz nie mogę się od tej gry oderwać. Wszystko tutaj siedzi, lubię się przypiepszać do wszystkiego ale tutaj serio nie mam do czego. Genialna gra. Jak dla mnie jedna z najlepszych w poprzedniej generacji. Taki Spajderek to nawet nie stał obok Batmana. Do tego graficznie to nawet dzisiaj robi wrażenie. To co Rocksteady wyciągnęło z UE3 to naprawdę szapo ba! Oczywiście platynka musi być ale przerażają mnie trochę zagadki człowieka zagadki. A w sumie to ich ilość i szukanie tego na mapie :frog:

 

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zostal mi ostatni trofik do platyny. Za new game plus. Powiem wam ze ciekawie tak bez tych znacznikow nad lbami wrogow sygnalizujacych atak :notbad:

Przyznam ze troszke mnie wzdyma jak sobie przypomne ostatnia walke batmobilem i wizje tego ze na ng+ bedzie otrzymywany wiekszy dmg

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja ng+ zrobiłem na jednym posiedzeniu zaraz po wymaksowaniu podstawki. Wcale nie jest tak trudno, ponieważ wszystkie ulepszenia przechodzą i dodatkowo dochodzą nowe, więc w połowie gry już się jest przekozakiem. Trzeba się tylko przestawić na brak sygnalizatorów nad głowiami przeciwników i luzik. 

Edytowane przez LukeSpidey
Odnośnik do komentarza

No juz wbite. Wczoraj zaczalem dzis skonczylem.Tak jak mowisz zdecydowanie przesadzone opinie czytalem na jakims zagranicznym forum ze niby takie trudne. Goscie chyba po prostu nie potrafili korzystac z gadzetow albo wpadali na pałe miedzy 15 przeciwnikow.

Zginalem mniej razy niz na normalu.W sumi pewnie z pare razy. Na poczatku faktycznie mozna sie zapomniec bez tych sygnalizatorow ale szybko wchodzi w krew obserwacja otoczenia. Zreszta z pelnym ogadzetowaniem  nie ma sensu wdawac sie w bitke jak nie trzeba.

 

Teraz robie sobie przerwe od gotham. Pogram w Immortals a potem wroce do dodatkow.

Odnośnik do komentarza

Chyba w sumie nic szczegolnego. Po prostu lecialem wszystko po kolei. Pojawiala sie nowa misja poboczna? No to do niej lecialem. Pojawilo sie nowe wyzwanie? To do niego lecialem, robiac je na 3 gwiazdki. Tak samo z zagadkami Nigmy, zauwazylem to robilem od razu. Po zrobieniu na 100% fabuly przy pierwszym przejsciu zostaly mi skoki batmobilem ktore wjechaly dosc szybko (cale szczescie bo nienawidze trofikow przy ktorych nie jestem pewien czy skok jest zaliczony czy nie ) i wykonanie wszystkich nokautow lowcy co tez wlecialo dosc sprawnie bo tylko 3 nie zrobilem podczas gry. Mozna je wykonac podczas pierwszego tutorialowego wyzwania lowcy tylko WAZNE musimy te wyzwanie wybrac z poziomu fabuly lecac batkiem w odpowiednie miejsce. Nie z menu gry. 

 

Znajdzki w sumie jak sie przesluchuje typow sa pozaznaczane na mapie wiec tez poszlo bardzo sprawnie. Nie ma sie co bac liczby zagadko znajdziek bo sa porozmieszczane obok siebie.

 

No i nie robimy protokolu upadku rycerza zanim nie bedziemy mieli 100% fabuly. Pewnie mozna doklepac przestepcow na ng+ ale ja nie ryzykowalem i nie komplikowale, sobie sprawy.

 

Jedyne co mnie zaskoczylo to trick jesli ktos ma dodatki i wyzwania z dlc to gwiazdki z nich zliczaja sie do trofeum za 69 gwiazdek. Ja nie wiedzialem i robilem wszystkie podstawowe. A np bardzo lubilem wyzwania z combosami i z batmobilem za to nienawidzilem wyzwan lowcy wiec sie przy nich meczylem. A ze sobie zrobilem jedne wyzwanie czerwonego kaptura z dlc to trofik mi wpadl przy 66 gwiazdkach z podstawowych wyzwan  :reggie:

A gdybym wiedzial to bym sobie duzo latwiej nabil te 69 gwiazdek  majac dlc

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ja dopiero rozpoczynam przygodę dzięki kolekcji. Wcześniej jakoś nigdy mnie do Batmana nie ciągnęło. Pierwsze zdziwienie, gdy zobaczyłem jak to wygląda. Nie wiem czy ps5 coś poprawia, ale graficznie jest bardzo ładnie. Samo poruszanie i walka bohaterem jest swietna i bardzo intuicyjna niczym w pająku. Problem zaczyna się w pojeździe, ciągle zapominam, że L2 to nie cofanie a zamiana w czołg co często powoduje u mnie irytację, szczególnie w tych zadaniach np. zniszczenie 10 pojazdów na 3 gwiazdki. Jak ktoś ma jakieś sugestię dla początkującego to chętnie skorzystam z rad. Choć nie wiem czy będę miał tyle cierpliwości by zdobyć platyne.

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza

Mialem podobnie.Z poczatku tez mnie to irytowalo niemilosiernie. Nie ma zadnej rady, po prostu musisz sie przyzwyczaic. Zreszta jak chcesz w tych zadaniach 3 gwiazdki to tam nie ma czasu na jechanie na wstecznym wiec ci nie potrzebny. Tam musisz jezdzic praktycznie w kolko i do przodu.Tam nie ma czasu na szukanie przeciwnika, zniszcyles pojazd od razu namierzasz nasteony Tam sa tak jakby strefy gdzie auta do zniszczenia sie pojawiaja caly czas a sa gdzie prawie nic nie jezdzi. 

 

Poza tym akurat te wyzwania zostaw sobie na pozniej jak ulepszysz batmobil bo jak np namierzysz pojazd i go gonisz po drodze tez jak masz ulepszenia warto np staranowac jakis przy okazji po drodze.

 

Bo jak mniemam masz na mysli wyzwania poscigow.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...