Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, łom napisał:

Też teraz ogrywam i nawet głupi patch pod Pro podbijający rozdzielczość do 1440p/4k CB by dużo dał, przy tym mocno kontrastowym oświetleniu widać ząbki. Do 30 fps-ów można się przyzwyczaić bo i tak gra się o wiele lepiej niż w niedorobioną edycję PC. Sam klimat i design miejscówek jest elegancki i świetnie to wszystko współgra z ambilightem w TV.

 

To chyba dawno grałeś na PC, bo teraz jest wszystko idealnie ze wszystkimi Batmanami włącznie z Arkham Knight. Nie wiem też w jaki sposób wersja konsolowa miałaby być lepsza w 1080p 30 fps przy możliwości gry w 4K 120 fps na PC z wyższymi ustawieniami graficznymi niż na konsolach + na PC masz Nvidia Physx, które w tej grze robi super robotę. Przechodziłem kiedyś na PS4Pro, teraz na PC i na PC pod względem techniczno-graficznym to zupełnie inna liga.

 

Parę moich z PC:

 

SB9zI2q.jpg

 

9d8Ed1k.jpg

 

NY5m0Jk.jpg

 

cjqGXFC.jpg

 

xkH2wme.jpg

 

gv015Pa.jpg

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, tjery napisał:

o chyba dawno grałeś na PC, bo teraz jest wszystko idealnie ze wszystkimi Batmanami włącznie z Arkham Knight. Nie wiem też w jaki sposób wersja konsolowa miałaby być lepsza w 1080p 30 fps przy możliwości gry w 4K 120 fps na PC z wyższymi ustawieniami graficznymi niż na konsolach + na PC masz Nvidia Physx, które w tej grze robi super robotę. Przechodziłem kiedyś na PS4Pro, teraz na PC i na PC pod względem techniczno-graficznym to zupełnie inna liga.

Wiedziałem że pisi master rejs znowu się odezwie xd Ta gra jest tragicznie zoptymalizowana, to że u Ciebie na GPU 8x mocniejszym niż w zalecanych nie ma problemów nie oznacza że 'jest wszystko idealnie'. Ja na RX 580+16GB RAMu+Ryzen 1700+SSD (czyli wszystko 2x mocniejsze niż w wymaganiach zalecanych) miałem non-stop stuttering a użycie GPU skakało mi od 10 do 90%. Odpalałem go 3 lata temu jak dawali w Epicu więc chyba nowszej wersji nie było. Jest to gówno port i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, łom napisał:

Wiedziałem że pisi master rejs znowu się odezwie xd Ta gra jest tragicznie zoptymalizowana, to że u Ciebie na GPU 8x mocniejszym niż w zalecanych nie ma problemów nie oznacza że 'jest wszystko idealnie'. Ja na RX 580+16GB RAMu+Ryzen 1700+SSD (czyli wszystko 2x mocniejsze niż w wymaganiach zalecanych) miałem non-stop stuttering a użycie GPU skakało mi od 10 do 90%. Odpalałem go 3 lata temu jak dawali w Epicu więc chyba nowszej wersji nie było. Jest to gówno port i nic więcej.

 

:master: czuwa cały czas

 

A tak serio to ogrywam teraz na piecu wszystkie Batmany począwszy od Origins i w żadnym nie napotkałem problemów, wszystko działa tip top, więc mówienie o tym porcie, że jest gównem, jest już nieaktualne. To, że był to nie ma wątpliwości, ale obecnie jest git, no chyba, że jestem jakimś wybrańcem i 4090 poza grafiką naprawiła mi przy okazji wszystkie bugi i niedoróbki.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Ukukuki napisał:

Ja grałem na 2060 Super lata temu i działało to o wiele lepiej niż wersja na PS4 Pro którą również mam ograną. Pewnie przez te lata grę połatali, grałem 2-3 lata temu. 

Z geForce'ami pewnie lepiej ta gra współpracuje niż z Radeonami bo to UE3 i jeszcze 'sponsorowany' przez nVidie, ale nadal 2060 Super to 3x GTX 760. Równie dobrze można napisać za 5 lat że Gotham Knights to dobrze zoptymalizowana gra bo śmiga elegancko na RTX 7060 :dafuq:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, łom napisał:

Równie dobrze można napisać za 5 lat że Gotham Knights to dobrze zoptymalizowana gra bo śmiga elegancko na RTX 7060 :dafuq:

 

Tylko dyskusja nie dotyczyła tego na czym lepiej było ogrywać tą grę na premierę i jak wtedy była zoptymalizowana, a grania w tą grę obecnie i stwierdziłeś, że lepiej ogrywać na PS4 niż na PC. A to jest na ten moment bzdura. Bo posiadając PC z "obecnych" czasów zagrasz w wiele lepszej jakości niż posiadając konsolę z "obecnych" czasów, czyli PS5 czy XSX, gdzie jesteś uwiązany do 1080p/30 bez PhysX. Nie mówiąc już o możliwości zmiany FOV na PC, żeby Batman nie przesłaniał połowy ekranu plecami.

Odnośnik do komentarza

Arkham Knight - gorsze jak dla mnie od City i Asylum, ale dobre. Był jechany na premierę przez fanów Asylum i City, a teraz sobie ludzie przypomnieli, że to niezła gra akcji była, ale słaby Batman xD. Port na PC to była katastrofa z tego co pamiętam, nawet się nie odpalał u większości. Fajnie, że po x latach wreszcie coś naprawili :).

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, tjery napisał:

 

Tylko dyskusja nie dotyczyła tego na czym lepiej było ogrywać tą grę na premierę i jak wtedy była zoptymalizowana, a grania w tą grę obecnie i stwierdziłeś, że lepiej ogrywać na PS4 niż na PC. A to jest na ten moment bzdura. Bo posiadając PC z "obecnych" czasów zagrasz w wiele lepszej jakości niż posiadając konsolę z "obecnych" czasów, czyli PS5 czy XSX, gdzie jesteś uwiązany do 1080p/30 bez PhysX. Nie mówiąc już o możliwości zmiany FOV na PC, żeby Batman nie przesłaniał połowy ekranu plecami.

W moim przypadku jest lepiej ogrywać na PS4 Pro niż na PC i jest to spowodowane tym że wersja PC jest niedorobiona.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, łom napisał:

Ta gra jest tragicznie zoptymalizowana, to że u Ciebie na GPU 8x mocniejszym niż w zalecanych nie ma problemów nie oznacza że 'jest wszystko idealnie'. Ja na RX 580+16GB RAMu+Ryzen 1700+SSD (czyli wszystko 2x mocniejsze niż w wymaganiach zalecanych) miałem non-stop stuttering a użycie GPU skakało mi od 10 do 90%

U mnie na średnim smoku zapierdala elegancko, więcej problemów mialem z Arkham City niż z Knight :lapka:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bzduras napisał:

U mnie na średnim smoku zapierdala elegancko, więcej problemów mialem z Arkham City niż z Knight :lapka:

Ale czym jest ten średni PC? Bo to gra z 2015 i powinna latać bez problemu na średnich kompach z 2016 roku, nawet Steam Deck powinien dać radę odpalić w 60 fps bez problemu. To że na o wiele mocniejszych PCtach niż istniały w 2015 lepiej działa to normalne ale nie zmienia to faktu że jest to beznadziejny port który nie został magicznie naprawiony. Cytowane tu wielokrotnie DF wrzuciło parę filmików na temat jakości tego portu.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, łom napisał:

Ale czym jest ten średni PC?

Ryzen 7 2700, 16GB RAM i RTX 2060, obecnie to już mid-end, jak nie low end. Pierwszy port był chujowy w opór, potem go ściągnęli ze sklepu i wydali naprawioną wersję, która nawet na ówczesnych komputerach działała dobrze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jaka chujowa? Bardzo dobra, po prostu przesadzili z walką w batmobilu.  To jest poniekąd wina graczy, bo zawsze od sequeli chcą czegoś nowego, no i w Rocksteady poszli na całość robiąc  z pojazdu bohatera niemal równego  Batmanowi. Trochę szkoda, bo sam Batman potrafi w tej części nieźle przypierdolić i system walki w takim Arkham Asylum to bieda przy tym co zrobili w AK. Powinni zostawić normalne pojedynki z bossami to by nie było problemu. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Arkham Knight jest po prostu za mocno napompowany powtarzalną zawartością. Jak by ograniczyć ilość misji batmobilowych i posterunków do odbicia o 50% a w zamian dodać z 2 zamknięte lokacje albo parę misji detektywistycznych to o wiele lepiej by to wyszło. Walka i sekcje skradankowe też dla mnie słabsze niż w poprzednich częściach (a chwilę pograłem po ukończeniu Knight) bo Batman ma przesadzone skille i kompletnie to psuje wyzwanie. No i jeszcze brak normalnych bossów (oprócz dosłownie jednego który jest zablokowany za setkami znajdziek) psuje ogólne wrażenie. Ze wszystkich Arkhamów najgorzej się bawiłem przy tej części, ale nadal do dobra gra.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...