Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Super kurwa, ciekawe kiedys dojdziemy to tego momentu w historii jak juz nie bedzie nowych gier tylko remastery. Najpierw srali tymi Batmanami tasmowo az sie odbilo na jakosci serii a teraz jak juz najwyzszy czas na kontynuacje to oni beda robic remaster gry z generacji ktora jeszcze nawet dobrze nie przeminela.

Odnośnik do komentarza

Chętnie bym przytulił nowego nietoperza, nawet ostatnio sobie sprawdzałem co klepie Rocksteady i wychodzi jakiś chłam o legionie samobójców w przyszłym roku. Szkoda, Batman to moim zdaniem najlepszy materiał na solidną gierkę i to co wyszło z tym bohaterem nie zawodziło a wręcz przeciwnie, uwielbiam ten klimat serii.

Jest jeszcze coś o tytule Arkham Knights, ale to od gości stojących za Batman Origins więc nie ma co nawet komentować.

Odnośnik do komentarza

Taki mroczny urealniony (w stylu Nolana) Batman by mógł powstać. Nawet w otwartym świecie- część Gotham w stylu Manhattanu. Batmobil zostawić do jazd/pościgów i zagadek. Cała reszta taka jak w Knighcie  spokojnie by sprzedała tytuł. Łotrów nie brakuje, mechanike walki tylko ewentualnie poprawić. Batmobila osobiście bym chciał z BvS i JL, bo wygląda świetnie. 

 

A właśnie- mam płytową wersję na PS4 z dodatkami- jak pobiorę tą wersję z ps+collection to będę mógł je pobrać, czy muszę instalować z płyty?

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Miałem przeleciec przez fabułę aby przypomnieć co i jak się działo przed ograniem dodatkow...oczywiscie nic z tego nie wyszło i z przyjemnością zamknąłem prawie wszystkie sprawy (zostały te ubismieci i "?"). Nadal gierka robi wrażenie i gra się przyjemnie.

No ale do cholery co oni robią od 2015 roku? Zagrałbym już w coś nowego w tym świecie. Widzę że dodatki i ich bohaterowie to taki przedsmak Gotham Knight. No i gra jakoś z 10 razy mi się freezowala na przerywnikach filmowych :(

Odnośnik do komentarza

Gotham Knights robi inne studio (ci od Arkham Origins) i raczej będzie miało mało wspólnego z Arkhamverse. Widać to choćby po samej mechanice walki. 

 

Natomiast panowie odpowiedzialni za Arkham Asylum, Arkham City i oczywiście Arkham Knight od kilku lat pracują nad Suicide Squad: Kill the Justice League. Ta gra podobno jest osadzona w tym samym uniwersum, co trzy wyżej wymienione tytuły i już na dniach w ramach DC FanDome mają zaprezentować nowe materiały z tejże gry. 

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...
  • 5 miesięcy później...

Kurde, początkowo byłem mega podjarany, ale dziś zagrałem i chyba nie dam rady. Klimat i detale to mistrzostwo, ale ta ilość syfu najebana na mapie, a nawet nie tyle na mapie, co przed naszymi oczyma - miliony znaczników, jakieś AR Challenge wszędzie, punkty ulepszeń, no powiało ubiraczyskiem.
Nie wiem, może to wina tego, że mam wszystkie DLC zainstalowane od razu i przez to tak wygląda, ale strasznie mi burzy immersje ten śmietnik i chaos na ekranie.

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, Nemesis said:

Akurat w Batmanie wszystko mi się robiło tak jakby przyjemnie, chyba właśnie dzięki Gotham. W deszczu, nadal robi robotę. Dziwne, że Rocksteady nie zdecydowało się na remaster gierki. 

Wystarczyłoby wypuszczenie patcha 60 fps. Bardzo mi się podobało na PS4 i pograłbym jeszcze raz na XSX ale nie chce mi się ze względu na klatkarz.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Czoperrr napisał:

Wystarczyłoby wypuszczenie patcha 60 fps. Bardzo mi się podobało na PS4 i pograłbym jeszcze raz na XSX ale nie chce mi się ze względu na klatkarz.


Nie no rozdziałka też, albo chociaż jakiś porządny AA, bo ząbki i migotanie obiektów to masakra momentami.
Ale i tak jest pięknie :fsg:
18404e6b77647-screenshotUrl.thumb.jpg.2dba15d1fdf83afba0c236116db3bea9.jpg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Też teraz ogrywam i nawet głupi patch pod Pro podbijający rozdzielczość do 1440p/4k CB by dużo dał, przy tym mocno kontrastowym oświetleniu widać ząbki. Do 30 fps-ów można się przyzwyczaić bo i tak gra się o wiele lepiej niż w niedorobioną edycję PC. Sam klimat i design miejscówek jest elegancki i świetnie to wszystko współgra z ambilightem w TV.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.