Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem po ile stoi Skyrim, ale ... ludzie kupili zestawy gogle + voucher. Więc i ja - antyfan takich rozległych rpgów, stałem się posiadaczem tejże gry. Nawet tego nie mogę sprzedać, bo wszystkie gry - były na jednym kluczu (+ drugi klucz na VR Worlds). Tak Sony tnie koszty - a myślałem, że w środku będzie 5 gierek, na handelek :cebula: 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Ryo-San napisał:

Przed świętami kupiłem w MM za 79 zeta. Sprawdź może jeszcze jest to promo. 

Jak już to w przyszłym miesiącu, teraz już ponad 200 wydałem na cyfrówki a ani jednej jeszcze nie ograłem, baaaa nawet wszystkich demówek nie sprawdziłem. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, grzybiarz napisał:

To nie kupuj. Ja jestem w drugim rozdziale RDR2, a dostałem 24.12. Dwa razy grałem. Naprawdę nie ma sensu dodawać kolejnych gier do listy. Za 3 lata będą już pewnie lepsze gry niż Lost Bear:/

 

To jest dobra rada. Ja przy zakupie VR się lekko zachłysnąłem i wziąłem w cyfrze giereczki jak Skyrim czy Eagle Flight. Złe nie są, ale raczej nie widzę siebie grającego w nie więcej niż te 2-3h dla efektu wow i to tyle. Wiadomo, Skyrim robi wrażenie, pierwszych momentów raczej nie zapomnę długo. Teraz też czasami sobie odpalę, ale to tyle raczej, bez tej gierki bym był równie szczęśliwym człowiekiem teraz. Szkoda, że Kmiot tego Skyrima nie miał wcześniej :nosacz2:

 

Teraz mam w planach kupić Firewalla czy Farpoint do Aima i już ostrożniej do tego podchodzę, próbowałem nawet używane na Allegro wyrwać w rozsądnej cenie, ale wychodzi mi to średnio, więc pewnie cyfrę z wygody wezmę.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, creatinfreak napisał:

Fajnie ale bez sensu ściągać to wszystko razem. W dodatku powielają się z innymi Demówkami. Jedynie Superhot dla mnie do ogrania a ściągnąć muszę kilka grubych GB.

Odnośnik do komentarza

Superhot? no nie mam pytań kolejny przesztos na vr.
Demo jest megabiedne taki trochę tutorial ale to jest tak genialne i grywalne w swojej prostocie że nie mam pytań.
Najlepsza gra no move wg mnie.
Kurla tak sie wkręciłem ze kilka razy o ścianę movem zachaczylem a jak mi wypadl 1 z dłoni na wirtualne schody to bylem pewien ze sie z nich stoczy xD
Ja wiem że krótkie trele morele itd ale to jest kolejna gra która wypyerdala z kapci i pokazuje że takiego dinozaura jak ja nadal można zaskoczyć.
A ten firewall to juz w ogóle jaranko, będzie grane na ds4 i myślę że też pozamiata.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...