Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, marbel007 napisał:

Ja Movy ładuje telewizorem. Ładowarką nie szło bo jakoś nie mrugała dioda a konsoli tak dużo nie używam by naładować w pełni. Kabelek do OLEDa załatwił sprawę. I bateria trzyma bardzo długa. Prędzej jak w DS3 niż DS4.

 

Ooo dzięki za tip. Mam dwa kable i będę trzymał je na tv. Kurde faktycznie ja je lądowałem podobnie jak pad z 1,5h więc pewno dlatego.

Odnośnik do komentarza

@Kmiot może nie mrugają bo już naładowane? Choć u mnie na sieciowej ładowarce USB też nie mrugały i uważam że nie ładowały. Pod konsolą i tv imo najlepiej.

Jakiś chory jestem, a to raczej nie sprzyja VR, a mam głód masterowania AstroBota lub przejścia Superhota :(

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, marbel007 napisał:

@Kmiot może nie mrugają bo już naładowane? Choć u mnie na sieciowej ładowarce USB też nie mrugały i uważam że nie ładowały. Pod konsolą i tv imo najlepiej.

Jakiś chory jestem, a to raczej nie sprzyja VR, a mam głód masterowania AstroBota lub przejścia Superhota :(

 

Mi pod TV po podłączeniu chwile mrugają i ok 30 sek. przestają mrugać. Czyli co? Jak nie mruga to się nie ładuje?

Odnośnik do komentarza

Tak jak mówisz - trzbea naprawdę ogarnąć zarówno trasę jak i samochód. Po wielu próbach byłem 3 ztcp a napociłem się jak gupi XD Będę walczył ale najpierw RE7. Ogarnąłem rush of blood i nie było zawału to "myślę" że dam radę. Jak bardzo starasznie jest w porównaniu do Rush of blood? Przyjmijmy skalę 10 pkt - i że rush to 5 pkt re7 to?

Odnośnik do komentarza

Co brać? v1 za 700zł czy v2 za 800zł? Z tego co wyczytałem to w v2 sygnał omija tv i słuchawki są w innym miejscu żebym mniej plontaniny kabli było. 

 

Rozumiem że 1 sztuka move'a styknie żeby ograć wszystkie gry? Czy są takie, które wymagają 2 sztuk? 

Edytowane przez kiseki
Odnośnik do komentarza

Chyba moja przygoda z VRem zakończy się szybciej niż się spodziewałem. Po 15 minutach grania w Farpoint, leżę już 30 minut i dochodzę do siebie. Gorzej niż po karuzeli. Chciałem ograć 4 tytuły i puścić sprzęt dalej ale nie wiem czy w ogóle chociaż skończę jeden. 

 

Też tak macie, że na skraju okularów obraz jest rozmyty, a najostrzejszy jest na środku? 

Odnośnik do komentarza

Farpoint nie jest dobrą grą na start(niedługo będę pożyczał od kolegi z aimem)
Nie ma co panikować to 1 styczność z vr i błędnik może trochę świrować.
Ta noc będzie kluczowa, jak przeżyjesz to nic ci nie grozi xD.
Co tam masz na liście do ogrania?
Zacznij sobie od jakiejś "statycznej" gierki np. astro bot.
Mnie nic nie rusza ale mam kolegę to w wyścigach/dynamicznych fps ma problem po 5min a np. astrobot na lajcie grał bez problemów.


Odnośnik do komentarza

Farpoint, Astrobot, Robinson, Eve, Inpatient, Persistance i Until Dawn Rush of Blood. Czyli jednak 7. Nic więcej ciekawszego nie znalazłem. 

 

Ogólnie wrażenie z samej gry bardzo pozytywne, w ogóle moja pierwsza styczność z VRem, i gdyby nie to że prawie się porzygałem grałbym pół nocy. 

 

Odpaliłem też na chwilę Dust Elysian Tale i jednak wolę mniejszy (65') ekran telewizora z soczystymi kolorami niż ten wyblakły i rozpaćkany ekran kinowy. Okulary VR tylko do grania w gry VR. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...