Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, raven_raven napisał:

No, odpalanie tego znajomym też robi niesamowicie :D. Drugi raz pierwszego razu nie przeżyję, ale mogę przynajmniej zobaczyć jak inni się wkręcają.

 

Prawda :) choc i tak nadal mam ten efekt wow i braku chęci grania w 2D  podobnie jak Szrancu. Nie wiem czemu ale tak jest. :ragus:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Basior napisał:

(...) Wogóle w AB można cofać? Czy szyny i jak coś pominę to od nowa?(...) 

 

 W zasadzie to szyny, i jak za daleko sie zagalopujesz to trzeba zaczynać od nowa. Jeżeli jednak nie pójdziesz za daleko to nic nie stoji na przeszkodzie żeby odwrócić głowę o 180° i... spróbować spenetrować level z innej perspektywy. Chociaż nie ma możliwości cofnąć się "kamerą" to można się wychylić itp. a koleżka Astro może śmiało śmigac gdziekolwiek go pokieujemy. 

 

 Niby szyny to minus, ale dla mnie w paru momentach w wyżej opisanej formie był to kolejny smaczek vr. Jest to takie swieże podejście do gameplayu, że z jednej strony przymyka się oko na pewne niedogodności a dostrzega pozytywy. Bo w grunce rzeczy nic Nas nie ogranicza... przecież jesteśmy w grze :D

Edytowane przez ajakssx
Odnośnik do komentarza

Skończyłem parę dni temu Astro Bota. Szkoda, że takie to krótkie. Liczę, że Sony już skrobie kontynuację bo to było w końcu coś świeżego i co najważniejsze grywalnego.

 

Pobawię się teraz w kolejke z Until Down ale już wiem, że będę nieźle smarkał bo jump scare,y potrafią spowodować dziewiczy pisk czasami.

 

Astro bot za chwilę wyląduje na Pchilm jak co.

Odnośnik do komentarza

Haha, wiem o co chodzi i mam pelne majty, bo ostatnio to nie wytrzymałem przy Otulascie, choc tam inna specyfika bo broni nie ma wiec z automatu wiecej stresu mi sie wlacza. W Resie jest czym pukac do przeciwnikow.

U mnie zdało to ze odpalam strima i gadam sam do siebie, tworzac jakas beke bo inaczej ciezko by bylo. :ragus:

Wczoraj okolo 1:00 odpalilem po robocie i skonczylem o 3:00. Da sie choc zawalow troche bylo i kierwa pewnie będzie jeszcze więcej bo w 2D nie gralem :reggie: 

Odnośnik do komentarza



Skończyłem parę dni temu Astro Bota. Szkoda, że takie to krótkie. Liczę, że Sony już skrobie kontynuację bo to było w końcu coś świeżego i co najważniejsze grywalnego.


A porobiles wszystkie wyzwania? platyna wbita?
Bo ja juz mam kolo 10h i dużo mi jeszcze brakuje, myślę że platyna zajmie z 15h wiec to baaardzo rozsądny czas.


Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Platformówki maja to do siebie że chodzi o znalezienie wszystkiego, inaczej to można sobie przebiec przez te levele w kilka h.
No ale cała zabawa polega na tym aby te levele zgłębić odnaleźć wszystkie boty i geckony(za znalezienie których odblokowuje wyzwania)
A wyzwania to już w ogóle świetna sprawa, poza time trialami sa zayebiste minigierki itd.
Jak na platformówkę gra ma naprawdę sporo do zaoferowania 21lev+21 wyzwań to kawał contentu.
Trzeba tylko chcieć po niego sięgnąć.


Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.12.2018 o 18:37, II KoBik II napisał:

Pany Farpoint daje rade? 

Pograłem z godzinkę z aim controllerem i zapowiada się za(pipi)iście. Mega są motywy jak kucasz i wychylasz tylko aim controllera nad wirtualną osłonę zza której strzelasz, normalnie akcje żwycem wyjęte z filmów wojennych ; ]

 

@sprite jak będziesz chciał to mogę Ci pożyczyć kilka tytułów bo mnie narazie zżera rak pod nazwą Destiny 2 i w nic innego póki co nie gram. Na płytkach mam RE7, Farpointa(+aim controller), Robinson The Journey, Super Hot i REZ'a. Aktualnie gogle i gry są u kumpla (bo D2 on board) ale niedługo do mnie wrócą. Ostał mi się tylko REZ  na półce, więc jak chcesz to w sobotę na forumingowe spotkanie mogę Ci przynieść a reszta do mnie wróci pewnie za tydzień/dwa :banana:

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

co do killer appów na PSVR to jest ich już trochę 

 

Resident Evil 7

Astrobot

Farpoint + Aim

Firewall Zero Hour + Aim

Skyrim VR

Dirt Rally VR

Moss

 

do tego pomniejsze indiesy 

 

Rez

Thumper

Superhot VR

 

biblioteka robi się szeroka, a dojdzie tego jeszcze trochę, osobiście mam ochotę na wiele pozycji których normalnie bym nie dotknął np. ten boks Creed albo Ultrawings...czekam na jakieś promo cyfrowe i wjeżdżam na pełnej :p warto badać demka, bo w przypadku VR bezpośrednio nakręcają do kupna, demo disc 1 i 2 leżą na store, a w drodze jest disc 3 :] 

 

widze że temat odżył po tym promo na PSVR, tak samo reddit.com/r/psvr tętni życiem, polecam zaglądać tam też 

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, nero2082 napisał:

co do killer appów na PSVR to jest ich już trochę 

 

Resident Evil 7

Astrobot

Farpoint + Aim

Firewall Zero Hour + Aim

Skyrim VR

Dirt Rally VR

Moss

 

do tego pomniejsze indiesy 

 

Rez

Thumper

Superhot VR

 

biblioteka robi się szeroka, a dojdzie tego jeszcze trochę, osobiście mam ochotę na wiele pozycji których normalnie bym nie dotknął np. ten boks Creed albo Ultrawings...czekam na jakieś promo cyfrowe i wjeżdżam na pełnej :p warto badać demka, bo w przypadku VR bezpośrednio nakręcają do kupna, demo disc 1 i 2 leżą na store, a w drodze jest disc 3 :] 

 

widze że temat odżył po tym promo na PSVR, tak samo reddit.com/r/psvr tętni życiem, polecam zaglądać tam też 

No ale Beat Saber gdzie? Szanujmy się.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...