Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Shen napisał:

Dobrze mi świta, że gogle mają tryb do grania w normalne gry? Jakby się siedziało w kinie? Jak to się sprawdza? Ciekawostka raczej?

W sumie ciekawostka ale jednak jak siedzisz sobie na kanapie i z nudów odpalasz sobie dobry film  na 250 calach i dobrym nagłośnieniu to jednak robi!

Odnośnik do komentarza
Dobrze mi świta, że gogle mają tryb do grania w normalne gry? Jakby się siedziało w kinie? Jak to się sprawdza? Ciekawostka raczej?
W opcjach możesz ustawic obraz od 107 do 250 cali .
full hd na tak ogromnym obrazie to trochę mało aczkolwiek ja czerpalem dziką radoche z grania w rocket league na tak wielkim ekranie .

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jakie cięcia scenek bo nie kminie?

Skokowa kamera to dla mnie absurd, w każdej grze gram na płynnym obracaniu kamery w skyrim też.

Jak ktoś jest podatny na vrowe mdłości to faktycznie skyrim może stwarzać problemy.

Chodzimy w niej baaaardzo szybko, plus skok pod x.

Też miałem dziwne uczucia przy 1 sesji chyba jedyny raz z vr, ale to taki lekki impuls.

Ale to pierwszą sesje mialem z 2h, serio 3min?

Teraz juz spokojne robie 3/4h sesje na miękko.

 

edit

Basior a grasz na pro czy na zwykłej? Bo podobno po patchu na pro jest dużo ostrzajsza grafa, a na bieda ps4 mocny blur.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Grałem w Robinsona i teraz mniej więcej wiem o co chodzi z tym muleniem na żyganie. Trochę dziwnie się gra. Wygląda super ale pierwsze spotkanie z otwartą przestrzenią i swobodnym chodzeniem zakręciło delikatnie w żołądku. Z drugiej strony jestem trochę chory i mam zapalenie ucha więc niezbyt komfortowo grało mi się nawet w Astrobota późno wieczorem wczoraj.

Skyrim z szybszym ruchem na płynnym ustawieniu i jeszcze skakaniem musi być wyzwaniem.

Odnośnik do komentarza

Jak pisałem o sieciach to chodziło mi oto, że np. Nie podchodziłem do kata, żeby ni ściął głowę tylko bo krótkie Cięcie (czrny ekran) i już jestem z głową pod toporem. Nie mówię że po trzech minutach grania w skyrima było mi niedobrze. Po przełączeniu na płynną kamerę mi się tak zrobiło. I to nawet nie chodzi o żołądek ale raczej o to, że zaczęło mi się w głowie kręcić. 

 

Co z zobaczę pewnie jeszcze raz. Bo wczoraj mogło się nałożyć jakieś zmęczenie po pracy i dlatego tak mi się stało.

Odnośnik do komentarza

No to ciekawe, moze po prostu ustaw sobię obracanie kamerą wolniej.(ja sobie przyspieszyłem jeszcze xD)

Dla mnie jedynym dyskomfortem na starcie był fakt ze postać chodzi 5x szybciej niz w re7 i przy tych ogromnych terenach i szybkim obracaniu kamery moze to zawrócić lekko w głowie.

Ale ja się szybko adaptuje, na początku cos tam czułem, teraz juz gierka jak gierka mózg sie przyzwyczaił.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Trzeba się pogodzić z faktem i nie wyrażać zdziwienia, że ludzie różnie znoszą niektóre gry VR (przede wszystkim te o swobodnym poruszaniu się w różnych kierunkach). Niektórzy (w tym ja) mają z tym pewien problem i choć niekoniecznie są to od razu te mityczne wymioty, to jednak dyskomfort jest odczuwalny. Z czasem idzie się zaadoptować, ale nie jest to proces przyjemny, dlatego ważnym jest, by nie robić tego na siłę i nie przeholować, bo można się do okularów zniechęcić na długo.

Odnośnik do komentarza

Ja dla przykładu ledwie ukonczylem jeden wyscig w Wipeoucie, myslalem że się zbełtam. W Rigs wszystko było spoko dopóki nie skończyłem tutorialu  Różnie ludzie reaguja po prostu. W takich grach trzeba robić krótkie sesje i powoli się adoptowac...z drugiej strony ciekawego czy zbawieniem nie był by lokomotiv czy inne tego typu ustrojstwo?

Odnośnik do komentarza

No ok, tak czy inaczej wydaje mi się, że kwestją czasu jest aż pojwi coś na styl lokomotivu właśnie. Jeżeli VR się przyjmie to pewnie wymyslą jakiś preparat na "odruch wymiotny". Już teraz odstetek graczy zdaje się na dość dużym poziomie, a rządza pieniądza będzie wzrastac wraz ze wzrostem bazy użytkowników ;)

Odnośnik do komentarza

No niestety objawy to bylo coś co zawsze mnie zastanawiało czy je mam. Bo to zabija caly koncept. Na szczęście nic. Bo testy w sklepach na szybko mogą nie pomóc. Ale za 6 stowek sprawdzić i w razie problemu sprzedać to juz moglem. 

 

Skyrim kupiony, za stowke. Uff. Dobry deal. :banderas:

 

A Residencik 7. Póki co najlepsze czego doświadczyłem. Absolutny killer. Że tez nie przyszlo mi do glowy aby grac rok temu w 2D :ragus:

Odnośnik do komentarza

No i mam pierwszą ofiare nie fajnych objawow z błędnikiem i z muleniem. Wpadl do mnie inny ziomek na testy. 

 

Statyczne gry gdzie tylko sie rozgladasz to bylo ok. Zabawe musial przerwac juz w RE7 i tak samo przy Astro Bot. Pol godziny ponad zeszło zanim doszedł do siebie. 

 

Takze jesli chcecie zakupić to najlepiej pożyczyć od kogos na co najmniej jeden dzien. Potestowac i dopiero sie zdecydować. Ja wziąłem na pałe ale na szczęście wszystko cacy. 

Odnośnik do komentarza

Pożyczyć? od kogo?
Mieszkam w wawie i juz dawno bym chętnie pożyczył ale nie miałem od kogo.
Po prostu kupujcie najlepiej przez neta i masz 2 tyg na bezproblemowy zwrot towaru bez podania przyczyny.

Kończę masterowac astro bota, i powiem szczerze ze ze 4 wyzwania byly hardkorowo trudne.
Czasy tak wyzylowane jakbym licencje w starych gt na platynę wbijał xD.
Podstawka natomiast banalna i 90% leveli niestety za 1 razem wszystko znalazłem.

Widziałem kobik na yt zapis twojej transmisji z re7, nie jest źle ja chyba bardziej dygalem i gralem niemal na bezdechu xD.
Ale powiem wam że skończyłem grę tydzień temu a ciągnie mnie aby tam wrócić po raz 3 na mad house.


Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

W sumie racja, zawsze nówka i zwrot w razie bełtów.

 

No ja gram tak w REsa zeby podbić beke z samego siebie bo za huya tego sie nie da grac xD. Tak przynajmniej prowadzę monolog i jakos tam daje rade ale nie powiem. Masakrycznie gdy wsiakasz juz ponad godzinę i wszystko sie wydaje takie realne. Zwłaszcza ze to pelnoprawna gra wraz z tymi poyebanymi dźwiękami. Nie wiem ale PT raczej by mnie zabiło. Dalbym se kutanga odciąć za takiego Obcego w Izolacji w VR:fsg: a nawet zwykłego Far Cry. Immersja zmienia wszystko, nawet guwnogierke 2D.

Odnośnik do komentarza

Tez sobie myślałem o obcym bo jest teraz w promo, ale kurfa ja tam dygalem na samych słuchawkach, na vr to kaplica xD.
Albo taki layers of fear, no grubo by bylo.
Jest jakieś paranormal activity na vr nawet nie glupio to wygląda.

W ogóle sporo tych gier jest ale w mediach o nich kompletna cisza.
Ja teraz na Robinsona poluję.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dobra PSVR (V2) Mega pack zamowione z Amazona. Cena jest nie do przebicia 229€ z zestawem 5 gier. Same gry sa warte okolo 130€ do tego kamera za 50€. Wychodzi ze same Brille warte są 50 europejskich. Jaram sie niesamowice.

Ciesze sie ze PSMove nie sprzedalem, tylko lezaly w piwnicy zapomniane.

Edytowane przez Luk248
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...