Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

No tak ale zaznaczmy że gry w formie kodu, nie płyty.

Skyrim na starej wygląda sporo gorzej ale i tak warto brac.

Sprawdziłem prawie wszystko ze starszych gier nie ma praktycznie różnicy.

Z tym że w nowych grach co teraz wyjdą pewnie już będzie.

Ale vr robi fhuj tak czy siak

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 W sumie to teraz myślę że lepiej w formie kodu. Ja mam growe adhd i obecnie na PS4 gram i w AstroBota i Uncharted - a mam ok 2h/tydzień grania, w porywach nieco więcej. Kupiłem jeszcze Robinsona i trzeba teraz żonglować, bo wszystkie trzy na płytach. Przy cyfrze nie trzeba się wysilać i do konsoli gnać, tym bardziej w goglach. Cyk i zmiana.

 

Mnie póki co VR nie zamula i w ub. tygodniu zorientowałem się ok 1 w nocy że już trzeba kończyć. W dodatku mega opcja - gogle na oczach, sluchawki, padzik w dłoń i jazda. Tv wyłączony-ciemno i cicho, a się jest w innym świecie. Żona myślała że zasnąłem w dużym pokoju z tv a ja po cichu naginałem w AstroBota. Magia.

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza

No ok ale ja np nie ukrywam że nie chce robić biblioteki gier za 1000zl, ogrywam i sprzedaję bez wyjątku.
Jakbym kupił tego bundla to bym założył oddzielne konto na te gierki.
Kurczę odkąd kupiłem Astro to dzień w dzień mi szwagier przyjeżdża xD.
Stary chłop a cieszy się jak dziecko.
Te późniejsze levele są kosmiczne :0


Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Skonczylem Bound. Cos czego bym nigdy nie zagral w klasycznej wersji. 

Niesamowite doznanie estetyczne i świetny imolszyns w zasadzie bez tony tekstu. 

Piekne to było, a jazdy na petlach to czysty orgazm, jeszcze z tą muzyką. Cudo. Prosze o więcej. 

 

Dziś wpadl moj ziomek bo nie mogl wytrzymać zeby samemu sprawdzic choc tak jak ja byl zawsze sceptycznie nastawiony do VR. Odpalilem mu RE7, Astrobot, London Heist i Until Down. 

No juz dawno nie mial takiej frajdy, a ja sam z obserwowania reakcji. To juz 3 osoba która mówi WOW i to przez duże W. Astro go zmielil a RE7 doprawil. I demo i Kitchen. 

 

Astro juz jedzie do mnie. 120ziko za mesjasza platformowek, biore w jak nic panie Stasiu. 

 

Edit. No i ze mna to juz 4 osoby ktore nie mialy objawow i innych bzdet ktore tak czesto sa czytane w sieci. To sa jednostki lub pyerdolenie tych co nie grali ale sie wypowiedzą.:lapka:

Edytowane przez II KoBik II
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dublowanie ale cóż. 

 

5h na VRku. Ogralem demko horrorka w kosmosie The Persistence. O w dupala jaki fajny klimacik. Ciekawe jak full ale polecam obadac. Nie wiem czy jest demo v2 na naszym storze ale pobralem z Irlandii chyba, bo z ciekawości sprawdzałem co jest w sklepie. No i byl tam min. THUMPER. 

 

O ZESZ KUUUUUURŁA JA PYERDOLCZE. Urwało mi jaja po sama szyje. Co tu sie oddupiło to ja nie. Co za jazda. Ta MUZA :fsg: prostota systemu. No rozdupilo mnie na miazge. Nie mam pytań. VR ty wariacie. :wub:

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...