Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, bardzo sie przydaja wibratory? W sensie czarne pały? 

Czy styknie padzik? Bryle juz do mnie jadą. Nie trafiony prezent xD 600ziko z kamerą. Uwielbiam tego typu aukcje. 

 

Inna sprawa, jesli chcialbym kupic te kontrolery to w jakich cenach gibaja sie uzywki co by nie przeplacic? Bo jedynie bawilem sie podobnymi na Wii a wcześniej tylko Eye Toje wiec kompletnie nie znam sie na cenach. Wiem natomiast ze ceny poszly w gore po wyjściu VR. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Re7 vr?10min temu skończyłem, no trochę dygalem ale dałem radę.

Imo im dalej tym mniej strasznie, podobne odczucia miałem na premiere na tv.

Tzn te smoliste maszkary zupełnie mnie nie ruszaly na ale zwykle puknięcie w okno czy skrzypienie drzwi daje popalić nieraz.

Nie mówiąc o jumpscareyach, na tv człowieka nic nie rusza a na Goglach wypyerdala cię z kapci smile.gif

Ogólnie nie ma co dygac grajcie bo to sztosiwo nie z tej ziemi.

Odpalilem tak z ciekawości na tv to gra fhuj traci jak dla mnie i mogą sobie te 4k hdry w buty wsadzić, wybieram vr bo immersja sprawia że to zupełnie inny wymiar grania.

Acha, żałuję że nie zacząłem na poziomie "szalony" bałem się trochę precyzji sterowania ale jest rewelacyjna, normal niestety jest banalny nie użyłem ani razu granatnika/magnuma nazstawalo mi opór ammo .

 

1 połowa gry to 10/10 drugą połowa 8/10

Moja ocena jako fana re i horrorów mocne 9ea3409ec0d7ee6e26ac861cb6c721943.jpg

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, II KoBik II napisał:

Pany, bardzo sie przydaja wibratory? W sensie czarne pały? 

Czy styknie padzik? Bryle juz do mnie jadą. Nie trafiony prezent xD 600ziko z kamerą. Uwielbiam tego typu aukcje. 

 

Inna sprawa, jesli chcialbym kupic te kontrolery to w jakich cenach gibaja sie uzywki co by nie przeplacic? Bo jedynie bawilem sie podobnymi na Wii a wcześniej tylko Eye Toje wiec kompletnie nie znam sie na cenach. Wiem natomiast ze ceny poszly w gore po wyjściu VR. 

 

Do jednych gier niezbędne - superhot, beat saber, sprint vector, accounting, w innych to spoko opcja - skyrim? Do wielu gier zupełnie niepotrzebne, truno powiedzieć, zobacz w co chcesz zagrać i sprawdź jakie kontrolery są wspierane.

Ceny potrafią być bardzo różne, warto pochodzić po jakichś lombardach i sklepach z używanymi grami i popatrzeć myślę że okolice 50zł za sztukę to już bardzo spoko cena.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Schranz1985 napisał:

Re7 vr?10min temu skończyłem, no trochę dygalem ale dałem radę.

Imo im dalej tym mniej strasznie, podobne odczucia miałem na premiere na tv.

Tzn te smoliste maszkary zupełnie mnie nie ruszaly na ale zwykle puknięcie w okno czy skrzypienie drzwi daje popalić nieraz.

Nie mówiąc o jumpscareyach, na tv człowieka nic nie rusza a na Goglach wypyerdala cię z kapci smile.gif

Ogólnie nie ma co dygac grajcie bo to sztosiwo nie z tej ziemi.

Odpalilem tak z ciekawości na tv to gra fhuj traci jak dla mnie i mogą sobie te 4k hdry w buty wsadzić, wybieram vr bo immersja sprawia że to zupełnie inny wymiar grania.

Acha, żałuję że nie zacząłem na poziomie "szalony" bałem się trochę precyzji sterowania ale jest rewelacyjna, normal niestety jest banalny nie użyłem ani razu granatnika/magnuma nazstawalo mi opór ammo .

 

1 połowa gry to 10/10 drugą połowa 8/10

Moja ocena jako fana re i horrorów mocne 9ea3409ec0d7ee6e26ac861cb6c721943.jpg

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

interesujący screen, myślałem, że jestem naje.bany

Odnośnik do komentarza

Nie znam nikogo kto by rzygał po vr,to jakaś propaganda.

I to jest kwestia jakości gry nie samego vr, a Sony w tej kwestii jest bezwzględne dla developerów.

Jakbyś oglądał ten screen z poziomu gogli to jest git.

Nie potrafię tego ubrać w słowa ale to jest zupełnie inny format wyswietlania jakby 2 obrazy nakładają się na siebie.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Schranz1985 napisał:

Screen niestety robiony z poziomu vr więc jakość ujowa.
Panowie, jest ktoś w stanie powiedzieć mi jakie gry na vr były do tej pory w plusie?
Bo kolega chce mi użyczyć swojego konta.
Inpatient kolejna gierka co chce kupić.


Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Z tego co pamiętam w plusie były Rigs,Here They Lie,Until Dawn:Rush of Blood i jeszce jedna StarBlood Arena chyba.

 

Tutaj fajna stronka z bieżącymi reckami gierek na psvr,informacje czy mają wsparcie pro,wykorzystują aima,move itp.

http://www.thevrgrid.com/hubs/ps4-games/

Odnośnik do komentarza

Testuje obecnie. Wszystko podlaczylem i odpalilem Kitchen. Wiadomo co. Moja reakcja. Mozecie sie śmiać, ze slunskiego akcentu ale to byla autentyczna reakcja gdy założyłem gogle. Ja pyerdole przeciez to jest jakis kosmos. Czuje sie maly guwniak co dostal ataryne, c64 czy amisie na święta. 

 

 

To w jaki sposob jest slabo zrobione graficznie to walic kompletnie bo rekompensata jest gdzie indziej. Dawno, ale to qurwa dawno nie mialem takiej podjary. Dla mnie to kamien milowy i moglbym na nowych generacjach juz tylko tak sie bawic. Serio. Kto nie spróbuję nie pozna. 

Nie rzygam, nie kreci sie w glowie. Jedynie co to gdy sie je zdejmie to czlowiek wraca do guwno świata :reggie:

 

Sciaglem wlasnie z glowy po zabawie z Last Guardian. O ciul, tu widac ze ta gra ewidentnie byla pisana pod VR. Kosmos, qurwa kosmos jako całość. 

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Nie ma się czego wstydzić naturalna reakcja, puszczałem te demo chyba z 10 osobom i każdy miał sranko choć niektórzy zgrywali twardzieli.
Ktoś kto nie widział tego na vr nie zrozumie jak (pipi) realne i brzydkie są te mordy :)
No jesteś tam vs granie w kapciach przez szybkę tv - nie ma co porównywać nawet.
Odruchowe zasłanianie się czy uciekanie wzrokiem to naturalna reakcja.
Kolacja u Beckersow panie tam to się dzieje :)
Niezapomniane przeżycia.
Ogólnie nie zniechęcaj się i bierz pelniaka spokojnie dasz radę.
Graficznie prezentuje się świetnie, lepiej niż te demko a strzela się wyśmienicie.

Ja dziś przeszedłem darmowe dlc not a hero i również super mi się grało(2h dlc)

Co do samego vr mam takie samo zdanie, gamechanger.
Żadne 8k tviki po 10 koła nie da ci tego efektu, to nadal będzie podziwianie obrazka przez szybkę.
No to teraz jeszcze demko Astro bot i znów szczena na podłodze, daj znać jak wrażenia.



Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Astro tez polecialo jako trzecie. Ja pierdykam jakie to jest za(pipi)iste. :dafuq: a ja juz myslalem ze nie lubie platformowek. To jest zupełnie inne podejście. Wychylanie sie, obracanie, kosa. Ja kompletnie odjechalem. Jak juz wspominalem, za szczyla chyba pierwsze takie uczucie jak ojczulek przyniosl do domu Atarynke. Pozniej to byla dla mnie normalna ewolucja, z wodotryskiem graficznym, owszem ale VR??? Przecież to musi wejść w codzienność. Balem sie rekacji na wymioty, zawroty itd ale kompletnie nic. Zwlaszcza ze mam okulary, minusy, lęki wysokości. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Najlepiej wydane 600zl w oatatnich kilkudziesięciu lat, o ile nie więcej. Zakochany jestem :wub:

Gdyby tylko VR wypyerdolilo w kosmos z biblioteka gier zamiast tych guwien w 4K to sprzedalbym ten tivik w pyzdu i siedzial tylko z VR. Tak jak mowisz. Gamefakinczenczer. 

Edytowane przez II KoBik II
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miałem tak 2 tygodnie temu. Na forum Nikogo odpływałem jak Kobik. Uczucia są niesamowite. Mój pierwszy kontakt to Wipeout, błędnik szalał ale micha mi się cieszyła na okrągło. Cudo.

Wczoraj przy Mikołaju VR Worlds Ocean puszczałem bratu, ojcu i teściowi i byli zaskakująco pozytywnie nastawieni pp testach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kobik a przeszedłeś całe demko astro?

Bo tam są 3 levele,ja na początku tylko 1 przeszedłem tyle miałem towaru z psn do sprawdzenia.

A tam 3 level to boss, i to jest kurła niesamowite jak to wygląda jak to się rusza i jakie tam są patenty !

No ja jak nie lubię wyścigów to na vr jeździ mi się fantastycznie(bez kiery) i też sam nie wiem czy brać wipeouta czy drivecluba.

Panowie 25lat gapienia się w tv to juz jednak nie robi nawet w dobrej grafie, kompletnie mnie juz nie ciągnie do dużych AAA niby ogrywam ale ostatnio tylko DQ11 wciągnął mnie na 100% .

Vr to przyszłość, ale tez nie oszukujmy się rynkiem żądzą casuale, większość ludzi gra teraz w multi,  fify cody bfy rocket czy fortnite, takich gier nie ma na vr i jeszcze długo nie będzie bo jest bardzo zasobożerny.

Do singlowych gier natomiast jest to absolutne sztosiwo, taką somę aktualnie co jest w plusie ograłbym kolejny raz bo to idealna gra pod ten sprzęt.

Ktoś pisał że VR na ps5 pewnie pójdzie w stronę odświeżania gier z ps4, nie mam nic przeciwko jest tyle wspaniałych gier a odczucia zupełnie nowe .

 

Ktoś pisał wcześniej że boli go jak aktualnie niepopularny jest ten vr, tez mnie to boli bo kto nie kupił to ma opad kopary gra i cieszy się nowymi doznaniami.

Wiele osób natomiast wchodzi i powiela jakieś bzdury o rzyganiu(pewnie 1 osoba na milion) i innych cudach co zniechęca ludzi do sprawdzenia sprzętu.

Tak czy siak cena czyni cuda użytkowników przybywa a na nowej generacji powinno ruszyć z kopyta.

Trochę jestem zawiedziony postawą sony, bo to im powinno zależeć żeby napędzić ten rynek.

Żaden sprzęt choćby najlepszy, nie wypali jak nie ma dobrych dużych gier.

Dałbym sie pokroić żeby ten remake CTR wyszedł na vr, tak samo crash spyro medievil ....

PSVR sprzedało się w 3mln sztuk, dla gigantów jest to nadal za mały rynek sprzedaży na wysokobudżetowe produkcję, więc jak nie sony to kto?

Odnośnik do komentarza

Demko polecialo na strzał. Patent z bossem. W koncu ktos wykorzystal możliwości głupiego pada. 

No ja muszę miec fulla bo to jest genialne. 

Mario? :reggie: 

Tak, dla mnie to jest przyszłość ale niestety to chyba jeszcze nie teraz. Guwniaki nie rozumiejo, fortnity i inne guwna sa zalane na rynku. Sam juz czerpie z gierek AAA gdzies 70% przyjemności niz za czasow PSXa. 

Wszystko juz moje gały widzialy.

 

RTX ON to juz w ogole pokazuje gdzie te gry ida. W bagno. Zamiast fizykę rozwijac to odbijanie sie chipka w kałuży :dafuq:

 

Wlasnie wyszli ode mnie ojciec ze swoją. Fater pod wrażeniem Kitchen. Machał nogami jak opetany gdy pojawiła sie laseczka xD. A kobitce puscilem ocean z rekinem. Obaj pod wrazeniem a to sa roczniki 63. Widząc ich podekscytowanie po sesji to piekny obrazek. Polecam z calego kopikowego serduszka. Ja chce juz tylko VR :wub:

Edytowane przez II KoBik II
Odnośnik do komentarza

Do driveclub chyba jest vr pass, na 100% jest do dirta i był nawet w promo za 25zl.

Z 2 strony driveclub vr na płycie 7dych kosztuje.

Ja jutro kupuję skyrima pl za 129 i Astro bota również 129.

Chyba ze 2 nowe gry na tej generacji kupiłem, ale tu zrobię wyjątek bo raz że używek praktycznie brak(a jak są to w cenie niemal nówki) a 2 że serio uważam że warto.

Robinsona jakbyś sprzedawał w dobrej cenie po ograniu to chętnie odkupie.

 

No i chyba moovy kupię urzekł mnie gameplay skyrima vr no i superhot bardzo chciałabym ograć.

Czekam też na promo thumpera bo już kiedyś po 21zl latal.

Jest fajna stronka psn price czy coś takiego z wykresem jak kształtowala się cena gry na przestrzeni czasu.

Dzięki temu wiem że to kwestia miesiąca że thumper znów wpadnie w promo.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Co ten Skyrim na vr to nie mam pytań :0
Wiadomo że poziom detali to PS3 ale zwiedzanie tego świata z poziomu vr to jakiś kosmos.
Nie da się opisać tej immersji, walczac z przeciwnikiem patrzysz mu w oczy, stanąć na jakimś wzniesieniu czy skarpie obok wodospadu....
Jaskinie również bardzo zyskuja, klaustrofobiczny klimat skradanie się ...
Na muvach musi być bajka.
Dubbing pl dla mnie rewelacja.
Astro bot to każdy już ograł demko ale pełna nadal zaskakuję.
Każdy level jest inny co chwilę wchodzą nowe patenty.
Znaleźć wszystkie boty na levelach nie jest tak łatwo, niektóre są rewelacyjnie poukrywane, wymagające kreatywnego podejścia do terenu jaki przemierzamy.
Przeciwnicy? No cieszysz mordę jak poyebany, na każdego jest jakiś sposób.
Absolutne sztosiwo najlepsza platformówka i jedna z najinnowacyjniejszych gier ostatnich lat.d5a47b0055a7454f6db88b8c8a2b7190.jpg9fe92aefd6529c34714f51a45058a7f4.jpg

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...