Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Ukukuki napisał:

Te gry to kod czy na płytach? 

 

Dobra doczytałem, że kody. 

Ja się zastanawiam czy na każdą grę jest osobny kod czy to zbiorczy 1 kod. Gdzieś mi się obiło, że druga opcja. A może by szło Dooma po taniości wyrwać. BTW czu ten Doom wspiera plastikowy pistolecik i Move?

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, marbel007 napisał:

Ja się zastanawiam czy na każdą grę jest osobny kod czy to zbiorczy 1 kod. Gdzieś mi się obiło, że druga opcja. A może by szło Dooma po taniości wyrwać. BTW czu ten Doom wspiera plastikowy pistolecik i Move?

Bo to nie jest taki Doom jak Ci się wydaje. Poruszanie się jest odrobinę inne i celujesz za pomocą Move czy tam innym kawałkiem plastiku. Nie wiem czy w wersję VFR można grać normalnie.

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, pawelgr5 napisał:

Bo to nie jest taki Doom jak Ci się wydaje. Poruszanie się jest odrobinę inne i celujesz za pomocą Move czy tam innym kawałkiem plastiku. Nie wiem czy w wersję VFR można grać normalnie.

Przy sterowaniu padem albo aim można również chodzić normalnie i płynnie obracać postać. Grając z move można tylko się teleportować i obracać o 180 stopni, ale za to żadna broń nie jest przyklejona do twarzy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Urodziliście się wczoraj? Sprzedawcy ustawiają takie ceny, kiedy towar im się chwilowo skończy. Chodzi o to, żeby nikt nie kupił, ale też żeby nie zdejmować aukcji. I zarówno na licytacje, jak i "kup teraz" mówi się "aukcja", Kobik. Idźcie z tym do tematu Allegro, nie ma to nic wspólnego z VR.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po zachwycie tu większości kupiłem wczoraj. Pierwsze co, to przytłacza ilosc kalbli, ale jakość to sobie wszystko poukładałem i tylko kabel od okularów został widoczny, kamera dobrze zakamuflowana na półce pod tv. Po odpaleniu, kurde ile to ma cali, niezłe kino domowe można sobie zrobić i również pograć na takim wielkim ekranie w „normalne” gry. Niestety jeśli chodzi o jakość grafiki, to poprzednia generacja. Przyszedł czas na pokazówki, rekin, Londyn, kuchnia jakie to zrobiło wrażenie na wszystkich. Ciężko to wogóle sobie wyobrazić jeśli się nie miało wcześniej z tym styczności. W końcu mogłem sobie odpalić coś poważniejszego. wipeout, siedzisz w kokpicie, patrzysz góra, dół, na boki, strzał i widzisz jak leci mu prosto w dupę i czucie tego pędu! Resident, normalnie jesteś w samym środku tego syfu, walący się sufit, tynk ze ścian, jakaś padlina na podłodze, w lodówce. Jesteś tam...i te zaszczucie, jakie to realne. Wiesz, że to tylko gra, ale naprawdę  boisz się. Wiem jak to brzmi i nigdy bym tak wcześniej nie pomyślał. Na tv nigdy nie uswiadczyłem nawet w małym procencie tego co tu! No i wisienka na torcie, Astro bot, jestem w totalnym szoku, jak to wszystko tu funkcjonu! Ile ja bym dał za Mario 3D na VR. Teraz platformówką ciężko nazwać inna grę. Naprawdę ciężko to zachwalać, bo to koniecznie trzeba samemu sprawdzić! Nie odda tego YouTube  itp. Wiem to po sobie. Wspomnę jeszcze o minusach, okulary nie są wygodne, czuć jakiś dyskomfort mając je na głowie i niestety ale nieraz mnie muli, do tego stopnia, że muszę wyłączyć konsole. Ale to wiadomo, nie każdy będzie miał ten problem. Myśle, że z czasem mi to minie. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu. 

Polecam i zachęcam, bo teraz w tej cenie i z tymi grami, to naprawdę najwyzsza pora tego doświadczyć :) 

 Może komuś umknęła ta informacja, ale nie musimy odpalać tv do grania. 

 

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja jestem nadal poskladany jak Liroy. Kurde to wciąż robi takie wrażenie ze musk wysiada. 

 

Odpalilem ojcowi Last Guardian. Zachowywal sie jak dzieciak. "Wooooo patrz jaki kotek, a jak on sie rusza a jak to wszystko wyglada. Ale za(pipi)iscie" 

No złoto. :banderas:

 

Piekne uczucie gdy nawet osoby majace w dupie gry i w ogole robią pod siebie z wrażenia. 

 

Dla mnie to next gen właśnie. Zadne tam 18K, HDR+20, pińcset klatek etc. Czysty fun. 

 

IMG_20181212_235510_403.jpg 

 

Sorry za filtry, ale to niestety magia, tak jak magia sie dzieje gdy odpalam VR :wub:

Walić plusiki w zakupach. :reggie:

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie największy minus vr jest taki że nie chce sie juz grać w te obrazki za szybką zwane gierkami.( i to samo mi ostatnio kolega pisał)
Poza rl nic nie jest w stanie mnie wciągnąć ze zwykłych gier.
To nie jest nowa generacja, to otwarcie nowej epoki.
I jest to szansa również dla gatunków które pomału umierają jak platformówki czy przygodowki z 1 osoby.
Te gry na vr oferują zupełnie inny poziom za(pipi)istosci.
1abf392e78149383e4e13ac7b0c18e5d.jpg

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No nie, to ja aż tak nie mam. Wciąż bawię się równie dobrze przy starych, "płaskich" grach. Może kiedyś, kiedy VR będzie wygodniejsze, wsparcie gier będzie dużo większe a i różnica w jakości nie będzie tak uderzająca. Póki co to po prostu dwa różne doświadczenia, gdzie jedno nie ujmuje drugiemu.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja miałem wczoraj "pierwszy raz" i wow.

Nie spodziewałem się, że będzie aż tak fajnie.

Mam obawy jedynie co do tego na ile te gry, które są teraz będą fajne.

Astro Bot wygląda super, ale czy takich perełek będzie więcej?

W ogóle w AB można cofać? Czy szyny i jak coś pominę to od nowa?

 

Druga sprawa - są jakieś fajne immersyjne symulatory chodzenia dedykowane VR?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...