Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

No nie ma tutaj filozofii - jest sprzęt do grania, to i muszą być sensowne gierki do ogrania + perspektywy na przyszłość. W momencie premiery VR to była główna ciekawostka i niepewność co do tego, czy nie skończy się to jak inne wyskoki Sony (Vita, Move).

 

Sprzęt się rozkręcił i staniał więc nic dziwnego, że ruch jest większy. :)

 

Przy okazji - Sony reklamuje nowy bundle:

 

 

Edytowane przez Cedric
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.11.2018 o 16:14, mozi napisał:

Sprawdzał ktoś  In Death? Ponoć takie trochę dark souls w vr. 

Poczytałem trochę o tej giereczce i zbiera naprawdę badzo dobre oceny. Praktycznie każdy pisze że mega pozytwne zaskoczenie. Co prawda na tych reckach level design wydaje się dosyć monotonny ale jak będzie w promo to sprawdzę na bank.

 

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Ryo-San napisał:

Dooma VFR ktoś ogrywał może? Bo za grosiwko chodzi pudełeczko to bym sobie wciągnął jak to fajne.

 

ogrywałem, z aim spoko, z padem trochę nieporadnie ale do przeżycia z movami do kitu. Ale są też takie głosy że aim do kitu bo jakiś niby lag jest podczas biegania i nie ma opcji zmiany gałek dla leworęcznych.

Dla strzelania z dwururki demonom w pysk warto.

 

Cytat

No X360 to ja pamiętam, i pierwsze lata to akurat były te najmocniejsze

 

ok, sorki, mogłem się zagalopować, ale bardzo często pierwszy rok konsoli to jest powolne rozkręcanie korby.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nawet nie zauważyłem że ktoś wreszie wydzielił temat dla PSVR. Czytam a tu takie poruszenie, pełno typa gra w VR-a nagle i piszę że jest super. Black Friday zrobił swoje. Ja też równo rok temu wciągnałem zestawik w promo cenie. Po roku gram już mnie ale jednak wracam. Jakby mnie ktoś zapytał czy sprzedam bo leży to NIGDY W ŻYCIU. 

Podoba mi się to zainteresowanie i bawi mnie jak czytam stare komentarze że VR to to samo co 3D i zaraz przeminie a tu nagle się okazuje że pełno gier. Coraz mniej gier typu doświadczenie a coraz więcej pełnoprawnych. Za(pipi)iście. 

 

Pytanie mam. Może jest ktoś kto miał wersje V1 i ma teraz V2. Warto pchać "jedynke" i dokładać do "dwójki"? Wiem że graficznie gry wyglądają tak samo a ulepszenia są na zewnątrz sprzętu ale czy te ulepszenia warte wymiany i dopłaty?

Edytowane przez ListuniO
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, ListuniO napisał:

Pytanie mam. Może jest ktoś kto miał wersje V1 i ma teraz V2. Warto pchać "jedynke" i dokładać do "dwójki"? Wiem że graficznie gry wyglądają tak samo a ulepszenia są na zewnątrz sprzętu ale czy te ulepszenia warte wymiany i dopłaty?

To czysta kosmetyka. Różnice są chyba tylko trzy: cieńszy kabel, słuchawki zintegrowane z tylną opaską i przepuszczanie sygnalu HDR żeby nie yebac się z przepinaniem co chwila kabla HDMI. Jeżeli te różnice dla Ciebie są warte to kupuj V2. Gdyby byla opcja oddania starych i powiedzmy dopłaty 100 zeta do V2 to bym się skusił a tak zostaje przy V1

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Nie wiem w sumie za bardzo gdzie to wrzucić. Filmik jest o użyciu PSVR do ogrywania gierek na PC, a więc konsolomaniaków może nie zainteresować. O ile sam raczej nie będę się tak bawić jak George (swoją droga on coraz bardziej odpier,dala xD), ale pokazuje to, że potencjał jest niesamowity. Raz, że możemy się spodziewać kolejnej fali remake'ów w następnej generacji, tym razem pod VR - to jest idealny materiał. Gry w VR nigdy nie będą mogły sobie pozwolić na bycie tak samo ładnymi jak te normalne, mało tego, często dobre ogarnięcie sterowania, HUD itd. wymaga dodatkowego czasu i pracy, których studiom przed premierą zawsze brakuje. A tak to można grę sprzedać dwa razy, za drugim razem mając do dyspozycji moc nowej generacji i ze spokojem zając się dostosowywaniem gry. Właściwie już tą drogą trochę poszło PS VR, gdzie gramy w Skyrima czy Wipeouta z na dobrą sprawę z poprzedniej generacji w VR właśnie. Druga sprawa to potencjał, jaki VR w ogóle daje do ogrywania znanych i starszych już gierek, które w nowej perspektywie dają zupełnie nowe wrażenia. Przyszłość rysuje się bardzo ciekawa :usmiech:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Hej Misie kolorowe,

 

A w jakiej kolejności polecacie kupować gry? Tak z własnego doświadczenia nie chcę kupić sobie mega sztosa na start, by wyhypować się na maxa, a później mieć efekt w następnych produkcjach "no szpoko". Muszę przyznać, że początek po kupnie to był mega meh.  Natomiast jak zagrałem w London Heist to trochę się tym pojarałem i żałowałem, że tak krótkie. Oprócz Worldsów nic nie mam, co proponujecie jako zakup następny, bo kusi mnie Skyrim, którego jednak przeciorałem od każdej strony na piecu (acz od 2-3 lat nie dotykałem, więc możliwe, że znów cieszyć będzie)

 

Odnośnik do komentarza

Jak masz w jakiejs dobrej cenie skyrima to bierz, nie zawiedziesz sie bo skala tej gry w VR to zupelnie nowe doznania, nawet jak sie gralo w podstawke. Tylko cena 250zl na psnie to zwykle zlodziejstwo imo. Nie nastawiaj sie tez ze jak kupisz jakiegos sztosa to popsuje ci wrazenia z innych gier. Taki superhot daje zupelnie inne doznania niz thumper, skyrim czy astro bot. Gier jest tyle ze jest w czym wybierac naprawde

Odnośnik do komentarza

 Widzę, że przegapiłem wszystkie promocje, bo chwile temu Skyrim byl za 100 :(. No nic, pobawię się przy Rec Room i innych freewareowych grach, polując na promocję. No i kuszą horrory, natomiast  ja mam chyba  jakieś organiczne upośledzenie co do gier, bo swego czasu nawet Evil Within potrafił mnie na tyle zestresować, że sam nie potrafiłem grać. Więc chyba Re7 VR to byłoby czyste samobójstwo :D.

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Blackened napisał:

 Widzę, że przegapiłem wszystkie promocje, bo chwile temu Skyrim byl za 100 :(. No nic, pobawię się przy Rec Room i innych freewareowych grach, polując na promocję. No i kuszą horrory, natomiast  ja mam chyba  jakieś organiczne upośledzenie co do gier, bo swego czasu nawet Evil Within potrafił mnie na tyle zestresować, że sam nie potrafiłem grać. Więc chyba Re7 VR to byłoby czyste samobójstwo :D.

 

 

W TheGameCollectio z wysyłką do Polski wychodzi lekko ponad 100 zł

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...