Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

No to jest właśnie fajne, że gierka daje mega mało podpowiedzi. Żadnych znaczników, tak naprawdę jedynie Higs czasami powie co mamy zrobić, a jak się nie usłyszy albo nie zrozumie (gierka jest anycezary - nie ma PL wersji, ba nawet nie ma napisów eng.) może być pyzda.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Schranz1985 napisał:

 

Dziś max jutro pewnie przejdę i wjedzie zupełnie odmienna gierka bo farpoint z aimgunem smile.gif

Jestem ciekaw jak to wypadnie.

To co mogę dodać to do Farpointa Aim to prawie że mus. Ja np trochę się zawiodłem drugą połową gry bo początek grało się świetnie. Odniosłem wrażenie że albo się Twórcom skończyła kasa albo pomysły. Albo jedno w sumie wynika z drugiego. Anyway - w drugiej połowie celowanie padem jest o tyle upierdliwe że wymagana jest większa precyzja i strzały z biodra już nie działają i gra zaczyna frustrować. Chyba że ktoś lubi trzymać pada przed twarzą. 

Dla mnie takie 7/10. Kupić jak bedzie za 20-30 pln. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, grzybiarz napisał:

Astrobot

ten rekin z vr worlds

resident evil vii

Nie rób tego błędu jak ktoś z forum, ze zakupił pełno gier i w nic nie grał dłużej 

Przyznaje się do błędu, ale co zrobisz jak masz pełno zwykłych giaer a tu jeszcze ciągnie do multi w apex czy bfv i weź tu znajdź czas jeszcze na vr :( Ale zaczynam po malutku nadrabiać i dokupiłem jeszcze astrobot aby bardziej mnie przyciągnęło do vr :)

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Amer napisał:

Panowie, od jutra staje się posiadaczem VR. Szybkie pytanko z tego tytułu: TOP5 gierek które obowiązkowo powinienem sprawdzić w pierwszej kolejności? 

 

Praktycznie wszystkie gry (poza chyba beat saber i firewall) mają demo więc sugeruję zacząć od pobrania Demo disc z PSstore (3 paczki) i zasadniczo to myślę ogarnie temat. Niestety demka w packach się powtarzają a same paczki sporo waża (po 30-40 gb ztcp). Sprawdź co Ci leży i czy ew nie powoduje nudnośći. Wg mnie bez pudła można brać Astro Bota no i RE7 (chyba żeś strachliwy chciaż ja nie jestem a mam pełne portki jak gram). Resztę warto sprawdzić przed zakupem. Z googlami powinnienieś dostać VR Worlds - to także zajmie Ci pare h a fajnie wprowadza w ten temat. 

Beat saber to taki trochę rodzynek VR bo grę chyba kupił każdy z googlami (na pc też) i jeśli lubisz gry rytmiczne to też możesz brać w ciemno. 

Moss i Robinson po początkowym Wow zaczyna po chwili być tak:

PerfumedWellmadeGrassspider-small.gif

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, mozi napisał:

Moss i Robinson po początkowym Wow zaczyna po chwili być tak:

PerfumedWellmadeGrassspider-small.gif

 

Ja się nie zgadzam, kilka razy się zaciąłem w robinsonie i mimo że jeszcze nie skończyłem tej gry to juz mam jakieś 7h nabite i powiem szczerze że zakładając hełm na głowę kompletnie odpływałem traciłem poczucie czasu  a to ce(pipi)e tylko mega gierki.

Prawdopodobnie nie jesteś"fanem" symulatorów chodzenia, dla mnie np. everybodys gone to the raptur,  What Remains of Edith Finch i wiele innych to były mega sztosy .

 

Tak samo kolejny raz powtórzę, polecam na VR grę która była w plusie

Here They Lie

Co do borderlandsa to każdy kto grał chociaż raz na VR i grał w Borderlandsa na zwykłym tv to wie że to musi byc sztos opór na aimie to już w ogóle nie mam pytań.

I jako że mam możliwość pożyczenia aima to korci mnie strasznie ale jednak CYFRA to zuo, płytę bym kupił za 200zł bez mrugnięcia okiem(oczywiście po ograniu gierka do żyda)

Edytowane przez Schranz1985
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Schranz1985 napisał:

Ja się nie zgadzam, kilka razy się zaciąłem w robinsonie i mimo że jeszcze nie skończyłem tej gry to juz mam jakieś 7h nabite i powiem szczerze że zakładając hełm na głowę kompletnie odpływałem traciłem poczucie czasu  a to ce(pipi)e tylko mega gierki.

Prawdopodobnie nie jesteś"fanem" symulatorów chodzenia, dla mnie np. everybodys gone to the raptur,  What Remains of Edith Finch i wiele innych to były mega sztosy .

Sama koncepcja gry nie jest zła ale trochę takie infantylne to jest dla mnie. Zabawa w chowanego z dinusiem? Ubieranie stracha na wróble? Wolałbym żeby np trzeba było naprawiać obwody statku czy coś w ten deseń . Może jest tak jak piszesz - walking symulatory nie są dla mnie. Nie zmienia to faktu że to taka typowa gra Crytek - ładna wydmuszka. 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, mozi napisał:

Sama koncepcja gry nie jest zła ale trochę takie infantylne to jest dla mnie. Zabawa w chowanego z dinusiem? Ubieranie stracha na wróble?

 

Mozi ale to tylko na początku aby nauczyć się mechaniki. Potem już bronchozaury, raptory i inne trexy. Gierka fajna. Mega grafa, zagadki, zero znaczników. Kto co lubi, kwestia gustu ale wydmuszką bym nigdy nie nazwał.

 

@Amerto tylko pozycja na pada. Tak w ogóle jest tu zdecydowanie więcej aktywności niż w typowym walking simie.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, balon napisał:

 

Mozi ale to tylko na początku aby nauczyć się mechaniki. Potem już bronchozaury, raptory i inne trexy. Gierka fajna. Mega grafa, zagadki, zero znaczników. Kto co lubi, kwestia gustu ale wydmuszką bym nigdy nie nazwał.

 

Mam nadzieję bo na razie po 2h to tak średnio. Jeszcze liczę że się rozkręci. A ograłeś już Astro całego? Jest sztosik nie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...