Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest w (pipi) trudna. Przejechanie 2-3 zakrętów bez dzwona to już sukces. Wg mnie trzeba się po prostu nauczyć w to grać żeby było miło. Nie mniej wrażenia są zajeibste. A tyle sztosów w kolejsce że ląduje na półce "do ogrania kiedyś" razem z Ace Combat. 

Swoją drogą z VR na Ps4 ograłem chyba co chciałem:

Skyrim - nie moja bajka - rpg na 40-50 h na vr mehh

SuperHot - fajnie ale krótko - zatrzymałem się pewnie pod koniec przez sterowanie movami i ich za(pipi)istą prezycję

AstroBot - 10/10 i bezsprzecznie najlepsze doświadczenie gierkowe od dawna

RE7 - kiedyś wrócę - na razie stoje już 3 raz w piewinicy i nie chce mi się wchodzić do tej zimnej wody. Tak kilka podejść było XD

Red Matter - 7/10

Moss - jw

Robinson - 8/10 - fajne to 

Ace Combat - jak pisałem wyżej - wyjątkowo mi źle po zagraniu. No nie może być dobrze jak zaczyna się wczuwka i zaczynasz rozglądać się lewo prawo za siebie 

 

@grzybiarz wiem jak to jest bo teraz jeszcze dołożyłem sobie i kupiłem pieca i pogłębie backlog. Chcę ograć to co fajnego na Oculusie i pccie. Zaczynam ogrywać same sztosy bo życia zabraknie XD Zrobiłem sobie listę tego co fajne i trzeba powoli ogarniać. Chociaż teraz już jutro zaczne łupać w sekiro i znowu miesiąc zleci. 

Wspomniałem o Tobie Grzybiarz bo widzę że vr Ci sie kurzy a Astro Bota nie ograłeś, Bloodborne nie ruszone.. no weź xD

Edytowane przez mozi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wszystko to kwestia gustu - dla mnie Bloodborne to top 3 życia - Spidera czy np God of War mógłbym wogóle nie ograć i też w sumie nic by się nie stało. Niestety jest trochę jak osiołkowi w żłobie dano - za dużo tego po prostu i zaczynasz wybrzyzdać - "to za długo się gra", "to za skomplikowane" itd. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.03.2019 o 14:44, creatinfreak napisał:

Dlatego tak coraz częściej myślę aby się wziąć, ograć największe perełki i sprzedać puki jeszcze to w cenie. Ale oczywiście nie ma jak się za to zabrać :p

No i jak tam ograłeś wszystko? Astro Bot skończony podobno goty tytuł :) Warto to vr kupować bo nadal się zastanawiam. 

Odnośnik do komentarza

@blantman powiem Tobie z mojej perspektywy. Czyli perspektywy gracza z 25 letnim stażem, lubującego się w tech nowinkach, gierkach SP, nie trawiącego wszelkich kontrolerów ruchu itp. Ba nawet Wii to dla mnie przez te machania najgorsza stacjonarka Niny ever.

 

W VR gram średnio kilka (max kilkanaście) godzin w miesiącu. Jest to dla mnie idealne dopełnienie normalnych gierek. Jak zakładam gogle czuję się jak kiedyś za czasów kapciuszków i kakałka jak Tata przyniósł mi C64, a potem Pegasusa.  Jak nie będziesz grał w to dzień w dzień po ileś h to zapewniam, że dobrych gierek jest wystarczająco, co ważne jak widać powyżej, ciągle coś nowego wychodzi.

Wiem natomiast, że VR w takiej postaci jak jest nie mógłby mi zastąpić normalnego gejmingu. IMO warto kupić i spróbować. Wg mnie jest to sprzęt z typu albo pokochasz albo znienawidzisz. Ja jestem zdecydowanie w tej pierwszej grupie. Aaaa no i kwestia zdrowia/błędnika. Nie każdemu podchodzi ale na to już nie masz wpływu.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Ja kupiłem trochę po promocji (i przed nową). Zamiast ok 1 zł, rzygnąłem 1300 tylko z jedną grą. No ale nie żałuję.

Nie wiem jak wy ale ja bym nie mógł jakoś mieć używanych tych gogli. No ewentualnie z pewnego źródła i od kogoś kogo dobrze znam. Obrzydzało by mnie jakbym zastanawiał się kto to miał na głowie (czy mył włosy, czy się mocno pocił?). No i umówmy się te gogle często są pokazywane znajomym/rodzinie, na różnych imprezach, więc trochę osób do zakłada :/

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Concrete Genie dostanie VR :)

Obok Ghost Giant najciekawiej zapowiadajaca się gra VR tego roku. Wiecej takich gier na okularki!

Zero podjarki tym NMS, dla mnie definicja marnowania czasu.

2 godziny temu, balon napisał:

W VR gram średnio kilka (max kilkanaście) godzin w miesiącu. Jest to dla mnie idealne dopełnienie normalnych gierek. 

Z mojej perspektywy, mam 2 must have na PS4 w tym roku, DMC5 i DG, czyli koniec kwietnia i w zasadzie ogrywałbym backlog do końca roku. A tak to takie bodajże Dreams, z kategorii meh do jestem zainteresowany dzięki opcji VR. 

edit - ktoś tam wyżej się zastanawia czy by nie sprzedać/kupic odpowiem z tego co piszesz to ja bym się zastanowil czy jest sens trzymać konsole w domu.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...