Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba przyznać, że coś się tam w świecie VR ciągle dzieje i to jest miłe ze strony twórców. Wiadomo, że pierwsza generacji sprzętu to swoiste przetarcie i gogle mają swoje ograniczenia, felery, ułomności i zasługują na wyrozumiałość, ale już nawet teraz można powiedzieć, że ogółem test wypadł dobrze z porywami na bardzo dobrze. 

Dzisiaj sobie pykałem w Mossa (jak ta myszka jest słitaśnie animowana :wub:) i pamiętacie te chwile w pierwszych grach 3D (szczególnie w skradankach - np. MGS, Tenchu), gdy odruchowo wychylaliśmy się przed TV by zajrzeć za róg? Teraz przy grze na VR fajnym jest to, że takie wychylanie ma wreszcie sens i rzeczywiście dzięki temu znajduje się sprytnie poukrywane znajdźki.

Odnośnik do komentarza

No zmęczonym nie ma co siadać, a jeszcze jak być może w robocie się napatrzyłeś na monitor, a potem VR... mnie automatycznie odpycha, a po chwili w Robinsonie, napierdzielał mnie łeb. Po zakupie VRa, dla mnie to w sumie taki gadzecik, by odświętnie na weekend odpalić. Ale ja ostatnio w ogóle mało gram, w RDR jestem w drugim rozdziale od 4ech miesięcy :/

Odnośnik do komentarza
Teraz, grzybiarz napisał:

Po zakupie VRa, dla mnie to w sumie taki gadzecik, by odświętnie na weekend odpalić.

Dokładnie tak. Wrażenia super, efekt wow mocny ale tylko jako dodatek. 

Dobrze że nie ma dużo gier typu Astro Bot czy Moss bo bym musiał częściej zaglądać ten hełm.

Odnośnik do komentarza

W VR jak mam czas gram dużo jak na moje możliwości. Obecnie masteruję AstroBota chcąc zdobyć Platynę. A w kolejce skończyć muszę Superhot, Headmaster i Statik. 

Btw chyba jeszcze kupię TumbrVR choć nawet dema nie wyprobowałem.

 

Niech jeszcze wejdzie promka na Beat Saber to Backloga będę miał do końca życia na wszystkich platformach.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, marbel007 napisał:

Niech jeszcze wejdzie promka na Beat Saber

No kuuurwa, też czekam, bo już mi się nudzi pisanie samemu do siebie w temacie.

Zła wiadomość jest taka, że nie ma najmniejszych powodów, by Beat Saber szybko doczekał się promocji, bo i bez niej się sprzedaje na pniu. Top1 sprzedanych gier VR w lutym i również w marcu.

Odnośnik do komentarza

Mam za dużo gier by ładować kolejne do backloga w pełnej cenie ;)

Choć gry muzyczne zawsze lubiłem - GH miałem chyba z 5 różnych wersji poczynając od Frets on Fire na klawiaturze PC poprzez PS2, X360 i X1. BS też wpadnie ale nie mam ciśnienia.

 

BTW co to za ranking i gdzie dostępny.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że promocje jakoś przekłamują wynik. Job Simulator, Superhot, czy Arizona są praktycznie w ciągłej promocji i dostępne za grosze, więc sprzedaż pewnie większa. AstroBot nawet w promocji to nadal większy wydatek (obecnie promocja -25% a cena i tak dość wysoka - 124zł), taniej można mieć już pudełko, więc siłą rzeczy...

Bo nikt mi nie powie, że Job Simulator to taki system seller?

Tym bardziej wynik Beat Saber (stale w pełnej cenie) robi wrażenie.  

Odnośnik do komentarza

No na pewno ma to jakieś przełożenie bo jednak stosunkowo nie wiele gier na VR jest na płytkach, czy promowanych w sklepach fizycznych. Astro Bot zalicza się akurat do tego gatunku. BTW wspaniała jest to gierka (dla mnie ociera się o 10 i to nie jako gierka na VR ale ogólnie). Chciałbym bardzo kontynuacje.

Odnośnik do komentarza

Firesprite (The Playroom/The Persistence) who were a spin-off studio when SCE Studio Liverpool (Psygnosis) closed have been doing a lot of hiring lately. Some of their job listings refer to them working on a new IP, however more interesting is that they are working on a new PSVR title as referenced here:

https://jobs.gamesindustry.biz/amiqus-games/uk-and-europe/3d-artist-id103235

Ciekawe co to może być, zapewne już na PS5. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja mam tyle gier do ogrania, że poczekam na jakieś promo.

Oceny zbiera bdb. Jednak nie spodziewam się sztosa na miarę Astro Bota. Why? Choćby dlatego, że nie sterujemy postacią, a jedynie rękoma do których trzeba mieć koniecznie movy. 

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...