Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, ze nie przytoczyles nastepnego zdania, to wtedy na pewno bys nie padl. To co widze wyglada lepiej niz BF4, Wolfenstein, MGS:GZ czy Infamous. Gralem we wszystkie te gry na PS4, i jestem w stanie to ocenic. 

 

PS. Myslisz, ze ta prerenderowana grafika nie bedzie w gameplay'u. Jasne ze bedzie, Ps4 z palcem w (pipi)e to wygeneruje! :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

pytanko, czy tylko na store będzie dostępna wersja Day 1 edition? bo lokalne sklepy nie chwalą się takową 

 

(Day 1 Edition includes the Exclusive Survival Pack containing increased crafting and healing speed, 9mm reload upgrade, rifle clip capacity, two skins for Joel and Ellie and bonus VP for Multiplayer)

Odnośnik do komentarza

Twórcy wspominali że zrezygnowano z pomysłu na zakażone zwierzęta z powodu obawy o zbytnie opustoszenie lokacji leśnych. Choroba miała więc wyludnić Ziemię. I tylko wyludnić. Nie jej pozostałych mieszkańców. T.j. w TWD.

 

Dokładnie. Sens fabuły leży w tym, że to ludzkość ma wyginąć, nie życie na Ziemii. Zakażone zwierzęta IMO w znacznej mierze pozbawiłyby fabułę sensu (w takiej postaci, w jakiej jest w końcowym produkcie).

Odnośnik do komentarza

Przecież ta sama gra a to będzie dzien a noc.Ostatnio odpalilem tlou na ps3 to myślałem, ze mi wypali oczy.Ten skok między generacja jeśli chodzi o grafikę jest naprawdę duży.

Ktoś kto nie grał i ma ps4 to się nawet nie zastanawia.

Samo 1080p daje pierd,ol,niecie nieźle a co dopiero 60 klatek, lepsze tekstury,cienie... No i oczywiście DLC prawie za free.

Edytowane przez KarolFanbojSony
Odnośnik do komentarza

Lada dzień pojawi się gameplay, poczekaj by zobaczyć różnice. Jak będą minimalne, to nie warto czekać. Jak będzie tak, jak mówią twórcy, że grafika będzie na poziomie cutscenek z PS3, to odpowiedź jest prosta - poczekaj.

 

No ale jak się nie opłaca ? to raptem już niedługo, a nawet jak różnica to będzie tylko 1080p i 60, co i tak jest wiele jak ktoś ma duży dobry TV, (ale pewno cienie, oświetlenie czy efekty cząstkowe te będą ostro podrasowane / zrobione od nowa),  to na bank w wersję na PS4 będzie grać znacznie więcej ludzi online, który sam w sobie jako usługa jest znacznie lepiej rozwiązany na PS4 niż na PS3.

Odnośnik do komentarza

@Nemesis

Jeśli zależy ci na uber płynnym frame rate/ masz duży tv, bierz wersję na ps4. Gierka sporo zyskuje ogrywana na hardzie i bez listening mode jako survival, więc jeśli uwielbiasz stare residenty, TLOU będzie strzałem w dziesiątkę. No i 180 zeta za lepszą wizualnie wersje + 2-3h fabularne dlc i cały zestaw dlc do multi ubiegłej generacji to imo prosty deal.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co to znaczy, ale już mam wersje PS4 zamówioną. Więc kolejne 24 tygodnie przede mną.

 

Przelecę przez singla na Easy i Easy + zbierając wszystkie supple, komiksy, rozmowy, żarty, emblemy, dokumenty, drzwi, pełny upgrade broni. A następnie uderzę w multi. Skończę trofea, i wrócę do Singla na Groudned. A potem znów multi i kolejny trolling. 

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wyjaśnienie. 

 

Trolling to na lobby, jak czasami nie mam weny grać on-line i widzę że idzie słabo to gram totalnie na luzie. I robię całkowicie nie przewidziane rzeczy, bawię się koktajlami, bombami, shiv, itp. 

 

A platyna? Tym razem sama wpadnie. :) Proponuję zrobić ustawkę w pierwszy weekend po ukazaniu się gry aby zaliczyć trofea Down 3 enemies + don't die on 8 maps. Potrzeba tylko 8 graczy a już jest 6 w temacie dla PS4, 

 

Lobby interrogation osiem meczy na każdej z map DLC, Każdy w drużynie dostaje łatwe trofeum. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...