Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zaczalem drugie podejscie do tlou i jednak to jest sztos gierka. Za pierwszym razem skonczylem tylko prolog a potem cos sie popsulo i przestalem grac. Od 18 do teraz wlasciwie nie odszedlem od konsoli, chyba na tej generacji mi sie to nie zdazylo jeszcze (no moze przy u4). Super ekstra jest. Pewnie tu juz wszystko o tej grze zostalo powiedziane, ja tylko napisze ze jestem zaskoczony poziomem trudnosci, duzo wyzszy niz w uncharted. No i od premiery nigdy nie wpadlem na zaden spoiler takze cala historia dla mnie jest nowa. Polecam  :czesc:

Odnośnik do komentarza

O kurde, ilu tu "świeżaków" i "nawróconych" się wysypało :)

Grać, nadrabiać, powracać, przekonywać się! Każdemu z Was zazdroszczę pierwszego kontaktu z grą i tego pierwszego przejścia.

Sam znów niedługo zacznę, wypadałoby Grounded zaliczyć na PS3, bo tylko tego brakuje do 100%, a później remaster na PS4, bo od dawna czeka na swoją kolej :)

Odnośnik do komentarza

Gram w multi i jest super, ale niepokoi mnie jedna rzecz. Czy bronie np te z celownikami będę mógł jakoś odblokować tak jak np. łuk, który kosztuje 3500 tych zasobów? Tych broni mogę używać tylko jak wybiorę z góry ustaloną klasę, a ja chcę sobie sam zmieniać perki. Mam dopiero 11 tydzień.

Jak chcesz zmienić perki to broń musisz kupić

Odnośnik do komentarza

 

Gram w multi i jest super, ale niepokoi mnie jedna rzecz. Czy bronie np te z celownikami będę mógł jakoś odblokować tak jak np. łuk, który kosztuje 3500 tych zasobów? Tych broni mogę używać tylko jak wybiorę z góry ustaloną klasę, a ja chcę sobie sam zmieniać perki. Mam dopiero 11 tydzień.

Jak chcesz zmienić perki to broń musisz kupić

 

Właśnie to rozkminiłem kiedy grzebałem w broniach z poziomu głównego multi i przenosiło mnie do sklepu żeby kupić daną broń/zestaw broni. Serio Naughty Dog? to istne s(pipi)ysyństwo. Jak free to play, tylko, że ja zapłaciłem za grę.

W Rainbos Six Seige jest to dużo lepiej rozwiązane, bo każdego operatora i broń można kupić za punkty zdobyte w grze.

Najgorsze, że rozważam kupienie zestawu broni z celownikami, bo mam dość walki w bliskim kontakcie.

Odnośnik do komentarza

To jak, uzbiera się jakaś ekipa ?

Gram 8 tydzień i jest zacnie ale z kimś multi zyska kilkaset procent zadowolenia :)

 

A w jakich porach grywasz (tylko nie pisz, że w jeansach :P ), bo ja czas mam tylko wieczorami, tak między 22:00 a północą, no i ostatnio siedzę tylko na PS3, ale jak będą jakieś konkrety to chętnie dołączę, zwłaszcza że powbijałbym tam pucharki :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...