Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Ludwes napisał:

A, aha, chodzi o 

  Pokaż ukrytą zawartość

cleric beast, tak? 

 

Bo pamiętam, że Sony pokazywało kiedyś na gamescomie fragment z tym bossem i jak doszedłem do fragmentu, który kojarzylem właśnie z tej prezentacji, to właśnie myślałem, że zaraz mi to coś wyskoczy, ale jednak nie. 

 

 

 

Nom, ominąłeś Cleric Beast. Jest na moście.

 

Pozytywkę olej. Przejdź tę grę jako mężczyzna. To samo z NPCami, nie przyjmuj ich pomocy.

Edytowane przez Figaro
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie, nie miałem pojęcia. Na razie znam tylko tę 'sztuczkę' z pistoletem, gdzie jak strzelę w odpowiednim momencie, kiedy atakuje przeciwnik, to ten jest przez chwilę bezbronny. No dobra, 'znam', bo tylko raz na jakiś czas mi wychodzi :D

 

No chyba że to o to chodzi, a ja co chwilę wychodzę na glupka, bo nic nie wiem, ale no gram od wczoraj, nie

 

Sama gra jest, kurde, niesamowita. Jezu, co chwilę myślę, żeby ją sobie włączyć - co za tytuł. 

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Metoda napisał:

No wiesz... padało pytanie jak naprawić broń :reggie:

 

:D Ty, ale tak na serio - no skąd miałem wiedzieć? Ja nawet nie wiedziałem, że w tej grze bronie mogą się psuć, więc chyba logiczne, że nie pomyślałem, że można je naprawiać. 

 

54 minuty temu, mozi napisał:

Cały patent jest o tyle trudny ze trzeba wybadać timming kiedy tego użyć. Jak się nauczysz parowac goscia w alejce z toporem to ogarniesz praktycznie każdego. 

 

No właśnie podchodziłem do gościa kilka razy i w pewnym momencie przestałem, bo mnie niszczył w kilka sekund, hehe, ale dziękuję. 

Odnośnik do komentarza

Jo, rozyebalem przed chwilą 

Spoiler

Cleric Beast i Gascoigne'a

 

Obaj byli dosyc prości, a w przypadku tego drugiego faktycznie kluczowe było to parowanie (przy pierwszym mi nie wchodziło, ogólnie dosyc słaba walka). Weszło mi kilka razy i szybciutko padł. Kurde, trochę dumny jestem :D Czy reszta bossów jest naprawdę duuuużo trudniejsza i tak naprawdę nie powinienem się cieszyć, bo ci dwaj pierwsi to bułka z masłem? Tylko proszę bez jakichkolwiek spoilerów. 

 

W ogóle to nie wiem, co robić z tymi duszami. Tu mogę ulepszyć postać, tu kupić broń, tu jakaś lampa (normalnie Hollow Knight, hehe) - no nie mogę się zdecydować, ale to raczej fajnie. 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Ludwes napisał:

W ogóle to nie wiem, co robić z tymi duszami.

 

Polecam ustalić jakiś limit w który będziesz pakował na dzień dobry tj. dajesz sobie np cel, że walisz 30 w vit, 15 end, 30 w str i na tym się na początku skup bo generalnie tworzenie build etc pewnie ciebie w tym momencie nie dotyczy, zresztą musisz jeszcze znaleźć broń, która będzie ci najbardziej odpowiadać.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dziękuję, Panowie. 

 

W ogóle to grając mam skojarzenia z Resident Evil 4, mimo że gry przecież diametralnie różne. Może to ta atmosfera, sam do końca nie wiem, ale jednego jestem pewny - ten setting, te strzeliste budynki, ta pojawiająca się gdzieniegdzie mgła, design przeciwników (no i ogólnie wszystkiego), nawet te płaszcze, które można na siebie założyć - coś pięknego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...