Skocz do zawartości

FarCry 4


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Zabiłem zwykłą strzałą, to jest jeden z łatwiejszych trofików, tylko trzeba wyczuć odległość. Wczoraj wysłałem FC do nowego właściciela dlatego nie pomogę we współpracy.

 

edit: hej, przecież możesz wysłać mi klucz! JBC mogę pomóc wieczorem ;) 21 - 22 powinienem się pojawić.

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

Gra się znakomicie. To taki lepszy, ładniejszy Far Kraj Trzeci.
Audio jest iście rewelacyjne.

Dzisiaj dla przyrównania z wersją na PS4 włączyłem FC4 na moim master race. Najwyzsza rozdzielczośc w połączeniu z detalami ustawionymi na ultra robia spore wrażenie (widać to szczególnie na przykładzie roślinności, jak i broni).
Z drugiej strony ultrapłynne sześćdziesiąt klatek nie przynosi aż tak ogromnej różnicy w rozgrywce, jak w przypadku podobnych ustawień w takim Unity (tutaj różnica z wersją konsolowa jest wręcz niebotyczna).

Jednakże to co oferuje takie PS4 za 1690zł w stosunku do PC, w którym sama karta jest dwukrotnie droższa, to i tak wizualia niesamowicie wysokiej klasy. Szatę graficzną wersji na bieżącą generację oceniłbym na mocne 8/10. Komputery przy maksymalnych ustawieniach oferują solidne 9/10.

Zrzut wykonany wczoraj na sprzęcie Sony:

wkJdlhG.jpg



 

Odnośnik do komentarza

no jak dla mnie FC3 mial zdecydowanie lepsza fabule i ciekawsze misje. To naprawde FC 3,5, ale glownie pod wzgledem oprawy, rozgrywki, cala otoczka, bohaterowie sa dla mnie o wiele mniej barwni.

Jak komus nie przypasowal FC3 to w 4ce w ogole nie ma czego szukac.

Odnośnik do komentarza

Mi przypasowała bardzo trójka, i tutaj bawię się równie dobrze. Fabuła dla mnie w tej grze, to drugi plan, jak nie trzeci. Lubię to zbieractwo, odbijanie wrogich baz po cichu i zdobywanie dzwonnic. Chociaż wytwarzanie przedmiotów wydaje mi się spłycone względem poprzedniej części.

Najważniejsze w tej grze, żeby ktoś lubił wyżej wymienione elementy, a fabułę przeboleje i będzie dobrze się bawił. 

Odnośnik do komentarza

Na pewno jest wiele do roboty w FC4(aż czasem przytłacza),ale bardziej to wygląda jak duże,fabularne DLC do 3 niż pełnoprawna odsłona.Jestem gdzieś przy połowie i misje fabularne jak i sama fabuła wydają się dosyć słabe(na gre targów się nie zapowiada),dopiero coś się troche ruszyło przy odbijaniu lotniska czy epizodach w Himalajach(najwięcej polotu),ale szału nie nie ma.

Oby coś tam jeszcze ciekawego czekało po drodze.

Odnośnik do komentarza

16h i gra skończona i nie był to jakiś speed run, najlepsze motywy gry są właśnie pod sam koniec + świetna muzyka

teraz biore sie za reszte trofków bo platyna jest łatwa :)

 

generalnie po grze spodziewałem sie czegoś więcej

piękna grafika i widoczki nie wystarczyły, momentami gra wydawał mi sie nawet nudna, zabrakło wciągającej fabuły

chodzisz i robisz misje, tylko 6/10

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tylko nawet nie zwracajac uwagi na fabułe to glowny watek jest biedny(misje u murzyna bez jedynki czy u pary hipstero cpunow tez), a chyba nie o to chodzi   zeby misje byly tak "ciekawe",że nie pamietasz ich po paru dniach.To jest kwestia tego co komu wystarcza,jeden bedzie sie jaral ze 2 lata po trojce znowu moze odbijac sobie straznice i wspinac sie na wieze(jest to tak samo dobre jak wtedy),inny z kolei  zdaje sobie sprawe ze sandobox nie musi oznaczac nudnego,slabego singla i chcialby czegos wiecej.

Jakies pojedyncze przeblyski sa,ale troche tego za malo.

Odnośnik do komentarza

Z rzucaniem kamienia to trofeum polega na tym ze musisz "w pelni" odwrocic uwage przeciwnika. Musi kamien uslyszec, podejsc i zbadac to miejsce, a nastepnie odejsc. Najlepiej znajds sobie jednego goscia i mecz go kamieniem. Po chwili wpadnie.

 

 

to musi być chyba 15 różnych?

bo na pojedyńczym coś nie wpada, rzucam kamień, typ przychodzi, sprawdza, wraca na miejsce, rzucam kamień itd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...