Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo podoba mi się narracja w nowym GoW i samo prowadzenie gry. Pacing jest wprost idealny. Graficznie im dalej tym nadal orgazm dla oczu. Dodatkowo dochodzą nowe runy, ulepszenia, umiejętności - walka staje się płynniejszą, ale jest przy tym dalej wymagająca. 

 

Jeszcze słowo o muzyce. To pierwsza gra ten generacji, która może konkurować muzycznie z Nier Automata.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Szymek_PL_ napisał:

wczoraj doszedlem do

  Pokaż ukrytą zawartość

Krasnoluda od topora

Dzis juz dzwonilem o wolny piatek i sobote

MImo wszystko nie spodziewalem sie az tak wyyebanej gry. 

Takie posty przypominają mi jak piękne mamy hobby. Kiedyś to było zagrywanie się w MGS'a, Tekkena 3 i kombinowanie jak nie pójść do szkoły następnego dnia bo nie było czasu nauczyć się na matmę. A teraz dalej się zagrywamy tylko ogarniamy L4 albo urlop na żądanie. :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, walek napisał:

Mozna przelaczac poziomy trudnosci w czasie gry. Chcialbym sprobowac na Hard, ale byc moze to sie okazac za trudne. 

Mozna jak najbardziej...hard jest naprawde trudny(przynajmniej poczatek) i trzeba troszke sie namachac toporkiem.

Osobiscie gram na trybie wydajnosci. Gra sie DUZO przyjemniej i w moim odczyciu praktycznie nie czuc zwolnien

Dzis nawet pierwszy raz wstalem przed praca i ciupalem przy kawce przez h...no co za gra :) 

 

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Tylko rozrywani na strzępy i wbijanie czaszki w krawężnik za pomocą sandałkow Kratosa. ;)

 

Podsumowując ostatnie strony, za(pipi)isty system walki , różnorodność przeciwników większa niż w Zeldzie przez 150h, muzyka na poziomie Niera, walki z pierwszym bossem lepsza od pojedynków w DragonBall, całość prawdopodobnie lepsza od BB. Czekam na więcej. 

:obama:

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, walek napisał:

Mozna przelaczac poziomy trudnosci w czasie gry. Chcialbym sprobowac na Hard, ale byc moze to sie okazac za trudne. 

 

Mozna nie liczac najwyzszego poziomu (Give me God of War) - wtedy zostajesz zablokowany i zeby zmienic poziom musisz od nowa zaczynac gre. Jest na szczescie ekran, ktory jasno o tym informuje.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rillas napisał:

Lista dzbanow dostepna na psnprofiles. Na pierwszy rzut oka nie ma zadnego dzbana za poziomy trudnosci :(

Nie poczujesz motywacji do ubicia Gyw mi God ow Łoo?

W zasadzie nie musi ich byc. Takie gry jak GoW przechodzi sie dla posoki i funu bardziej niz dla dzbanow. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Mikołaj napisał:

Naczytam się takich wielkich słów a potem będę czekać na takie niebowzięcie, które może nie nastąpić. Tak było z Horizonem i pierwszymi spustami, gre ludzie nakupowali i było jęczenie "gdzie ten klejnot?"

No to na pewno niektorzy sie zawioda. Ciezko zeby gra trafila do wszystkich, ale jednak GoW to inna polka niz Horizon imo. Ja tam swoja opinie dalej podtrzymuje, ale zaznaczam ze BB to dla mnie nawet nie najlepsze soulsy. Zreszta jedyne co mnie obecnie interesuje to powrot do domu bo przed wyjsciem do pracy stwierdzilem ze chwilke pykne i mam paru delikwentow do wyjasnienia i juz chyba wiem jak ich podejsc :cool:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Ryo-San napisał:

Składał ktoś preordera na kolekcjonerke w Media/Saturnie? Dostaliście jakieś info w ostatnich dniach? W styczniu zlożyłem preordera do dzisiaj status tak jak był kilka miesięcy temu tak jest dalej "zamówienie złożone" także nie wiem czy jutro będę cieszył się kolekcjonerką czy dostane od nich maila żebym spie$%alał? ¯\_(ツ)_/¯

 

Jak ci dzisiaj nie zaktualizuja statusu to niewazne gdzie zamowiles - bedzie to oznaczalo, ze raczej nie wyslali. Dzwon i pytaj najlepiej czy maja na stanie w ogole. 

 

@Dave Czezky chyba wspominal, ze wysylke kolekcjonerki ma jutro, wiec moze mediamarkt tak samo.

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Mikołaj napisał:

Naczytam się takich wielkich słów a potem będę czekać na takie niebowzięcie, które może nie nastąpić. Tak było z Horizonem i pierwszymi spustami, gre ludzie nakupowali i było jęczenie "gdzie ten klejnot?"

 

Miałem podobnie z U4. Dlatego cały czas czekam na jakieś minusy, opinie tych, którym nie do końca GOW podejdzie. Czekam na oceny 8-9 z argumentami.

Odnośnik do komentarza

Daamn, to co można robić z systemem walki jak się trochę rozwinie drzewko :banderas:

Takie tam małe opinie o systemie walki:

Spoiler

Przykładowa walka z grupką wrogów: headshot i zamrożenie przy ścianie, ładowany kopniak i rozbicie go o ścianę, tuż po tym unik, bo trzech panów na plechach,jednoczesne parry na ich atakach, przywołanie Leviathana z podcięciem, ciężki atak runiczny, lekki atak runiczny, zamrożenie przeciwnika, załadowanie pełnego stuna innemu, rozerwanie, parry, przywołanie topora, sprint i atak z R1, kolejne parry, podbicie przeciwnika, juggle i ładowany atak z R2. Przeciwnicy nigdy nie czekają w miejscu, a gra co rusz dorzuca nowy typ przeciwnika.  A to tak naprawdę  dopiero początek, bo ledwo gra się otworzyła.

System jest BARDZO kreatywny. Już nie mogę się doczekać kolejnego przejścia i zabawy na Give me a God of War.  Jestem wielkim fanem DMC, 3 miała mój ulubiony system walki w grach w ogóle, ale coś czuję, że ten tutaj postawię bardzo blisko tego tytułu.  Połączenie RPG i Slashera? Jednak da się.

 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...