Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem, co wy tak demonizujecie ten Hard. Az tak ciezko nie jest, przynajmniej w pierwszych etapach gry. Ustawcie czulosc kamery na max (10), rolujcie, odpalajacie czesto tarcze, uniki i rolowanie. I naprawde zrobi sie wam znacznie latwiej. Ciesze sie bardzo, ze ta gra postawila na dynamike niczym w Devil May Cry, niz te siermiezne, slamazarne, drewniane,  pozbawione stylu i aryzmu walki w Souls'ach czy Nioh. :D

Odnośnik do komentarza

Tu już wszystko zostało napisane raczej...cóż mogę tylko potwierdzić te pochwały, które GoW tu zbiera. Jak to wygląda, jak w to się gra...Cała nordycka otoczka jest mega, brak irytacji młodym czy brutalne walki (nawet z elementami prosto z MMA). Wszystkie obawy rozwiane. Dobry tytuł jak ktoś ma kryzys grania, odtrutka najlepsza jaka może być. Spadam pykać dalej.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MaZZeo napisał:

 

ale mam szacunek do gościa. Zwykły, szczery facet który włożył w ten tytuł dużo serca. Tak wygląda człowiek, który dostaje uznanie po latach ciężkiej pracy.

+1 

Najwyższy czas, by "Barlog" przestało mi się kojarzyć z (pipi)owym pokrakiem z Władcy Pierścieni, bo tak podobnie się to pisze, a zaczęło ze spoko ziomeczkiem od GoW. :D

Jestem po

 

pokonaniu Nieznajomego

, czyli chyba też po prologu. Grając na przedostatnim poziomie trudności początki były ciężkie - pierwszą potyczkę powtarzałem dobre 5 razy. Instynktownie chciałem nawalać kwadrat-trójkąt-kwadrat, ale tu nie - kombinuj z triggerami i bumperami. Po pewnym czasie odpowiednie zapadki w mózgownicy mi się na szczęście przestawiły i zacząłem notować stopniowy progres: pierwszy boss padł za drugim podejściem, a od momentu wprowadzenia mechaniki stunnowania, także i z szeregowymi przeciwnikami idzie już sprawniej. Według mnie walka jest o wiele bardziej wymagająca niż w takim np. Niohu, którego też ostatnio ogrywam. Pewnie to zasługa braku przedmiotów leczących za pazuchą, jak i tego, że Kratos jest dalece mniej zwinny niż William. Boję się aż myśleć, co dzieje się na Give me God of War, ale nie ma bata żebym kiedyś tego nie sprawdził. :D

Poza tym sztos w każdym calu. Oprawa, klimat i dopracowanie najmniejszych detali urywają łeb przy samych czterech literach. Nawet w 1080p mam na moim Prosiaku najpiększejszą produkcją w jaką dane było mi do tej pory zagrać. A był już i Horizon i U4 z Zaginionym Dziewictwem. Póki co bolą mnie łapska od pada - czas na krótką przerwę. :)

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MaZZeo napisał:

 

ale mam szacunek do gościa. Zwykły, szczery facet który włożył w ten tytuł dużo serca. Tak wygląda człowiek, który dostaje uznanie po latach ciężkiej pracy.

Jeszcze nie zagrałem, bo czekam az wszyscy wyjdą z domu, pójdą spać. Na spokojnie będę chłonął klimat, jarał sie giercą. 

 

Ale ja nie o tym. 

Chciałem wyrazić swoje uznanie, szacunek dla dyrektora projektu GoW'a. Widać od razu, ze gość ma szczere intencje i Wielkie serce. 

W takich chwilach napawa mnie duma, ze jestem z Sony przez te wszystkie lata.  Czacun, szacun, szacun..

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MaZZeo napisał:

 

ale mam szacunek do gościa. Zwykły, szczery facet który włożył w ten tytuł dużo serca. Tak wygląda człowiek, który dostaje uznanie po latach ciężkiej pracy.

A tak reagują w Activision jak sprzeda im się nowy Call of Duty

Time Mother GIF

 

EDIT: Jestem zaskoczony jak ta gra pięknie się prezentuje i działa na zwykłym Ps4. Nawet nie wyobrażam sobie tego jak to wygląda na Pro...

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...