Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Yap napisał:

Dziś widziałem koło lokalnego Game'a chłopca koło dziesięciu lat dziękującego ojcu za GoWa. Lekka przesada czy bezgraniczna miłość? Poza tym nawet jednej kopii już nie mają, ale domówili :blink:


To w sumie w wieku Atreusa, więc spoko - jeśli był grzeczny, mówił do ojca "Yes, sir", to wszystko jest ok :)
 

11 minut temu, masta_g napisał:

Mam takie uczucie jakbym grał w Resident Evil 4 i szukał "znajdziek" po drzewach :sweat:

 

Mam to samo, rozglądam się, kręcę kamerą, szukam znajdziek i ukrytych pomieszczeń - tak się to koorva robi, żeby człowiek aż chciał wszędzie zaglądać, a nie jak w Rise of the Tomb Raider, gdzie się tym rzygało.

 

9 minut temu, ornit napisał:

Jestem zaskoczony jak ta gra pięknie się prezentuje i działa na zwykłym Ps4. 


Oj tak. I mam kolejny powód, żeby olać PRO i półgeneracje. Oczywiście wiem, że na PROsiaku jest ładniej, płynniej i w ogóle "trawa jest bardziej zielona", ale... na chooy mi to, skoro tu jest tak pięknie i płynnie, że musiałbym być debilem, żeby się do czegoś przyczepić. A obracanie kamery jest tak szybkie i płynne, że czasem mam wrażenie grania w 60fps'ach :)

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, że przedostatni poziom jest spoko. Jest wymagajacy i nie pozwala na slepe uderzanie przeciwnikow. Przy pierwszym starciu z wilkami te zabily mnie po kilku sekundach, ale juz za trzecim razem znalazlem taktyke i wygralem starcie. Walka wymaga skupienia i myslenia. W innej gierce te wilko by padly wlasnie od walenia kwadrat kwadrat kwadrat. Trol padl za pierwszym razem, choc mialem ulamek zycia. Czuc moc ze starc - wczesniejsze obawy w tym temacie nie byly jednak sluszne.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, mozi napisał:

O (pipi)a jaka giera XD Pograłem tylko chwilkę żeby "sprawdzić" ale nie mogłem się oderwać. Jak to wygląda w trybie hdr :obama: cieszy mnie że w zalewie gówien pokroju pubg robi się TAKIE gry. 

Co jest takiego gównianego w PUGB że ci nie podszedł? 

8 minut temu, Wredny napisał:

Oczywiście wiem, że na PROsiaku jest ładniej, płynniej i w ogóle "trawa jest bardziej zielona", ale... na chooy mi to, skoro tu jest tak pięknie i płynnie, że musiałbym być debilem, żeby się do czegoś przyczepić.

No jak nie widziałeś jak gra działa na pro to jakbyś miał się czegoś czepiać?

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, _Be_ napisał:

No jak nie widziałeś jak gra działa na pro to jakbyś miał się czegoś czepiać?

Beskitu, zawsze mnie bawi takie pisanie jak Wrednego. Pamietam siebie jak mowilem ze po co mi jakies ps4 jak gry na ps3 tak fajnie wygladaja.

 

Nawet w glupiego horizona typy grajace na podobnych odbiornikach ale na zwyklym ps4 mowili ze roznica jest naprawde spora jak patrzyli jak pocinam. 

W gowie obstawiam ze podobnie.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ależ ja w to wierzę, naprawdę - sam kumpel mi o tym mówił, mimo że nie ma PROsiaka, ale właśnie ma wypasiony TV - że HDR w Horizon to taka masakra oczu, że ojaciepierdykam...
Po prostu tu jest tak ślicznie, wyraźnie, ostro i zajedwabiście, że nie mam żadnego ciśnienia na sprawdzanie, że gdzieś może być lepiej - ja mam przepięknie i to mi wystarczy do czasu premiery PS5.

Odnośnik do komentarza

Ależ ta gra jest wymagająca nawet na przedostatnim poziomie, kurde, taki Nioh i BB to przy tym pikuś. Nie chce mi się myśleć, co to się wyrabia na ostatnim poziomie trudności.

 

Spoiler

Cały czas się męczę z pewną grupką Draugrów, gdzie wszyscy są skamieniali po czym Atreus ich wszystkich budzi, rozwalasz pierwszą grupę to za niedługo wpada druga ze strzelającymi ogniami, chryste, nieźle idzie się zamęczyć tymi łapami w padzie.

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, kanabis napisał:

Beskitu, zawsze mnie bawi takie pisanie jak Wrednego. Pamietam siebie jak mowilem ze po co mi jakies ps4 jak gry na ps3 tak fajnie wygladaja.

 

Nawet w glupiego horizona typy grajace na podobnych odbiornikach ale na zwyklym ps4 mowili ze roznica jest naprawde spora jak patrzyli jak pocinam. 

W gowie obstawiam ze podobnie.

 

Z ciekawosci odpalilem sobie tryb "Favor Resolution", bo chcialem zobaczyc jak to wyglada w 30fps (gram na fulll HD). Preszkadza to przy trudniejszych trybach- mniejsza responsywnosc, a co za tym idzie milisekundowy lag, ktory jest kluczowy podczas starc z boss'ami czy wieksza horda przeciwnikow. A grafika? Wedlug mnie gorzej. Co nie znaczy, ze gra jest brzydka. Bo jest mega piekna, nawet przy 30fps. Ale w 60fps obraz jest ostry jak zyletka, podbijacy konkretnie oprawe wizualna. Po prostu cud, maliny. Jesli ktos jeszcze zastanwia sie nad PROsiakiem, to czasy najwyzszy go kupic. Dla tej gry, na pewno! :) 

Odnośnik do komentarza

Piknie to wygląda nawet na biedaku i fhd szkiełku ale szczerze to pamiętam że horizon zrobił na mnie większe wrażenie graficzką. Zacząłem na przedostatnim i jest bajka, wymagająco i trzeba grać uważnie, mam tylko nadzieję że wraz z kolejnymi godzinami łysy nie przekoksi i tym samym poziom trudności nagle nie poleci w dół. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, messer88 napisał:

Piknie to wygląda nawet na biedaku i fhd szkiełku ale szczerze to pamiętam że horizon zrobił na mnie większe wrażenie graficzką.


No po Horizon to już nigdy nic nie będzie takie samo, aczkolwiek obiektywnie rzecz biorąc to GoW jest jednak dużo ładniejszy i bardziej szczegółowy. Inna kwestia, że Horizon to open world, co w tym układzie czyni ten wyczyn bardzo imponującym. Tak czy siak Sony znów dostarczyło konkretnego killera na wiosnę.

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Btw, runy znajdujące się na pudełko edycji kolekcjonerskiej zostały przetłumaczone już:

 

Cytat

For every one of us who wrapped a blanket around our neck and believed we could fly.
For every dreamer whose waking fantasies pit them against great beasts and monsters.
For every human who desired a sense of wonder and discovery in their life.
For the child in us all, who if we are lucky, is never lost.
This adventure has been created by hand for you. Thank you for making it possible, for us to dream, create and become kids again.

Santa Monica Studio


W grze run nieczytanych przez bohaterów jest więcej i z zapewnień Cory'e go, każde słowo coś znaczy. SSM chciało, żeby ludzie odkrywali rzeczy jeszcze długo po premierze. Fun Fact: runy nie są zapisywane tak żeby tworzyć angielskie słowa - każdy zapis jest w staronordyjskim, więc trzeba znać w zasadzie islandzki i dopiero tłumaczyć na angielski :V

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Faka napisał:

Ależ ta gra jest wymagająca nawet na przedostatnim poziomie, kurde, taki Nioh i BB to przy tym pikuś. Nie chce mi się myśleć, co to się wyrabia na ostatnim poziomie trudności.

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Cały czas się męczę z pewną grupką Draugrów, gdzie wszyscy są skamieniali po czym Atreus ich wszystkich budzi, rozwalasz pierwszą grupę to za niedługo wpada druga ze strzelającymi ogniami, chryste, nieźle idzie się zamęczyć tymi łapami w padzie.

 

 

Właśnie przeszedłem ten moment na hardzie po 5 pròbach. Jezu jaka ta walka jest miodna.:banderas: Było ciężko, ale podobnie jak w Soulsach, każdy mòj zgon to wynik mojego błędu. Gdy odkrylem co robie zle, poszlo latwiej. Wroga trzeba analizowac, znac jego ruchy i odpowiednio reagowac. Gdy ten silniejszy mnie walnal chcialem odparowac cios tarcza, ale Kratos byl zamrotany i jedyne wyjscie to byl unik. Przez to zginalem na poczatku. Tych dwoch silniejszych z ciezka bronia najlepiej bylo walic tak, by ich pasek zycia doszedl do zera rownoczesnie. Gdy jeden zginie, wpadaja nastepni, wiec lepiej zabic dwoch za jednym razem, by na arenie bylo mniej przeciwnikow. Takiej taktyki tu bedzie sporo. :obama:

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...