Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa teza Ali G. Ja jestem jednak zdania ze Kratos skoro jest nieslychanym madafaka tak jak piszesz gardzi napewno trybem easy ;)

 

Co kto lubi ja juz ulepszony berserk i dwa razy zycie a fabularnie jestem dopiero co po Alfheim. Gra mi sie tak podoba ze nie wyobrazam sobie nie lizac  scian i nie wykonac wszystkiego na 100%. 

 

Poza tym szczerze watpie w twoje platyny w bloodborne skoro na normalu w gow mialbys widocznie problemy wybierajac easy ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ali G napisał:

To jest epicka opowieść a nie przemyślana walka i nauka przeciwników jak w nie przymierzając grach From. No ale kto co lubi!

 

No właśnie God of war to jest przemyślana walka. Walka zawsze była najważniejsza w serii. Nie ma walki - nie ma God of War. Ale tak jak piszesz, co kto lubi, więc nie mam zamiaru nikomu pisać, jak ma grać. 

 

6 godzin temu, MEVEK napisał:

Do osób, którzy wciąż sa na początku, a nie zdają sobie z tego sprawy, ile tracą.

 

Proszę zmieńcie poziom trudności na najtrudniejszy "Give me God of War" i zacznijcie gre ponownie. Gra daje ogrom satysfakcji i przyjemności grając na nim. Przeciwnicy zaś zyskują dodatkowe moce, co sprawia ze walki sa zacięte, dynamiczne, obłędne.  Poziom w cale nie jest trudny. Trzeba tylko troszkę ogarniać walkę i można grac normalnie. W cale nie musisz być wyjadaczem " Dark Souls" , bo ja nim w cale nie jestem. 

 

 

Te słowa to podkreślają. Nie wyobrażam sobie inaczej. 

 

Muszę się chyb z tym zgodzić. Z każdą godziną gra robi się coraz "łatwiejsza", gdy Kratos zyskuje już naprawdę potężne ciosy. Ostatniego bossa, z którym walczyłem pokonałem za pierwszym razem, a wokół niego biegało dodatkowo pełno mniejszych stworów. Oczywiście nadal grałem pod presją, z pełnym skupieniem i analizą każdego ruchu. Cięzkie draugry rozwalam teraz raz dwa, ale oczywiście czekam na mocniejszych przeciwników, bo tacy na pewno będą, i wtedy się zobaczy. Jest ciągle wymagająco, ale nie aż tak ostro, jak przy pierwszych 5h gry. Teraz normal to byłaby sielanka.

 

Ogólnie to bestiariusz zasługuje na uznanie, bo na pewno jeszcze nie dotarłem nawet do połowy gry, a różnych stworów już była cała masa.

Odnośnik do komentarza

Nie lepiej najpierw skończyć sprawdzając każdy zakamarek, a później martwić się takimi pierdołami? Ja wczoraj grałem przez większość dnia i jestem mega zadowolony. Na początku nie byłem przekonany do tej formuły, ale po zagrania automatycznie wpadł banan na ryj i z przyjemnością szlachtuje się potwory w nowej formie. Aktualnie jestem 

Spoiler

po uwolnieniu pierwszego smoka i zmierzam w stronę góry.

 

Nie wiem czy gra przebije Horizon w moich odczuciach, ale na chwilę obecną tak wysokie oceny są zasadne.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, messer88 napisał:

ee przecież dzbanki w grach fs to nie jest jakiś wyczyn przy co-op gdzie na dobrą sprawę ktoś komuś grę przechodzi.

 

Kurde no. Jedyny raz przyszło mi to na myśl przy defiled Amy ale i tak sam ją skończyłem jak resztę solo. W Dark Souls 3 do zrobienia jeszcze tylko Midir, tu odpadłem, przyznaję.

 

Dobra kontruwaga z tą pogardą trybu easy przez Kratosa, brałem to pod uwagę :) No ale świadomie wybrałem daj mi opowieść, jak sama nazwa nazwa wskazuje, tego oczekuję od gry i póki co nie żałuję.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Słupek napisał:

No to taki mam plan, oczywista-oczywistość ale nie ma opcji żebym znalazł wszystko "sam". A pytam bo jeżeli nie ma zaznaczonych skarbów bezpośrednio w grze, to chcę zamówić klasyczny poradnik https://www.gamestop.com/ps4/strategy-guides/god-of-war-official-strategy-guide/149702

 

 

Eurogamer zrobił poradnik z sekretami, znajdźkami, artefaktami itd. 

https://www.eurogamer.pl/articles/2018-04-20-god-of-war-ps4-poradnik-solucja

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Jestem pod wrażeniem jak dobrze utrzymany jest w tej grze poziom trudnosci. Po strasznie wymagajacym poczatku poziom troche sie obnizyl po dopakowaniu Kratosa (duzo eksploruje), ale w dalszym ciagu nie jest latwo i trzeba byc skupionym, szczegolnie na bossach. Wlasnie mialem epickie starcie z jednym gdzie bylem podstawiony pod sciana bo gra nie pozwalala sie cofnac zeby cos pozmieniac w buildzie czy poszukac lepszych przedmiotow wiec albo on albo ja (aha tu kolejny plus gry ze robi duzo autosave, wiec jak ktos sie wbije na zapore to moze zawsze wczytac duzo wczesniejszy save i troche dopakowac postac).

 

Po walce ktora wydawala mi sie wiecznoscia w koncu udalo mi sie go pokonac majac mikroskopijna ilosc HP, a sama koncowke zYOLOwalem sprintujac pomiedzy addami zeby tylko dobic gnoja. Dawno nie odczulem takiej satysfakcji po ubiciu bossa :banderas: Wspanialy tytul.

Z drobnych plusow to fajnie ze HP i runy odnawiaja sie na full po przegranej walce. Unikamy dzieki temu sytuacji bez wyjscia z powodu HP i nie trzeba czekac az sie cooldowny poodnawiaja a wiadomo ze kazdy i tak by to robil. 

Odnośnik do komentarza

Ta gra jest ogromna, a bestariusz bogaty, poza tym widać, że twórcy na różne sposoby próbują urozmaicać rozgrywkę, w tym samą walkę, bardzo przyjemną. Niektóre widoczki urywają łeb u samej doopy. Niczego po tej grze nie oczekiwałem wielkiego, raczej szpil na 9, aniżeli na 10, a dostałem najlepszego GOWa, z masą plusów, ciekawymi rozmowami na łódce itp.. W tej grze czuć, że Kratos to prawdziwy madafaka, jest ciężki, rzuca toporem, kontruje czasem kilku naraz, nosi bajtla na plerach podczas wspinaczki itd.. Mimo, że ten GOW nie jest, aż tak brutalny jak poprzednie to dopiero w tym czuć, że Kratos to przeskorwesyn :).

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Trochę przesadziłem, 9 h pod rząd teraz mi czachę rozwala ;/

Zamiast plusów lepiej wymieniac jedyne minusy jakie spotkałem:

- czasami nie wgrywa mi się animacja podnoszenia/otwierania skrzyni, z dzwiękiem czasami też mi się dzieją na słuchawkach dziwne rzeczy, muzyka jest o wiele głosniej niż dialogi, ale moze to moja wina,

- walka 4-5 razy pod rząd z prawie identycznym subbossem - no kumam że to różne trolle, ale jednak można było trochę wymieszać,

Odnośnik do komentarza

Świetnie wypadają historyjki przytaczane przez Kratosa, te o ktore gimbus męczy go podczas licznynch przepraw po jeziorze. Ogólnie ścieżek dialogowych jest tu niewyobrażalne dużo i zdecydowana ich większość idealnie trafia w klimat. Dla mnie to jedna z poważniejszych zalet tej gry.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie po jakichs 35h gry z minusow narazie:

- trzeba wcisnac X po smierci zeby gra zaczela sie wczytywac

- po kopnieciu w lancuch aktywujacy skrot kratos automatycznie zaczyna po nim schodzic

- niektore elementy graficzne troszke odstaja od reszty

 

No i najwazniejszy, mialem zaplanowane troche prac domowych na weekend to nic nie ruszylem xD Nawet prania wstawic nie moge bo ciagle "dobra to tu zajrze, to jeszcze moze tylko to zadanie poboczne, ooo nowa umiejetnosc no to teraz moge wejsc gdzies tam"

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, teddy napisał:

Wlasnie mialem epickie starcie z jednym gdzie bylem podstawiony pod sciana bo gra nie pozwalala sie cofnac zeby cos pozmieniac w buildzie czy poszukac lepszych przedmiotow wiec albo on albo ja (aha tu kolejny plus gry ze robi duzo autosave, wiec jak ktos sie wbije na zapore to moze zawsze wczytac duzo wczesniejszy save i troche dopakowac postac).

 

 

O ktorym mowa? Napisz w spoilerze.

No chyba ze po Alfheim to nie pisz wcale :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...