Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie, ze twórcy nie przewidzieli walki w ten sposób. Bijąc wielkoluda w tylna nogę w ogóle nie reaguje na moje ataki, a jego mnie nie dosięgają...

 (minutowy spoiler walki z olbrzymem, gdzieś w połowie gry )

 

Spoiler

 

 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, easye napisał:

To slaby pomysl, bo w grze spokojnie stac Cie by te sety ciągle zmieniac i warto go odwiedzac jak najczesciej.

Najlepsze sety sa chyba za wyzwania i za kraine mgly.

 

  Ukryj zawartość

 

 

 

 

Słaby nie słaby, bałem się, że nie wystarczy mi później kasy na upgrade tych najlepszych, albo najlepszego do najtrudniejszych walk, więc w te pierwsze zdobyte nie inwestowałem.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, zdrowywariat napisał:

 

Słaby nie słaby, bałem się, że nie wystarczy mi później kasy na upgrade tych najlepszych, albo najlepszego do najtrudniejszych walk, więc w te pierwsze zdobyte nie inwestowałem.

starcza na wszystko - nie warto oszczędzać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, izon napisał:

Mam pytanie, czy u Was ta gra też męczy tak plejaka, że wydaje dźwięki jakby co najmniej miał odlecieć w kosmos? Mam ps4 pro i w żadnej innej grze, wiatraki tak nie naparzają, że czasami nie słychać dialogów w grze ( nie przesadzam!)

U mnie był spokój dopóki nie przygrzało na zewnątrz słoneczko. Ostatnie 2-3 dni z gow konosla odlatywała ale w domu miałem pewnie wyższą niż wcześniej temperature. Może też to wina optymalizacji pod koniec. Bo dosyć efektowne miejscówki są w drugiej części gry. W każdym razie przez pierwsze 20 h naprawdę było cicho jak na ps4 amateur. 

Odnośnik do komentarza

OK - autentycznie (pipi)lem na glebę w momencie (POTĘŻNY SPOILER)

 

 

gdy Kratos poszedł odzyskać swoje ostrza. To napięcie, ta walka kratosa, ta reżyseria i jeszcze Atena w głowie szaleńca

:obama: I jak to cudo chodzi. Oj, zasadziła ma cios z liścia ta gra, oj tak

 

Z 30 godzina gry i dalej czuję się zaskakiwany. Dziękuję Panie Kratos. 

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

Mesjaszem tego nazwać nie mogę. 10/10 za wysoko. 

Imo uczciwe jest 8/10. W sumie 7,5 byłoby ok. 

 

Brak starć z konkretnymi bossami, za to masa powtarzających się przeciwników i walki z subbossami. 

System walki przekombinowany i przytłacza na początku- palce sobie idzie połamać. Nie wiem po co rozwój postaci i broni, jak nic specjalnego na ekranie się nie zmieniało. Combo jakieś, do tego specjał i nara. Te drzewka rozwoju można darować w następnej odsłonie. 98% mam wykupionych, brakuje mi chyba 2 w tarczy i 1 ostrzach. Młody na full.

Dzieciak nijaki- jakby go nie było, to żadna różnica dla mnie. Ale pomocy nie można mu odmówić. 

Miejscówki nie są równe, ale żadna mi jakoś nie utkwiła specjalnie w pamięci. Backtracking widoczny, ale nie ma co porównywać z Recore ;) 

+ za PL wersję. Bracia sympatycznie wypadli. 

 

Dla mnie zabrakło czegoś epickiego. Ale mocny tytuł na liście gier PS4 i czołówka graficzna- w sumie Top 3. 

  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

ja ledwo doczlapalem do konca fabuly, robiac przy okacji ze 2 3 misje poboczne i juz mi sie w to nie chce wiecej grac.

a jak juz widzialem, ze otwiera sie kolejna wieksza lokacja i trzeba bedzie znowu  szukac tych samoch punktow interakcji,  wspiac sie po desce, strzelic strzala w kamien i rzucic toporem zeby zatrzymac dzwignie, tylko po to, zeby dostac sie na jakas platforme na wysokosci 3 metrow zeby moc isc dalej i pociagnac fabule, to normalnie mialem ochote wylaczyc. no ale wkoncu kratos, spusty recenzentow, spusty forumka itd wiec jakos to ciagnalem do konca.

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 3
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...