Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że nie pokusili się o nowego bohatera , kratos jest świetny no ale rzucać go między mitologie? To na czym świat God Of War się opiera? W każdej mitologii ktoś inny jest odpowiedzialny za stworzenie świata . No chyba że będzie ten klimat nordycki ale nie będzie walk z bogami a bestiami z jakiś skandynawskich legend. Rzucanie kratosa po różnych mitologiach jest strasznie durne ...

Odnośnik do komentarza

Mitologia świata GoW jest zdecydowanie różna od tej znanej z Homera. Nie ma np. w niej mowy o ojcu Kronosa, Uranie. Być może cała mitologia nordycka to po prostu rodzina tej greckiej - Odyn jest np. tutaj bratem Zeusa. Zawsze pojmowałem bóstwa w GoW po prostu jako potężnych nadludzi, ale nie literalnych, nieosiągalnych bogów - przecież każdy z nich mógł zwyczajnie umrzeć w skutek ran bojowych. 

Odnośnik do komentarza

Coś mi się wydaje, że fabuła będzie polegać na jednym z dwóch scenariuszy:

 

1. młody ginie i Kratos rozpoczyna zemstę

2. młodego porywają i Kratos wraca do fachu aby go uratować

 

 

Ewentualnie trzeci scenariusz: pradawne zło się obudziło i tylko Kratos może uratować świat!

Odnośnik do komentarza

Jakis ziutek od GoWa w wywiadzie potwierdzil ze cala gre biegamy Kratosem, oraz ze story jest KONTYNUOWANE a nie resetowane:

  • The gameplay is being re-imagined, but the storyline is being continued within Norse Mythology.
  • We play as Kratos for the whole game.
  • The game is set “many years aftr God of War 3
  • It’s a much more intimate and player-controlled experience.
  • The accessibility should be the same as previous game, but the gameplay is totally different.
  • It’s a big game, but it’s not an open world.
  • “More to come” on more characters that will be included in the game.
  • The game will be released “soon,” not this year.
  • Quicktime Events won’t be included in the same way they were in the previous games.

 

http://www.dualshockers.com/2016/06/13/new-ps4-exclusive-god-of-war-get-more-information-from-cory-barlog/

Odnośnik do komentarza

Ototo, wlasnie mialem pisac, ze wszystko wyzej co wypunktowane na plus tylko mogliby wrocic do starego vocie aktora. Ten nowy brzmi zbyt murzynsko i nie pasuje do bialej postaci.

Ale wiesz, że Kratos nie jest biały? Normalnie tak wyglądał

 

General.jpg

 

Gameplay do pobrania w dobrej jakości http://www.gamersyde.com/download_god_of_war_e3_gameplay_demo-37487_en.html

Odnośnik do komentarza

 

Ototo, wlasnie mialem pisac, ze wszystko wyzej co wypunktowane na plus tylko mogliby wrocic do starego vocie aktora. Ten nowy brzmi zbyt murzynsko i nie pasuje do bialej postaci.

Ale wiesz, że Kratos nie jest biały? Normalnie tak wyglądał

 

General.jpg

 

Gameplay do pobrania w dobrej jakości http://www.gamersyde.com/download_god_of_war_e3_gameplay_demo-37487_en.html

 

No tak, mi nie chodzilo o popiol. Ale nawet tutaj nie jest to karnacja pasujaca do bardzo mocno murzynskiego glosu. Zreszta jak juz pisalem wczesniejszy va byl czarny a jednak barwa byla bardzo ok.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co tu dużo będę pisał- jestem absolutnie zachwycony takim podejściem do sprawy.

Od paru ładnych lat marzyłem o kontynuacji w klimatach nordyckich.

Przyznam szczerze, że spodziewałem się 'standardowego' ujęcia rozgrywki a tutaj taki strzał w pysk.

 

Nie mam z tym żadnego problemu, że bogowie nordyccy koegzystują wspólnie na ziemi z tymi greckimi/rzymskimi.

A kto wie co w tym świecie jeszcze się czai.

 

Najgorsza generacja ever, ale coś się zaczyna ruszać przynajmniej.

Odnośnik do komentarza

obejrzałem ponownie, wieć tak: grafika rzadzi,  jest ostra jak żyleta, ktoś pisał chyba w cw ze jest średnio xDDDDD no ale to podludzie czesto.

Ani razu nie pada hasło father, wiec niektorzy tez wymyslaja, jest sir. a Do chłopaka mówi "your mother". Więc na moje to on zajmuje sie sierotą po swojej nowej kobicie która pewnie zginela.

Ktos pial ze jakis slaby  nasz kratos, no (pipi)a nie bardzo,  po  prostu ma inny  oreż, a tak to stary kratos bijacy po mordzie  i  wykrecajacy  karki  5 metrowym  stworom.

 

Jestem podniecony tym co zobaczyłem i  ta gra będzie zayebista.

Odnośnik do komentarza

SSM od zawsze byli mistrzami w sprawach technicznych (razem z GG i ND), kto widzi tam średnią oprawę, to chyba w okularach przeciwsłonecznych oglądał.

Mitologia nordycka jest tak ciekawa i bogata, nie mogę się doczekać przedstawienia jej w GoW - od oręża (i nie, nie mówię o Mjolnirze), głownie mieczy - po cały sztafaż zdrad, bestiariusza i całej reszty. Chyba tylko egipska byłaby równie ciekawa (ale wizualnie bardziej monotonna).  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...