Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

zmiany w duzych seriach zawsze sa kontrowersyjne...

 

tutaj tez - przy trojce a co dopiero przy ascension wielu krytykowalo serie ze stoi w miejscu, ze praktycznie od jedynki to jedno i to samo, teraz mamy zmiany, a tu nagle wielu chce by dalej ta gierka to bylo to samo co jedynka tylko w innej mitologii

 

przy seriach nigdy sie wszystkich nie zadowoli, przychodzi zawsze taki moment, ze niektorzy zmiany przyjda z otwartymi ramionami, a znajda sie tacy ktorzy oczekuja przy kazdej nowej czesci tego samego

 

Jezu co za uproszczenia. :x Nie mam nic przeciwko zmianom. Po prostu oczekuję dobrego, dającego pole do kombinowania systemu walki, oraz elementów platformowych. a to przy tej kamerze i podejściu do mechaniki gameplayu oznacza wyłącznie regres. 

 

@Bansai: Dla mnie same zmiany na plus, ile mozna klepac kwadrat kwadrat trojkat? No serio, ile? Z wielka checia przyjme taka zmiane w formule. 

 

nie wiem, ale ten gość wyszedł chyba z tego samego założenia i potrafił pokazać że stary system to nie tylko  :square:  :square:  :triangle:

 

 

zmiany? jeszcze jak.

droga tlou + ryse w gow jako #dobrazmiana? gad noł. 

Odnośnik do komentarza

Nowy motyw główny przehói:

 

No wiadomo, Bear McCreary :fsg:

Najzdolniejszy obecnie kompozytor muzyki młodego pokolenia.

Jestem jego wielkim fanem odkąd mi ciary przechodziły raz za razem przy słuchaniu muzyki podczas oglądania Battlestar Galactica.

 

BTW- jednak zmienili aktora podkładającego głos i już nie ma TC Carsona a jest Christopher Judge.

Niektórzy fani sci-fi mogą go kojarzyć:

 

109610_1.1.jpg

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

http://www.eurogamer.net/articles/2016-06-15-god-of-war-team-considered-setting-the-new-game-in-egypt
Mógł być Egipt.

 


However this wasn't always the obvious next step in his journey. Santa Monica Studio knew it wanted to tackle a new mythology, but there was some debate on which gods would make the most sense for this game.

 

"Egyptian mythology was the other one and half the team was way into that," said Barlog. "All of them had great reasons. I think, for me, as I looked at both of those, Egyptian mythology is about the pharaohs as embodiments of the gods on earth and there's a lot more about civilisation - it's less isolated, less barren. I think at this time, we really wanted to focus on Kratos. Having too much around distracts from that central theme of a stranger in a strange land."

ALe mi się w(pipi).ales ;(
Odnośnik do komentarza

no chyba jak kojarzy się nordyckie mity wyłącznie z Thorem i Walkiriami 

Lubię nordycką mitologię, bo ma zayebisty klimat, a po Skellige w Wieśku, które ma ten klimat bardzo zbliżony tym bardziej mi się spodobało. No ale Egipt bym bardziej przygarnął no. :frog: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...