Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że w SSM nie zdecydowali się na nowe ip. Chyba już przez resztę życia bedą trzepać kolejne części GoWa.

Tworzyli nowe IP. Szło im tak "dobrze", że po kilku latach Sony skasowało projekt i zwolnili ludzi, którzy nad nim pracowali :reggie:

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Dla mnie same zmiany na plus, ile mozna klepac kwadrat kwadrat trojkat? No serio, ile? Z wielka checia przyjme taka zmiane w formule. Gowniak pewnie bedzie nietykalny wiec nie bedzie sie o niego trzeba martwic, a tak, zobaczymy Kratosa z bardziej ludzkiej strony, w nieziemskim settingu, Z BRODĄ. :daddy:

Osobiscie sie jaram, gdyby to byl kolejny pseudo slasher to nawet bym nie splunal w ich strone.

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Wszystko się okaże jak dadzą jakieś inne gameplaye, po tym pokazie o systemie walki za bardzo nie ma co pisać, bo go nie ma.

Wkurza trochę tą zmiana, jak już zauważono na TLoU-like, bo mam obawy, że z miodnego tytułu, który przechodziłem wielokrotnie będą nudy nastawione tylko na fabułę bez wywijasów Kratosa.

Odnośnik do komentarza

Przecież ten guwniak będzie niewidzialny i nietykalny dla przeciwników. Nie ma innej opcji. Większość gier, gdzie są zawierane fragmenty "eskortowe" zazwyczaj wiążą się z frustracją i ku.rwami rzucanymi na prawo i lewo. Raczej nie podejmą sie takiego ryzyka, żeby bachor był ciągła kontrolą Kratosa, bo bardzo możliwe, że wyszłaby kicha.

Odnośnik do komentarza

Bedzie to samo co z pandora w 3 czesci w sekcji labiryntu. My sobie, ona sobie. Ale ogolnie motyw dziecka mi sie nie podoba. Juz historia w trojce byla pod koniec gry mocno mdla a teraz "on pozna jak byc bogiem, my jak czlowiekiem". Nie moje klimaty. Jeszcze przy pokazie myslalem, ze dzieciak szybko jakos zniknie ze sceny (porwanie, smierc, jakas lawina rozlaczy ich itd.) ale jesli ma zostac to jest mocno srednio.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie na razie za dużo niewiadomych. Niby mi sie concept podoba i ciesze sie ze seria sie zmienia, ale nie wiem czy to w tym kierunku powinna jednak isc. Jak najszybciej musza pokazac jakis nowy gameplay z wieksza iloscia walki bo na razie zbyt dużo nie pokazali z najwazniejszego elementu.

Odnośnik do komentarza

Przecież seria nadal będzie miała swoje momenty:

 

 

While the E3 demo was a quieter, more character-driven look at the game, Barlog assured me that the series isn’t shrugging off its bombastic, cinematic roots. The reason they didn’t focus the E3 demo on a huge, spectacle-filled set piece is that it's a given that the game will have those. Barlog and Sony Santa Monica have mastered those moments, so with this demo, they wanted to surprise fans and non-fans of the series with the unexpected.

Co do rudego, będzie robił trochę więcej niż panna Ellie, w sterowaniu ma oddany własny przycisk z kontekstowymi akcjami, ba!, nie zdziwię się jeśli system magii zostanie przeniesiony na chłopaczka (jeśli to "on ma zostać bogiem" )

Genialny motyw z pokazu to nabywanie doświadczenia przez rudego, Kratos dosłownie go uczy - tak prosty zabieg jak przekazywanie doświadczenia synowi, a chyba jeszcze nigdy go nie widziałem w grach.

Edit:
Drugi genialny motyw to zwiększanie się rage metera gdy wrzeszczy na syna (i zmniejszanie gdy się uspokaja).

Rozumiem die hard fanów starych GoW, ale osobiście bardzo się cieszę ze wszystkich zmian - zresztą Barlog wie co robi, pewnie nie wróciłby do serii, gdyby nie dostał wolnej ręki.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

 

muszę to napisać głośno, bo nie daje mi to spokoju, ale tak jak mocno szanuję pomysł na nordycki setting i zostawionego, ale jednak dobrze przemodelowanego kratosa, tak gameplay wypada w tym tytule zwyczajnie biedacko.

Jak zobaczyłem faktyczną walkę to mi się Ryse przypomniał. No oby jednak w nowym GoW wypadło to znacznie, znacznie lepiej. 

 

Nie wiem czemu odeszli od oryginalnej formuły. :(

 

Może dlatego, że o 7 takich samych częściach wielu graczy miało już dość "starej" formuły (w tym ja). Trójkę konczylem na siłe a Ascension olałem. Więc chałwa im za to, że coś zmieniają (chociaż osobiscie kierunek grywalnego filmu to nie jest coś co mi się podoba).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...