Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam raczej olewam recki bo wiem ze 8 czy 9 sa nadużywane, a często 100 razy lepiej bawie sie z grą na 7

 

ale jak widzę średnia 95 to mysle oho trzeba sprawdzic, cos tu sie musiało niezlego odyebac, w końcu w3 czy bb ma mniej

 

no i wyszło jak wyszło :) jednak juz calkiem trzeba olac wszelkie oceny

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Z resztą, jest różnica między składnie napisaną pochwałą, a spustem.

 

A to spust nie moze byc skladnie napisany? Roznica jest, jak najbardziej, nazywa sie subiektywne odczucia.

 

10 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Najzwyczajniej w świecie ludzie obrzydzili grę innym lub wyhypowali go na mesjasza

 

Serio jestes tak podatny na to co inni pisza, ze opinie innych ludzi wplywaja na twoja wlasna? 

 

10 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

a w wyszła z tego bardzo dobra gra

 

No przeyebane xDDD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Kinoji napisał:

A to spust nie moze byc skladnie napisany? Roznica jest, jak najbardziej, nazywa sie subiektywne odczucia.

 

Spust z definicji jest nieskładny i nacechowany fanbojką na wskroś.

 

1 minutę temu, Kinoji napisał:

Serio jestes tak podatny na to co inni pisza, ze opinie innych ludzi wplywaja na twoja wlasna? 

 

Gdzie ja napisałem, że ktoś mi obrzydził grę? Skąd wiesz jaka w ogóle jest moja opinia o nowym GoWie? Rozmowa toczy się o inflację ocen.

 

2 minuty temu, Kinoji napisał:

No przeyebane xDDD

 

Ciii.... już, już...

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Gdzie ja napisałem, że ktoś mi obrzydził grę?

 

5 minut temu, Kinoji napisał:

Najzwyczajniej w świecie ludzie obrzydzili grę innym

 

No zalozylem, ze piszesz tutaj o sobie a nie uzywasz innych jako watpliwego argumentu.

 

4 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Spust z definicji jest nieskładny i nacechowany fanbojką na wskroś.

 

A to akurat te strone w gutenbergu musialem pominac. Moze mi sie czyms skleila :pawel: 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

W sumie celna puenta Yakubu. 

 

Gierki pokroju Asasyna Origins to jest max 6 i wtedy takie 85-90 w porywach dla nowego GoWa byłoby zupełnie inaczej odebrane, ale tak czy siak jeden pies. Wezyr ale serio to, że ktoś się podnieci gierką powoduje, że tobie mniej sie podoba? xD co niggaplz

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Mozliwe, że przelewelowałem postać, bo gram samym Kratosem. :potter: Atreus pałęta się mi między nogami, ale nie walczę nim.

Ja nie wyobrazam sobie nie strzelac Atreusem. Po pierwsze przerywanie atakow a po drugie (i chyba wazniejsze) przerywanie przeciwnikom zamienianie sie w fioletowe uber szmaty. Nie wiem na jakich poziomach trudnosci pojawia sie ten feature ale kto gral gmgow ten wie.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie u mnie to tak zadziałało jak Pan @kermit napisał. Nie miałem hypeu bo poprzednie części to dla mnie takie 8/10 a tu rzuciłem wszystko i gramy (pipi)a. Mesiah przeca. No i wyszło jak przy Nier Automata. Horiozna ograłem z podobną do Gowa przyjemnością ale nie obiebywałem sobie nie wiem czego. 

Odnośnik do komentarza

Ja moge tylko dodac ze z niektorymi zarzutami zgadzam sie w pelni. Swojego zdania nie zmieniam i w dalszym ciagu uwazam ze jest to absolutnie swietna gra, top exow sony w jakie gralem chociaz 10/10 jest troche przesadzone. Swoja pierwsza opinie pisalem na swiezo po pierwszym starciu z nieznajomym wiec spodziewalem sie takiego rozlozenia eksploracji, walki z leszczami i OMGWTF epic shit jakie dostalem na poczatku. Szkoda ze taki podzial nie zostal zachowany do samego konca

 

Natomiast sama zmiana formuly mi siadla perfekcyjnie i dlatego w gierce zakochalem sie od pierwszego wejrzenia. Ogolnie mam wrazenie ze najbardziej zawiedzeni sa ludzi ktorzy chcieli GoWa III w graficzce z ps4 no ale tutaj raczej ciezko komus takie podejscie wyperswadowac 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Sama zmiana formuły jest jak najbardziej na plus, zwrot nastąpił w dobrym kierunku. Ale tylko z tego powodu z miejsca wystawiać 10/10? Jest pełno rzeczy do poprawy i ba, jestem całkiem pewien, że GoW2 wiele z zarzutów poprawnie zaadresuje i wyczukuję mocno jak oni dalej rozwiną ten koncept. Tylko jeśli oni to wszystko poprawia, to najniższa sprawiedliwa ocena dla dwójki to będzie 12/10. To jest absurd powoli. A że Asasyny czy Far Kraje dostają wysokie oceny? No może, to jest temat God of War a i hajp na całym forumku i w ogóle w Internecie był na przygody Kratosa, a nie what's-his-name z gierek Ubisoftu. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, raven_raven napisał:

Tylko jeśli oni to wszystko poprawia, to najniższa sprawiedliwa ocena dla dwójki to będzie 12/10.

 

No tylko ze ocen nie wystawia sie proaktywnie. 

 

edit: nie liczac roziego, ktory jak wiadomo przed premiera wystawil juz gowowi ocene :kaz: 

Edytowane przez Kinoji
Odnośnik do komentarza

No ale dlatego napisałem, że jeśli. Nie, że bezwarunkowo. A upływ czasu ma znaczenie jeśli między dwiema częściami mija z 10 lat i generacja, nie jeśli mówimy i sequelu w perspektywie dwóch lat i tej samej platformie oraz formule. 10/10 oznacza grę idealna i bez skazy, w której nie ma praktycznie nic do poprawiania. A tutaj no nie bardzo pokrywa się to z rzeczywistością. 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Zależy, mi tam kompletnie nie przeszkadzał brak dużych bossów i  powtarzalnosc niektorych :) w sensie widziałem to, ale nie przeszkadzało, ponieważ zostałem przywalony klimatem, muzyką, postaciami, systemem walki, i ogólną radochą. Nikt mi tego nie odbierze, żaden rozi,  ani  7,5/10 - nie wiem co tak słabo. Rozumiem narzekania i  oceny 8, rozuemi ze ktoś się zawiódł, ale atak niektórych rozaliuszy niczym abordaż na 10 assasina nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza

 

3 minuty temu, raven_raven napisał:

nie jeśli mówimy i sequelu w perspektywie dwóch lat i tej samej platformie oraz formule

 

No nie wiem, ja to jednak widze troche inaczej. Dobrym przykladem jest zelda - grajac wiedzialem, ze jeszcze na switcha bedzie kolejna czesc i ze na 100% bedzie lepsza a i tak dalem max ocene, bo gra podobala mi sie na 5/5 w momencie grania. Po zagraniu w kolejna czesc pewnie powiem sobie 'noo, to jest duzo lepsze', ale przeciez nie zmieni to w zaden sposob odczuc jakie mialem grajac wlasnie w botw. Nawet jesli kontynuacja wyszlaby za 3 miesiace to i tak nie umniejszyloby to wrazeniom jakie mialem grajac w pierwsza czesc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...