Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No i gadanie ze gow to gra o niesieniu sloika to taka sama ignorancja jak powiedzenie, ze nier to gra o strzelaniu do robotow. Zdajecie sobie sprawe, ze to jest tlem dla innych rzeczy, nie? W poprzednich gowach nie bylo rozwoju postaci, nie bylo nawet prawie zadnej interakcji, a tutaj dostalismy bardzo dobra trojke bohaterow, ktorzy (w wiekszosci) w interesujacy sposob oddzialuja na siebie i ewoluuja w trakcie trwania gry.

 

Ale hurr durr gow jest o niesieniu sloika.

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Ta ewolucja bohaterów XD Niesłuchany, niewyszkolony syn, potem słucha, potem się buntuje, potem znowu, potem robi głupie rzeczy, a ojciec najpierw jest surowy, a potem trochę nie, a potem znowu, a potem bardzo. Niech zniosą tę sakiewkę i spierdalają.

Odnośnik do komentarza

No jeśli chodzi o fabułe to jest zrobiona na tym samym patencie, co TLOU. Tam musisz

Spoiler

dostarczyć człowieka, tutaj niesiesz prochy

Zresztą tutaj chodzi głównie o motyw drogi i jak się postaci i ich relacje rozwijają na przestrzeni gry.

W tym aspekcie akurat nie można się przyczepić, jest wiele tutaj złych rzeczy, ale dziecko bez duszy i jego Papcio dają radę, zresztą wszystkie postaci z głównego wątku są bardzo dobrze napisane.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Rozi napisał:

Niesłuchany, niewyszkolony syn, potem słucha, potem się buntuje, potem znowu, potem robi głupie rzeczy, a ojciec najpierw jest surowy, a potem trochę nie, a potem znowu, a potem bardzo.

 

A czego bys chcial? Zeby go Kratos w doope zapinal bo wtedy by bylo na modle poprzednich czesci? xDD 

 

Nie liczac beznadziejnego motywu

buntu gowniaka, ktory jest do przewidzenia, pojawia sie z czapy i jest slabiutko poprowadzony

to interakcje sa ciekawe, rozwoj naturalny i uzasadniony a same postaci swietnie napisane.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rozi napisał:

Widziałem lepiej napisane postaci w grach, ale można się zachwycać i taką rzadzizną :) Wolałbym w tej grze jednak zabijać skurwsynów.

EDIT: a juz skonczyles, no to cale szczescie wiekszosci sie nowe formula spodobała, a pomysłów na nowe odsłony teraz jest milion.

Twoje zdanie, dla mnie trochę na sile, gdyby wziąć te wszystkie argumenty i wparować do Twojej ulubionej serii jaka podobno jest Yakuza, to by suchej nitki tam człowiek tez nie zostawil.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Problem jest taki, że przy takich spustach jakie miały miejsce na początku (ten post Teddiego na początku to niezły bajt i lecenie na hajpie), odpowiedzi nie podzielające tego zdania nie mogły być inne jak takie w stylu Roziego powyżej. Skrajność odpowiedzią na skrajność. Brak czegoś po środku, przez co dyskusja wygląda tak jak wygląda. "ALE ZA(pipi)ISTA GRA CO ZA SZTOS" kontra "JA (pipi)E ALE (pipi), 2 PRZECIWNIKÓW NA KRZYŻ I ZERO BOSSÓW". W sumie tak wygląda większość dyskusji w internecie i ciężko coś z tym zrobić, ale jednak poza CW wolałbym normalną dyskusję, ale to klasyka w stylu Rozaliusza gdzie napyerdala posty z "xd" co drugie słowo i tymi przewidywaniami odnośnie odpowiedzi na jego posty w stylu "idź grać w BFa" itd.

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Gamplayowo to chłopak robi niezły roz(pipi) i ja tam mashowałem kwadrat zawsze. Warto go ulepszać.

 

A jako postać dla mnie był OK. Nie spodziewałem się w sumie niczego specjalnego po nim, raczej myślałem, że będzie irytował, a jednak był dość spoko. Tylko

ten jego bunt wypadł słabo, tu się zgadzam. Zamysł rozumiem, ale wykonanie kulało. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...