Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Square napisał:

No to tak jak napisał Farmer, pojeździj po mapie po miejscówkach i będziesz miał wylistowane, gdzie Ci czegoś brakuje. Jeżeli chodzi o mistyczną bramę, to obstawiam, że nie masz tej w miejscówce na północ od Buri's Storeroom (nie pamiętam jak się nazywa).

 

E: Stone Falls się to zwie, mi tam brakowało bramy. Weź pod uwagę, że niektóre bramy są wliczane do Wybrzeża Dziewięciu, w tym ta którą opisałem.

To była wyspa śmierci, nieczytelna ta mapa jak nie s(pipi)isyn, szczególnie z wybrzeżem dziewięciu. Z nornir okazalo się, ze jest na wyspie elfów(jedyna miejscowka, gdzie nie ma kruków, a blednie zalozylem, ze nieodkryte=kruki).

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
7 godzin temu, Pupcio napisał:

No nie wiem ten gość napisał że gow 3 jest lepszy od nowej części coś jest z nim nie tak :rotfl:

Samymi pojedynkami zjada, przeżuwa i wysrywa ten symulator walki z trollami.

7 godzin temu, bloody_gipsy napisał:

Pisać o 10 letnim dzieciaku że jest pizdą. Aha.

Jest pizdą, bo łazi, wkurwia, jest nieposłuszne i głupie. Kurwa opieka nad przygłupim synem w grze o Bogu Wojny XDDDD Trzymajcie mnie. 

Odnośnik do komentarza

Uff platynka zdobyta. Tak jak podejrzewalem, po jednodniowym odpoczynku psychicznym ostatnia szmata padla za pierwszym razem i nawet kamienia wskrzeszenia nie uzylem. 

 

Co prawda szukanie pozostalych znajdzek bylo troche meczace, ale nie bylo tego az tak duzo, bo wiekszosc znalazlem przed ukonczeniem gry. Z ta mapa bylo to trudne. Pol godziny w Alfheim w swiatyni szukalem przejscia do lokacji, gdzie byla walka z bossem i klatkami, a okazalo sie, ze dostac tam sie mozna bylo uzywajac panelu z piaskiem na malej wysepce na srodku jeziora. Zonk. 

 

Mocne 9/10 ode mnie. Szkoda, ze to juz koniec. 

 

Rozne odmiany ogrow i troli to nic, za co mialbym besztac gre. W co drugiej grze jeden przeciwnik wystepuje w kilku rodzajach (chocby w Zeldzie), a ludzie sie tego uczepili akurat w God of War. Przeciwnikow i tak jest sporo roznorodnych, poczynajac od wedrowca, a konczac na pradawnym. A gdzie jeszcze szmaty. Zabraklo epickich bossów rodem z poczatku God of War II, wiec mam nadzieje, ze kontynuacja to naprawi.

 

 

Odnośnik do komentarza

Podpisuje się rękoma i nogami pod tym, co Rozi napisał. Nie wiem, może jeszcze nie dotarłem do Meksyku, ale po kilkunastu godzinach chyba już można napisać co nie co. Chociaż nie zdziwiłbym się, gdyby ta gra otwierała się po raz któryś po 20h. Recykling jest okropny, "eksploracja" jara chyba osoby, które przed GoW-em grały w Tetrisa i Ponga. To już Uncharted 4 miało pięć razy lepszą eksplorację, a to co jest w Zeldzie to ja juz nie wiem jak nazwać. Brutalność niby miała być, wszyscy przekonywali po pierwszych trailerach, że spokojnie spokojnie, bijesz komiksowe wróżki i potworki tylko na początku, od Meksyku będą ludzie i flaki. No, taki ch,uj, czuje się jakbym w Splatoona grał. Walka też ma swoje problemy, ale o tym później może, jakoś przy ukończeniu gry. Nie jest źle, to jest gra na 8 i całkiem niezły wstęp do następnych części, ale są tutaj takie obleśne gamizmy, są nieprzemyślane mechaniki, są nudne sekcje chodzone, nienatchnione miejscówki, fabuła, w której mało co się dzieje (póki co, ale jeśli trzeba grać 30h, żeby zobaczyć coś ciekawego to nie jest to zaleta, no chyba, że czai się tam nie wiadomo jaki plot twist). Jeśli coś dostaje dyszki na lewo i prawo, to spodziewałbym się, że gra mną pozamiata i nie będę mógł zbierać szczęki od początku do końca, a ja po pierwszym zapale i kilkunastu godzinach grania zaczynam czuć zmęczenie. Te porównania, że GoW jest Zeldą, TLOU, Bloodbornem, GTA i Gran Turismo w jednym i to takim lepszym były tak pretensjonalne, tak na wyrost i tak przehajpowane, że szkoda gadać. Jakby skala ocen z 7-10 zawęziła się jeszcze bardziej i od teraz gra jest albo zerem albo jedynką, niegrywalne gó,wno albo obamabanderassztos 11/10 GRA ŻYCIA

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
  • Haha 1
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Jeszcze sam design przeciwników - nie wiem, czy mitologia nordycka jest taka biedna, ale serio? Latające oczy? Draugry wyglądające tak samo? Gdzie im do meduz, cerberów, mantykor, chimer, harpi od Greków? 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Rozi? Zawsze szanowałem. 

 

Podobne rzeczy opisałem w swoich wrażeniach we 'właśnie ukończyłem' i myślałem, że jestem odosobniony z takimi poglądami, ale jak widać coraz więcej osób przegląda na oczy. :) 

 

Dlatego nigdy nie ufam recenzentom bo teraz byle co dostaje 9. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, tutaj krytykowanie gier/ocen to też igranie z ogniem. Tez dostałem, wtedy każde złe słowo to było prowokowanie i CW poza CW, piękny cyrk. Tylko w dziale Xboksa jest spokój z krytykowaniem niesłusznych dziesiątek xdd.

Odnośnik do komentarza

Square zaraz rzeczywiście może zacząć żniwo :potter:

 

Z różnorodnością wrogów Rozi trochę przesadza, bo jedynie co się rzuciło w oczy to recykling trolli z tym kebsem przy ramieniu. Tutaj faktycznie przegięli, ale fakt faktem grą roku czy życia czy cokolowiek to to nie jest, ta część jest ewidentnym wstępem do czegoś większego. 

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

OSTRE SPOJLERY Z TROJKI I CZWORKI:

Miało się wyjaśnić parę rzeczy  i nie wiem czy mnie coś umknęło czy może zostało to zostawione na następne odsłony.


 

Spoiler

 

1. Jak Kratos przeżył seppuku, które sobie zrobił w trójce?

2. W jaki sposób Kratos zmienił mitologię? Czyżby chodziło o ten kamień jedności, które był wymieniony w kontekście Thyra?

3. Kto pomógł Kratosowi w końcówce trójki, czytałem fajną rozkminę Observera, że  Kratos=Thyr,  ale ktoś go musiał podratować pod koniec trójki.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...