Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Pupcio napisał:

Czy ja wiem, przechodziłem sobie jedynkę z 2 lata temu i dla mnie dalej super. Grafika dalej spoko (jak to zobaczyłem na ps2 to myślałem że to życie) bitka fajna, jakieś tam zagadki, ładne widoczki no jest okej. Życzyłbym każdej grze żeby tak się zestarzała

Ogólnie przez GoWy najbardziej mi brakuje Ps3 pod TV, nawet tego Ascension drugi raz bym przeszedł dla przypomnienia. Ale ogólnie wolę już nową formułę. Liczę że pierwsza część trylogii miała chwilowe zamuły

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Square napisał:

Jak uwielbiam klasyczne Gody, tak jednak pod tym co najważniejsze czyli system walki to ten nowy zostawia daleko w tyle starsze części.

 

Chyba nawet nie ma sensu porównywać, bo to są dwa różne systemy walki. Oryginał to uproszczony DMC, reboot to uproszczony Dark Souls.

Odnośnik do komentarza

Systemem walki w nowym GoWie o wiele bardziej można się pobawić i nie nazwał bym go uproszczonym Dark Soulsem, raczej coś pomiędzy właśnie Soulsami a DMC (od Ninja Theory). Pierwsze 3 części robiły wrażenie skalą i bossami (Hydra w jedynce to mistrzostwo jak na rok 2005 i PS2) ale już trochę zmęczony byłem przy trójce systemem walki który praktycznie się nie zmienił (i jeszcze 4 bardzo podobne bronie w części trzeciej). Bardzo dobrze wyszedł ten nowy GoW, platyna wpadła z przyjemnością. A jak komuś brakuje starej formuły to zawsze może kupić GoW3 Remaster.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, łom napisał:

A jak komuś brakuje starej formuły to zawsze może kupić GoW3 Remaster.

To była moja pierwsza gra na ps3 jak wróciłem do giercowania. Ograłem ja chyba z 7-8 razy, nie obraził bym sie nawet na port remasterów z PS3 i Ascension w fullhd 60fps jak np. Yakuzy 3-5 :rayos:

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

no i to uproszczenie sprawiło, że gra jest przystępna dla każdego (IMO na plus)

 

sam, w dobie rebootu GoWa, zapłaciłbym gruby kwit za drugi Dante's Inferno :frog: 

Nigdy tego Dante nie ograłem o dziwo. Ostatnio mi się wyświetlił tribute na YT i to wygląda zajebiście. Nawet myślę czy na PC nie sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Figuś napisał:

Czy najlepszy nie wiem, na ostatnim bossie raczej mocno nieskuteczny. To samo można powiedzieć o kwadrat kwadrat trójkąt w Gowie

 

 

 

Całkiem mozliwe, że coś źle zapamiętałem przez te 10lat od ogrania, ale wiem, że spamowanie krzyży dawało znaczną przewagę przez calą grę.

 

Szkoda, że zakonczenie jest słabe a drugiej cześci nie ma.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Plugawy napisał:

 

Całkiem mozliwe, że coś źle zapamiętałem przez te 10lat od ogrania, ale wiem, że spamowanie krzyży dawało znaczną przewagę przez calą grę.

 

Szkoda, że zakonczenie jest słabe a drugiej cześci nie ma.

Spamowanie tego było dobre przy kontroli populacji słabszych mobków i odpychania tych średnio mocnych.

 

Na zakończeniu nawet był napis To be continued, nie wiem co tam się zadziało że nie powstał sequel ale pewnie EA za mało zarobiło, a Viscreal poszło robić Death Space.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Miałem wskoczyć w gierkę i waląć sobię fabułę na szybko, ale jak tylko wpłynąłem do Midgardu pierwsze co zacząłem to podpływać gdzie się da :yao:

 

No i na nowym Tv to jakbym grał w remaster i nie mam już takiego mleka jak na starym, ale też widać miejscami że tytuł robiony pod PS4

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...