Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
19 minut temu, Square napisał:

Patcha ma takiego, że odblokowali 60 klatek, a mi chodzi o wersję dedykowaną PS5.

Ale serio w nie wiem co by tam mogli poprawić. Niech się lepiej skupią na kontynuacji. Też bym nie pogardził drugą platynką ;) ale nie potrzebuje ta gra wersji Directors Cut

Odnośnik do komentarza

 

2 minuty temu, Lukas_AT napisał:

Ciekawe czy po jego wydaniu będą jeszcze tę markę doić.

W jakim sensie?

 

Na bank będą kontynuacje, wątpię że zamkną sobie taką możliwość. Przy obecnej polityce "jednego Sony" obstawiam że może jeszcze jakiś filmidło dojść do tego w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Jak na razie to gry z PS4PRO wyglądają dla mnie lepiej niż dedyki z PS5. :reggie:

Zdecydowanie, pomijając design returnala, i demonsy to ff7remake i got powodowały u mnie najczęstszy opad szczęki. To tylko chyba oznacza że gry są już na takim poziomie że nie będzie już skoku graficznego na miarę tego z ps2/ps3 x/x360 a po drugie twórcy już przy pomocy obecnych od poprzedniej generacji narzędzi mogą przekazać graczom dokładnie to co chcą, może nie zawsze w 4k i 60fpsach ;]

Odnośnik do komentarza

Wiedzą, że sprzedają goty, więc i cenę podwyższyli na 219zł (HZD i DG na start były po 169) :kaz:

https://store.steampowered.com/app/1593500/God_of_War/ 

 

 

A te 19 mln... no to robi wrażenie :obama: Prawie tyle co samego GTAV na PS4 (20mln/sierpień 2020), więc wiadomo, że będą doić - egipscy bogowie pewnie następni w kolejce. 

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Raczej kwestia tego, że ograniczenia sprzętowe sprawiają, że gry z poprzedniej generacji stosują masę sztuczek i stylizowaną grafikę aby się nam podobać. Myślę, że w połowie generacji, a już na pewno pod jej koniec (żyłowanie sprzętu, UE5) będzie wyraźny przeskok.między tym co jest teraz.

Odnośnik do komentarza

No ale jak stylizowana (nie wiem co to znaczy) grafika zachwyca to co zmieni grafika lepsza niestylizowana (to już w ogóle nie wiem co znaczy). Jestem na szcżęście zwykłym zjadaczem bułek i dla mnie te gry są po prostu piękne, nie doszukuję się tam sztuczek.

Przypominam że na przestrzeni całego żywota ps4 te najładniejsze gry wychodziły na początku (bloodborne), w środku (horizon) i na końcu (gow, got). Nie czekaliśmy do końca generacji na przeskok.

Odnośnik do komentarza

Stylizowaną grą jest np. Ghost of Tsushima stawiająca na mocno kontrastujące, nasycone kolory. Gra która nie ma ani tak dobrej animacji jak TLOU2, ani tak pięknego świata jak RDR2, ale jest estetyczna i przez to wywołuje zachwyt. To samo pierwsze Mirror's Edge - oszczędne w ilości barw. Grafika to nie tylko poligony, ale też pomysł na nią. Crysis na PC pewnie i dzisiaj robi wrażenie ostrymi teksturami których próżno szukać na konsolach, ale czy jest przez to piękniejszy od konkurencji?

 

Wątpię.

 

12 minut temu, Rtooj napisał:

początku (bloodborne)

 

O, tu jest piękny przykład. Nieurodziwa technicznie (żadne Soulsy od From nie są), ale za to piękna designem. :lapka: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Figuś napisał:

 

W jakim sensie?

 

Na bank będą kontynuacje, wątpię że zamkną sobie taką możliwość. Przy obecnej polityce "jednego Sony" obstawiam że może jeszcze jakiś filmidło dojść do tego w przyszłości.


W sensie, że Ragnarok ma zakonczyć nordycki wątek. A więc ciekawi mnie co będzie dalej. Może jakiś reboot albo kontynuacja Atreusem. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Donatello1991 napisał:

Obstawiam, że 3 nowe GoWy dostaniemy do końca generacji. 2 na pewno.

Nie ma szans na trzy. Ragnarok zajął im 4 lata (zakładając, że wyjdzie w pierwszej połowie przyszłego roku), a wiele assetów/itp mieli gotowych z poprzedniej części. Następne w kolejce i tak jest nowe IP, nad którym pracuje Cory. Więc w najlepszym wypadku gdzieś pod koniec generacji dostaniemy gowa w nowej mitologii. 

 

W sumie oprócz egipskiej to została jeszcze jakaś ciekawa mitologia? Niby jest jeszcze rzymska, no ale to jest kopiuj-wklej z greckiej. A jakoś Kratosa na dalekim wschodzie sobie nie wyobrażam. Chociaż nawet... ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...