Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na 3440x1440p na ustawieniach ultra, z włączanym FSR (tryb wyważony czy jak on tam się nazywa) lata w jakiś 70 fpsach.

 

Obnizenie ustawień na bardzo wysokie daje 110-120 fpsów i szczerze mówiąc zastanawiam się nad zejściem trochę z tymi detalami dla ultra płynnej rozgrywki. 

Więc muszę mocno pochwalić Sony za optymalizacje, bo wykonali kawał dobrej roboty. 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, UberAdi napisał:

Konsolowcy to jednak inny gatunek jest

 

W dwie strony to działa. Niestety PCciarze którzy wywalili często ostatnią kasą na drogi PC sprzęt, zamiast grać , nabywać w grze skilla, czy wkręcać się w historie, to liczą cienie żeby sobie udowodnić że komp za kilkanaście klocków to był dobry wybór. 

 

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

i tylko jak się pojawiają te Sony „samograje” na PC to Day1 już na dysku :kaz:

 

Sonka to mistrz zarabiania na czymś kilkukrotnie. Obecnie było to średnio dwa razy na tytuł (normalna wersja + remaster), teraz będą zarabiać min 3 razy. Konsola, wyczerpie się sprzedaż to wydadzą na PC i cyk potem remaster next gen.

 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, balon napisał:

o ile będą dalej wydawać takie duże singlowe gierki, których nie będą kończyć potem przez pół roku aktualizacjami.

 O to, o to. Szanuję standardy jakości u Sony, bo poza wyjątkami pokroju DriveClub czy Gays Done ich gry są grywalne day1.

 

A jak zawiedziesz to zostajesz zamknięty. :)

Odnośnik do komentarza

Aby "golić" graczy musisz wyrobić sobie markę.

Dzisiaj gra od Sony to praktycznie jest wykonana na tip top w dniu premiery 

Bez żadnych "time savers" żadnych kosmetycznych gównien.

Grasz w grę aby odblokować rzeczy grze XD XD

Ponadto pełna lokalizacja gier.

Stracić reputację u graczy możesz bardzo szybko,ale zaufanie tworzy się latami.

Więc nie dziwię sie,że days gone poszło do piachu.

 

Odnośnik do komentarza

Jestem po pokonaniu czerwonego trolla i jak na razie gra jest bardzo fajna i na pewno nie żałuje wydanych pieniędzy. Fabuła intryguje, reżyseria cutscenek to top, relacje między bohaterami są ciekawie zarysowane, a wykreowany świat nordyckiej mitologii zachwyca. Nie podobają mi się elementy craftingu, bo zbieranie surowców imo średnio pasuje do Kratosa, ale dzisiaj są takie czasy że w prawie każdej grze się to wpycha więc rozumiem. Walka na jak na razie jest OK, z tego co czytałem wraz z postępami w grze, zyskuje ona na głębi bo odblokuje się więcej umiejętności, ale i tak jest lepiej niż w ostatnich częściach bo coś się dzieje, bo trzeba parować, robić uniki itd. a nie tylko kwadrat-kwadrat-trójkąt. 

Nie przyzwyczaiłem się jeszcze do nowego wizerunku Kratosa, trochę śmiechłem gdy Bóg Wojny, pogromca całego panteonu Olimpu został wysłany do ogródka by zebrać rzerzuchę (mam nadzieję że to nie spoiler xD). 

 

Godzinę temu, balon napisał:

Niech goli jak najdłużej (szczególnie PCtowców)

bardzo iinfantylne i krótkowzroczne spojrzenie, Wszyscy jesteśmy graczami, niezależnie na czym gramy i powinno nam zależeć żeby branża wyglądała jak najlepiej dla wszystkich bo jak będziemy patrzeć tylko na czubek własnego nosa to dziś ogolą, pecetowców którzy cię nie interesują, a jutro ciebie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, ASX napisał:

bardzo iinfantylne i krótkowzroczne spojrzenie, Wszyscy jesteśmy graczami, niezależnie na czym gramy i powinno nam zależeć żeby branża wyglądała jak najlepiej dla wszystkich, bo dziś ogolą, pecetowców a jutro ciebie. 

Ble ble. Jak będę się czuł golony to nie kupię (np DG nie kupiłem nigdy). Sony i ich gierki to nie polski ład. Mam wybór. 
 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, balon napisał:

nie było naj gry all time :kaz:

:gayos: 

 

12 minut temu, ASX napisał:

Nie podobają mi się elementy craftingu, bo zbieranie surowców imo średnio pasuje do Kratosa, ale dzisiaj są takie czasy że w prawie każdej grze się to wpycha więc rozumiem.

 

Do tego elementy metroidvanii w kontynuacji slashera. 

13 minut temu, ASX napisał:

bardzo iinfantylne i krótkowzroczne spojrzenie, Wszyscy jesteśmy graczami, niezależnie na czym gramy i powinno nam zależeć żeby branża wyglądała jak najlepiej dla wszystkich bo jak będziemy patrzeć tylko na czubek własnego nosa to dziś ogolą, pecetowców którzy cię nie interesują, a jutro ciebie. 

 

Jakie masz tutaj golenie? Sony widać ,że się bardzo stara z portami swoich gier na PC i chce wyrobić sobie markę. Jak dla mnie na rynku PCtowym z każdą premierą ich chwalą i są pod wrażeniem jakości portu. 

Odnośnik do komentarza

Bardziej to robią pod górkę dla MSu gdzie zieloni mają już na koncie kilka wpadek z działaniem ich gier na PC, a porty z PS4 raz za razem definitive edition.

 

No, ale to dobrze, mocna konkurencja każe spinać dupę.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Ukukuki napisał:
23 minuty temu, ASX napisał:

Nie podobają mi się elementy craftingu, bo zbieranie surowców imo średnio pasuje do Kratosa, ale dzisiaj są takie czasy że w prawie każdej grze się to wpycha więc rozumiem.

 

Do tego elementy metroidvanii w kontynuacji slashera

Crafting od zawsze na zawsze na minus w gierka action adventure, ale elementy metroividanii zawsze w cenie i podnoszą różnorodność gierki.

Co by nie mówić nikt nie zarzuci Sonce, że odcina kupony i wydała taki sam gameplay tylko w innych szatach. 

3 minuty temu, ASX napisał:

goleniem jest sprzedawanie kilkuletniej gry w takiej cenie. Mimo to nie żałuje wydanych pieniędzy, bo gra jest dobra, ale trzeba uczciwie przyznać że Sony od jakiegoś czasu przyzwyczaja graczy do wysokich cen gier. 

Jak coś na PS5 jest za darmo z pachem „next gen”. :)

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Ukukuki napisał:

Jak dla mnie na rynku PCtowym z każdą premierą ich chwalą i są pod wrażeniem jakości portu. 

HZD miało problemy, nadal zresztą ma - nie wyłączyłeś HAGS? Dzień dobry, jestem crash na pulpit, pozwól, że się przedstawię. Ale Days Gone, GoW, DS czy Detroit działają wzorcowo i powinny być pokazywane razem z Doomem jako przykład optymalizacji, w którą każdy dev powinien chociaż celować.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...