Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ASX napisał:

goleniem jest sprzedawanie kilkuletniej gry w takiej cenie. Mimo to nie żałuje wydanych pieniędzy, bo gra jest dobra, ale trzeba uczciwie przyznać że Sony od jakiegoś czasu przyzwyczaja graczy do wysokich cen gier. 

 

219zł to cena-marzenie. Nie liczyłeś chyba, że ten port będzie latał za 99zl.

Odnośnik do komentarza

nie mówię już o tym, że pewnym standardem w branży powinien być Cross-buy (czyli coś co kiedyś Sony mocno promowało, a o czym w ostatnich lat w ogóle nie pamięta) czyli kupujesz grę raz i możesz ją ograć na różnych sprzętach w natywnej wersji. Bez golenia czyli zmuszania graczy za płacenie za tą samą grę, ale na innej platformie drugi raz. 

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, ASX napisał:

nie mówię już o tym, że pewnym standardem w branży powinien być Cross-buy (czyli coś co kiedyś Sony mocno promowało, a o czym w ostatnich lat w ogóle nie pamięta) czyli kupujesz grę raz i możesz ją ograć na różnych sprzętach w natywnej wersji. Bez golenia czyli zmuszania graczy za płacenie za tą samą grę, ale na innej platformie drugi raz. 

Wiadomo że Sony nie ma na razie nawet swojego sklepu na PC i są mocno w tyle, ale coś takiego jak wspólny sklep dla wszystkich gier Sony powinien powstać. 

 

No ale tutaj Sony nie ma dwóch platform żeby tak robić więc ciężko o tym dyskutować. Mieli kiedyś taką możliwość i z niej korzystali chyba jako pierwsi w branży. Co do sklepu Sony - może kiedyś. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Ukukuki napisał:

No ale tutaj Sony nie ma dwóch platform żeby tak robić więc ciężko o tym dyskutować.

a PS4 i PS5? :kaz:

Wiadomo że crossbuy z PC to na razie kwestia marzeń bo sprzedają swoje gry na steam i epicu, które biorą sobie spory procent od sprzedaży, ale gdy już uruchomią własny sklep, to nie widzę przeciwskazań.  Ja na pewno chętnie kupowałbym gry w takim sklepie, gdyby szły za tym takie profity jak cross-buy czy cross-save. 

15 minut temu, Figuś napisał:

Poniżej 150zł można było dorwać grę przedpremierowo ;)

no i za tyle jakoś kupiłem, tak jak pisałem nie żałuje że dałem się ogolić. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ASX napisał:

być Cross-buy (czyli coś co kiedyś Sony mocno promowało, a o czym w ostatnich lat w ogóle nie pamięta)

I tworzyć kolejny launcher podpięty pod PSN. Czy MS oferuje cross-buy na STEAM? Czy tylko w obrębie swojego chujowego MS stora?

 

 

Prosiłem żeby iść z tą dyskusją do konsolowej.

1 minutę temu, ASX napisał:

a PS4 i PS5?

nie wiem o czym piszesz ale nie płaciłem ani grosza za 60FPS na PS5 :)

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, ASX napisał:

tak bo patch z 60 klatkami to jest dokładnie to samo co natywny port Figuś (:

No ale co ma jeszcze dodać? Uber cienie albo jakieś efekty widoczne tylko na statycznym obrazie w zoomie,  które pójdą tylko na PC za 10 tys? Masz wersję na PS4 to możesz ograć za free na PS5 w szachownicy 4k i 60ks co jest nieosiągalne na PS4. 
 

No ale super ASX, że wspierasz Sony płacąc kilka lat po premierze 2 bomby za to co inni mają free. Pójdzie na budżet do nowego Spidera :kaz:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Też niedawno zacząłem grać na PS5 ("za darmo" dla plusowiczów) i powiem szczerze ten crafting mnie irytuje mocno. 347 różne gówna do zebrania, nie wiem co jest rzadkie, co można wydać swobodnie, czy ulepszać jedną z 223 zbroi czy może gacie i czy przypadkiem nie zamknę sobie drogi do upgrade'u lepszych rzeczy. Topór ma jednen surowiec, mogli to zrobić podobnie. To odblokowywanie rzeczy wcześniej zamkniętych też niezłe gówno. Trzeba się wracać i pamiętać, że tam była skrzynka z naroślą czy innym badziewem.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ASX napisał:

Nie mam najmniejszego problemu ze wspieraniu Sony. Wręcz przeciwnie chętnie dołożę swoją cegiełkę do społeczności Playstation, a jeśli dzięki moim pieniądzom dostaniemy tego upragnionego czwartego bossa w Ragnaroku to będziecie wiedzieć komu podziękować :xboss:

 

 

No uważaj bo jak zrobią za dużo bossów to 3 bomby będziesz musiał za 4 lata wydać, a nie 2 jak teraz…

 

ps i nie wspierasz tak naprawdę społeczności Sony, ale graczy i dobre, dopracowane  gry, z dobrą kampanią i nie wydawane jako usługa.
 

Dziękujemy - gracze  :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, balon napisał:

Dobra kończmy ten smętny OT. Ciekaw jestem PCtowców odczuć z jakby nie było naj gry all time :kaz:

Ja tą grę ograłem na premierę na szrocie 4 lata temu więc sobie poszukaj moich odczuć jak cię tak bardzo ciekawi

3 godziny temu, LiŚciu napisał:

 

W dwie strony to działa. Niestety PCciarze którzy wywalili często ostatnią kasą na drogi PC sprzęt, zamiast grać , nabywać w grze skilla, czy wkręcać się w historie, to liczą cienie żeby sobie udowodnić że komp za kilkanaście klocków to był dobry wybór. 

 

Zwróciłem uwagę na jedną różnicę a tu taki ból tyłka bo 4 letnia gra na konsoli miała coś gorzej wykonane xD Biorąc pod uwagę to, że licytujecie się obecnie nawet sekundami loadingów między sobą w console wars to śmiesznie się to czyta nawet. A co do skilla to wybierz dowolną grę online od tetrisa po bijatyki a prawdopodobnie cię w nią rozjadę :kaz:

Edytowane przez UberAdi
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, UberAdi napisał:

a tą grę ograłem na premierę na szrocie 4 lata temu więc sobie poszukaj moich odczuć jak cię tak bardzo ciekawi

Uber mnie ciekawi, tak jak te uber cienie :problem:

10 minut temu, UberAdi napisał:

Zwróciłem uwagę na jedną różnicę a tu taki ból tyłka bo 4 letnia gra na konsoli miała coś gorzej wykonane xD

Nie wiem jak lubiąc dobre gierki można się zastanawiać, nad czymś co było 4 lata temu. Ja np teraz zastanawiam się jak zajebisty będzie Ragnarok, którego ogram sobie w 60ks na piąteczce, prawdopobnie fucking day one. 

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, ASX napisał:

a PS4 i PS5? :kaz:

Wiadomo że crossbuy z PC to na razie kwestia marzeń bo sprzedają swoje gry na steam i epicu, które biorą sobie spory procent od sprzedaży, ale gdy już uruchomią własny sklep, to nie widzę przeciwskazań.  Ja na pewno chętnie kupowałbym gry w takim sklepie, gdyby szły za tym takie profity jak cross-buy czy cross-save. 

 

No i w sumie wersja cyfrowa działa na dwóch :D 

58 minut temu, ASX napisał:

no i za tyle jakoś kupiłem, tak jak pisałem nie żałuje że dałem się ogolić. 

Za ile chciałeś tą grę dostać na steam ,że 150 zł to jest dla ciebie golenie? Gra już była w abonamencie, była w taniej edycji i będzie kiedyś za 20 zł na steam. 

 

@balon No tak patrząc to strasznie cię ta wersja na PC boli a ty nawet komputera do gier nie masz a przeżywasz xD 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Ukukuki napisał:

@balon No tak patrząc to strasznie cię ta wersja na PC boli a ty nawet komputera do gier nie masz a przeżywasz xD 

Mam komputer do pracy. Za huj nie chciałbym na nim grać. Jak bym chciał i miał taką potrzebę, to bym sobie kupił komputer do grania, więc chyba nie to mnie boli…
 

Boli mnie za to jak wchodzę rano do tematu o zajebistej gierce i jest dysputa o cienach… 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...