Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

Walka wygląda trochę zbyt nudno i obstawiam, że jak nie będzie ona przeplatana jakimiś większymi przeciwnikami to bardzo szybko może wkraść się monotonia. Finishery za to są bardzo widowiskowe i robią pozytywne wrażenie. Ja tam dalej czekam bo jednak jara mnie ta mitologia. Najwyżej jak nie pyknie to sprzedam i będę pisał, że stara formuła lepsza i kiedyś było lepiej. :) 

Odnośnik do komentarza

Ej no dobrze to wygląda. Przecie to sam początek. Suteq no wiadomo, że będą nobki przeplatać się wielkimi sku rwysynami.

 

Niech dadzą jeszcze jakieś zagadki, faktycznie opcjonalne eksploatacje i będzie gii. Pięknie ta gierka rozgrzeje moje 60 cali i kino domowe. Idealna pozycja po Kingdom Com i Celeste.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Hendrix napisał:

No nie wiem gdzie wy widzicie wpływy Ryse, ale cóż - nie moja sprawa xDD Dla mnie walka wygląda bardzo dobrze. Rzut toporem może targetować różne kończyny i przewracać przeciwników (albo przygwoździć), zamrożenie może być wykorzystane do zniszczenia przeciwnika, albo do zarażenia lodem innych, ataki mają różne właściwości związane ze stunem przeciwnika, tarcza jest bardziej ofensywną bronią i oprócz parrowania ma swoje ataki. Jest bardziej taktycznie, mniej chaotycznie (co idealnie współgra z sugerowaną historią).

Zważywszy, że to tutorialowe walki, to dużo się dzieje. W poniedziałek spodziewam się dużej liczby pozytywnych zapowiedzi.

Mam podobne odczucia. Koniec z bezmyślnym klepaniem "admin, admin, trójkąt". Jest bardziej taktycznie więc to zrozumiałe, że tempo walk zostało zredukowane. Na zwykłych przeciwnikach widać ile można zrobić przy pomocy topora, tarczy i gówniaka. 

Odnośnik do komentarza

Dlatego trzeba tę grę samemu sprawdzić jak to wygląda w praktyce, bo oglądanie i wyciąganie wniosków, że to ryse to jednak jest to krzywdzące dla gry, bo to jednak nie stało koło niego. Ta gra może sporo namieszać w recenzjach, ktoś napisał, że jest mało gowa w grze. Niech walki będą chociaż wymagające, no ale nie liczę, że będzie to coś poziom from software, nie ten target.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, S_600 napisał:

  Zero hajpu na tą gre, a pamiętam jak z balonem na gadu gadu jeszcze, jaraliśmy się nadejściem gow 3. Te exy na ps robią się na jedno kopyto. 

 

i powiem Tobie, że się nie zawiodłem xD Teraz człowiek starszy o tych kilka dobrych lat więc bez hajpu ale nie powiem żebym nie czekał. Day one murowany.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Takie trochę bez powera i brutalności. Walka? Piupiu piu zamiast rzucania przeciwnikami po arenach. Widać ograniczony zakres ruchów. Mam nadzieje że to początek i po prostu nie ma "z czym do ludzi".

Cholera a miałem nic nie oglądać :/ 

Odnośnik do komentarza

Ale powiedzmy sobie szczerze, gow to nie tylko tłuczenie przeciwników. Gow to klimat, muzyka, fabuła, dialogi i scenki które zawsze były spoko, i zawsze wyznaczajaca standardy grafika która zapewniała realne efekty glapienia się  na krajobrazy. Jeżeli te wszystkie elementy będa spełnione, a walka troche zwolni, kosztem rozwiniecia systemu  upgrade'u, to ja nadal się na to piszę.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

przypomina mi sie drama z falloutem 4, ludzie bojkotowali gre, że to call of duty nie rpg, a gra sprzedała się za(pipi)iście.

Co do gameplayu, no jest inny, ryse syn roma mi sie podobał jako symulator chodzenia, problemem był atak przeciwników klonów i ilość qte, multik był sympatyczny z tymi dynamicznymi arenkami, ale wstępnie mam wbite w gowa.

Odnośnik do komentarza

Draugi w grze mają właściwości elementalne (mitologicznie Draugr to ożywiony przez duchy trup), trolle i ludzie w grze normalnie krwawią przecież, w poprzednich materiałach mamy  Kratosa miażdżącego głowę trolla jego własną bronią i masę posoki towarzyszącej temu.

Różni przeciwnicy, różnie krwawią, no nie jest to ciężki koncept do zrozumienia.

Edytowane przez Hendrix
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...