Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby chociaż był ten wysoki poziom trudności, że jesteś na 1-2 hita i dead, jest potencjał w tych walkach i wygląda to nawet spoko. A w sumie to już sam nie wiem, co o tym sądzić, to trzeba jednak wypróbować samemu ten gameplay i czy będziesz czuł ten flow gry i walkę, bo na filmiku to tak jakoś bezpłciowo wygląda ta cała walka. No po prostu nie poczułem tego, żeby mi to wyyebało jaja w kosmos.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Ryse pod względem walki był mega słaby, tu jest lepiej moim zdaniem, może nawet wyjść niezła gierka z tego. Walka ze zwykłymi typami raczej bez szału, ale te pojedynki z koksami i innymi dużymi bestiami mogą wyjść ciekawie. Ciekawi mnie co tam wymyślili i jak mi anulują preordera, to może nawet podjadę gdzieś kupić :notbad: 

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

No nie wiem gdzie wy widzicie wpływy Ryse, ale cóż - nie moja sprawa xDD Dla mnie walka wygląda bardzo dobrze. Rzut toporem może targetować różne kończyny i przewracać przeciwników (albo przygwoździć), zamrożenie może być wykorzystane do zniszczenia przeciwnika, albo do zarażenia lodem innych, ataki mają różne właściwości związane ze stunem przeciwnika, tarcza jest bardziej ofensywną bronią i oprócz parrowania ma swoje ataki. Jest bardziej taktycznie, mniej chaotycznie (co idealnie współgra z sugerowaną historią).

Zważywszy, że to tutorialowe walki, to dużo się dzieje. W poniedziałek spodziewam się dużej liczby pozytywnych zapowiedzi.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Dave Czezky napisał:

niby czuc bylo zmeczenie materialu, niby wszyscy chcieli czegos nowego, ale to nie jest to. Soulsy to nie jest dobra inspiracja dla GOWa. Nie maja powera.

Mozliwe ze jak sie odkryje wszystkie combo to bedzie mozna odpierd.alac jezioro labedzi a nie tylko doskok ciach ciach ucieczka.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Yakubu napisał:

Walka ze zwykłymi typami raczej bez szału, ale te pojedynki z koksami i innymi dużymi bestiami mogą wyjść ciekawie.


A u mnie znów odwrotnie. Walka z tymi szeregowymi pokrakami ma nawet nieco dynamiki. Fajne jest to, że reagują odpowiednio na uderzenia w różne kończyny. Do tego jest podcinanie ich tarczą itp. No i finishery wyglądają całkiem sympatycznie, brakuje może tylko juchy. Z kolei dziabanie tego wielkiego trolla od 1:57 wygląda mocno tak se, IMO. Nie czuć siły zadawanych, ani otrzymywanych obrażeń. Wolałbym tu nadal stare, dobre QTE po krótkim, ale efektownym i szybkim klepaniu.I jeszcze te rakowe podpowiedzi na ekranie: The Boss health bar is located at the bottom of the screen - no dzięki, nie domyśliłbym się co to jest. :yao: 

Souls of War? Może nie aż tak, ale jednoznacznie widać, czym się inspirowano. Począwszy na paskach zdrowia u przeciwników, na mocno RPG-owo rozwiniętym systemie apgrejdów i craftingów kończąc. Mam nadzieję, że ekwipunek nie będzie się z czasem niszczył, bo to już by było troszkę przegięcie. :/

Mimo wszystko nadal nie mogę się doczekać. Limitka zamówiona i odliczanie do 20 kwietnia. :ohboy:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Wygląda za(pipi)iście :banderas:

Wszystko wyjdzie w momencie pochwycenia pada w łapy. Zanim wsiąknąłem w Soulsy czy Bloodborne to też oglądałem kupę filmików i podstawowy gamaplay jakoś nie wyglądał specjalnie kosmicznie. Człowiek patrzył i myślał - jakoś mało ciosów, niespecjalna moc uderzeń przenikanie postaci przez nogi dużych bossów i tak dalej. Nie czułem podjarki poza eleganckim klimatem. Ale jak już się zaczęło grać to wiadomo - sztos.

 

Zresztą pamiętam ile ludzie narzekali na pierwsze filmiki z The Surge . Popłuczyny po Soulsach, walka wygląda jakoś sztywno itp. itd. I co? Wyszła bardzo fajna giereczka. 

 

O nowego GOW-a się nie martwię po tym filmiku. 

 

Aha, i położenie kamery i niektóre elementy coś mi przypominają... :obama:

 

 

Edytowane przez Cedric
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...