Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem nie oglądać, ale nie dałem rady. Podoba mi się taka formuła, a o efektowność walk się nie boję. Już na tym materiale walka z tym większym przeciwnikiem robi wrażenie, a na pewno pojawi się coś rozmiarów z poprzednich części. Grę traktuję jak nową markę, więc nie patrzę przez pryzmat poprzedników. Tamten rozdział został zamknięty i dobrze.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Zwyrodnialec napisał:

Dla mnie pasek życia jest ok,  od razu będzie wiadomo co kroi najwięcej energii bez domyślania się.  Pierwszy GoW miał tylko przy bossach,  potem mi tego brakowało. 

o to to 

 

pewnie niektórzy powiedzą że to casualowe rozwiązanie, ale też mi zawsze tego brakowało. Dzięki temu będę miał większą kontrolę nad walką. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Plugawy napisał:

Ta gra będzie zaje.bista, ale tak jak @Dave Czezky napisał, brakuje tryskającej juchy i brutalności :/ i teraz już wiem czego mi brakowało.


Znaczy musi chlapać na czerwono, żebyś uznał, że jest brutalnie? Bo jak dla mnie Kratos na tym filmiku obcinał nogi, rozłupywał głowy, przecinał w pół, czy deptał czaszki - nie wiem, jak Twoja definicja, ale u mnie łapie się to na "brutalność" :reggie:

Odnośnik do komentarza

To moze zobacz jak to wygladalo w poprzednich czesciach, bo chyba nie wiesz.

Mario tez zgniata grzybki tak mocno, ze zostaja same stopki. ALE BRUTAL. 

Jezu, zeby nie zrobi z tlou 2 takiego guwna jak nowy gow, pod naciskiem oburzonych kolek rozancowych :(

 

Ps. Cyckow pewnie tez nie bedzie, bo lata z tym rudym kojotem :/

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, asax napisał:

o to to 

 

pewnie niektórzy powiedzą że to casualowe rozwiązanie, ale też mi zawsze tego brakowało. Dzięki temu będę miał większą kontrolę nad walką. 

Takie paski życia przydatne byłyby już w poprzedniej części w trakcie walki i cerberami i meduzami. Myślałem, że zniszczę konsolę przy tamtych potyczkach.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Dave Czezky napisał:

To moze zobacz jak to wygladalo w poprzednich czesciach, bo chyba nie wiesz.

Mario tez zgniata grzybki tak mocno, ze zostaja same stopki. ALE BRUTAL. 

Jezu, zeby nie zrobi z tlou 2 takiego guwna jak nowy gow, pod naciskiem oburzonych kolek rozancowych :(

 

Ps. Cyckow pewnie tez nie bedzie, bo lata z tym rudym kojotem :/

 

To, że nie będzie cycków już dawno potwierdzili, bo zachodnie feministki i ogólne s(pipi)enie na to nie pozwoliło.

A mały by pewnie przygarnął cyca jakby która nadstawiła. 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, asax napisał:

a kogo to interesuje? gra przecież wygląda bardzo dobrze

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Cycu1 jak ja tej c0rwy nienawidze!!!

 

Nie znam, filmik oglądałem z wyłączonym dźwiękiem.

 

28 minut temu, MYSZa7 napisał:

jest inaczej, w sensie inne oświetlenie, wygląd lokacji, trzyma poziom z pierwszych prezentacji

 

ale poszedł piękny ignor dla ziarniaka :banderas:

 

Oświetlenie z pierwszej zajawki bardziej mi się podoba jest mroczniejsze, ale wydaje mi się, że wiecej szczegółów jest w drugiej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...