Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Paskudztwo. Dobrze, że nie czekałem z zakupem Prosiaka na tę limitkę. Wygląda, jakby jakie dziecko pokreśliło wzorki markerem, a złoty pasek z przodu też wieje tandetą. :/

Za to tu już lepiej :banderas:

 

ps4-sw-gow-doe-pegi.png

Edytowane przez Frantik
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Przestań, bo zaraz dostaniesz od obrońców polskości coś w stylu "Nie po to mój dziadek walczył...", "Jesteśmy w Unii...", lub "Czas wyzbyć się kompleksów - wszyscy mają swoje wersje..."
Ja w szkole angielski jedynie ugruntowałem, naukę odbywałem przy Amidze 600 i grach typu ISHAR, a później PSX i MGS np :)
Niech sobie ta polska wersja będzie (choć zawsze wkurza mnie, że przez to gra jest droższa), byle był wybór i oznaczenie nie paskudziło mi okładki - tylko tyle wymagam.

Odnośnik do komentarza

Jak wyglada sytuacja z preorderami takich gier? Nigdy nie kupowalem gry w dniu premiery (poza Uncharted LL, ale dostalem je bez problemu od reki w saturnie). Czy gry sa wysylane dzien wczesniej czy w dniu premiery? A moze nie ma co ryzykowac i po prostu zakupic z odbiorem osobistym, wtedy wykluczam opoznienie kuriera?

Odnośnik do komentarza

X-Kom oferuje atrakcyjne ceny preorderów:

189zł za edycję zwykłą
https://www.x-kom.pl/p/406535-gra-na-playstation-4-god-of-war-d1-edition.html

239zł za edycję specjalną\limitkę

https://www.x-kom.pl/p/406536-gra-na-playstation-4-god-of-war-special-edition.html

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wyciekł gameplay z pokazów przedpremierowych (embargo mija w poniedziałek o 16), ale szybciutko został usunięty :v Zdążyłem jednak obejrzeć, yep, to "action-soulsy" ze świetną pracą kamery i z naciskiem  na ten pierwszy element. Akcje z rzucaniem topora i egzekucje wyglądają bardzo dobrze. Pokazany gameplay, patrząc po ilości tutoriali i levelu Kratosa, to sam początek. Bez spoilerów, więc jeśli wszystkie dozwolone materiały z eventów będą podobne, to można zerknąć jak zostaną oficjalnie wrzucone (filmik trwał 9 minut).

Szanuję, Barlog mówił, że chcą uniknąć zdradzania czegokolwiek z gry, wygląda na to, że się udało. Na razie.
 

Spoiler

Przy okazji: system upgrade'ów jest dużo bardziej rozbudowany, po pierwsze oprócz rozbudowy oręża, Kratos jest opisany współczynnikami:  Strenght, Runic, Defense, Vitality, Luck, Cooldown.


 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...