Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym chciał ograć:

trylogię Mass Effect

Red Dead Redemption

Resident Evil 4

Okami HD

Super Mario Galaxy 2

Deus Ex Human Revolution

Dishonored

GTA V na PC na 100%

MGS4

MGS PW

MGS V :fsg:

MGR

Batman Arkham Origins

Sleeping Dogs

Dark Souls

 

oczywiście prędzej zaru,cham niż ogram nawet 10% tej listy, ale marzyć można :reggie:

Odnośnik do komentarza

No ja chciałbym w 2015 skończyć ;

1) Captain Toada (jestem w trakcie)

2) Mario64

3) Banjo-Kazooie

4) Bloodborn

5) nowy Dragon Age

6) Order 1886

7) Wiesław 3

8) Uncharted 4

9) Ori

10) Horizon 2

11) Sunset Overdrive

12) xbonowy Tomb Rider

13) Zelda U

14) Star Fox U

15) nowy Yoshie U

16) Tearaway na PS4

17) Zaginięcie tego typa, od Chmielarza

 

To tak na szybko, na bank jeszcze zapomniałem o czymś.

Odnośnik do komentarza

Pamiętacie sequelitis? Tego gościa, który spuszczał się nad za(pipi)istym desingiem mega mena?
Pół roku temu wyszedł kolejny odcinek, ale na forumie chyba nikt go nie wrzucał jeszcze... przynajmniej ja nie pamiętam. A filmik dosyć ciekawy, bo autor opowiada o tym jak to Ocarina of Time jest... góvnem obseranym  :mog: 

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Panowie, mam taką sprawę jeśli chodzi o serię Mass Effect.(...)

 

Jak nadal masz wersję na PS3 to tam przecież jest dorzucony interaktywny komiks, przedstawiający historię z prequela i dający możliwość dokonania wyborów (tworzy save do następnych części). No chyba, że można go jako DLC pobrać, ale z tego co kojarzę, to nie było dodatkowo płatne. Można go też na YT obadać. Wszelkie stronki typu masseffectwiki to raczej morze tekstu, więc średnio przystępne. ME2 sobie już lepiej od początku zalicz.

 

 

W obecnym roku mam plan zaliczać srogi backlog z poprzedniej generacji i prawdopodobnie nie ogram żadnego AAA wydanego w 2015 (bo i tak nie mam na czym). Na dobry początek, już czeka Dark Souls (ale biorę pod uwagę, że mi się nie spodoba i rzucę tym w cholerę), poza tym God of War 3 i pewnie sequel, RDR no i TLoU :fsg:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pjona ja poprzednią generacje ogrywałem na x360. Teraz kupiłem sobie ps3 dla exclusivów.

 

I ludzie kochanie, w (pipi)e mam next geny. Dopiero co skonczyłem god of war 3 (ja je.bie linda jako kratos to mistrzostwo), heavy rain (dawno tak sie nie zżyłem z postaciami z gry) a teraz chłone uncharted 2 które jest boskie. 

Coś pięknego.

 

Dla tych którzy mieli tylko jedna konsole w poprzedniej generacji szczerze polecam teraz kupienie drugiej i ogranie exclusivów a nie bedziecie zawiedzeni


A jeszcze czeka w kolejce GOW Wstąpienie, U3 i TLOU

 

Ojezu chryste 

Odnośnik do komentarza

Nawiązując do postu kanabisa o nadrabianiu zaległości na innych konsolach...

 

Ja tam lecę tylko na konsolach Sony- nie dlatego, że hejtuję MS i Ninny, tylko dlatego, że po prostu cały czas mam w co grać. Mam PSX, PS2, PS3 i PSP. Nowych gier nie kupowałem chyba od dwóch lat (nie licząc ostatniego January Sale na PSN'ie). W ogóle nie kupuję gier na premierę. Do swojego hobby podchodzę maksymalnie ekonomicznie- najwięcej w życiu wydałem na Valkyria Chronicles i Chrono Crossa- po stówce. Gry kupuję zazwyczaj do 50 ziko. Kolekcjonuję i raczej nie wymieniam chyba, że mam jakieś EyePety, które kompletnie mi nie pasują. Jako, że jestem graczem z relatywnie małym stażem (zaczynałem na psx gdzieś w okolicach 2000/2001, ale swoją konsole miałem dopiero w 2003) to mam w grach ogromne zaległości- choć to słowo nacechowane jest raczej pejoratywnie- ja mam ogrom możliwości!

 

Właśnie skończyłem Bioshocka (meh, 8/10 #obózgameplay), w kolejce czekają na mnie już nowo nabyte z cyfrowej dystrybucji Bayonetta i Resonance of Fate, w międzyczasie pogrywam w Ground Zeroes, nie grałem jeszcze w np. RDR, czy the Last of Us (pierwsze lepsze przykłady z głowy, jest tego dużo więcej) i wogóle mi się do nich nie śpieszy bo w kolekcji na PS2 zalegają między innymi: rozgrzebane i nie skończone Okami, Shadow of the Collossus, ICO. Od jakiegoś czasu mam ochotę wziąć się za serię Valkyrie Profile bo posiadam i Leneth na PSP i dwójkę na PS2, heh może kiedyś. Nie potrafiłem się do końca przekonać do Dragon Questa i ósemkę porzuciłem po kilkunastu godzinach. Jest tego trochę do nadrobienia (a to tylko z gier, które już posiadam!).

 

Mam grania spokojnie na cały przyszły rok (nawet nie wymieniam pomniejszych gierek typu Onimusha- kupiona za złotówkę,1PLN!) i jeszcze wiele, wiele gierek do nabycia. Ach, niepotrzebne mi żadne nowe generacje wypchane takimi samymi gameplayowo FPS'ami. Od jakiegoś czasu po głowie chodzi mi nowa, a raczej "nowa" konsola. Rozważałem Gacka albo Wii, żeby w końcu przekonać się co to jest ta magia Nintendo, ale na razie odpuszczam- mam tyle szpili do ogrania, że nie wiem jak to ogarnę (nie gram po 5h na dobę jak za szczeniackich lat).

 

I powiem tak: jak każdy przechodziłem w końcu mały gamingowy kryzys- gierki już nie jarały tak jak kiedyś, ale wystarczyło trochę odczekać i znów czuję te niesamowite podniecenie na myśl o tym ile jeszcze mam do ogrania/zakolekcjonowania. I wszystko to bez peesczwórek i iksbounuf i całego tego nowogeneracyjnego syfu. Dobrze mi z moją VII i VI generacją konsol (a czasem nawet i z V- Vagrant Story przechodzone 3 lata temu mniam, mniam). Wolę być 100 lat za murzynami, ale mieć w co grać niż kupować nowe haj tek konsole żeby grać w Fifę. Może jak już poprzechodzę co mam poprzechodzić to już wyjdą jakieś gry godne uwagi (i co z mojego punktu widzenia dość ważne- stanieją). No, ale na razie mam tyle grania, że nie zawracam sobie tym głowy.

 

Ogólnie polecam czasem trochę zwolnić i zastanowić się co wartego uwagi opuściliście na poprzednich generacjach. Istnieje duża szansa, że będziecie się bawić lepiej niż przy nowoczesnych średniakach. No i poza tym krew mnie zalewa jak widzę ludzi w, dajmy na to, temacie o Phantom Pain, którzy twierdzą, że zapowiada się znakomicie, a nie grali w poprzednie części.   :reggie: 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Nudzilem sie ostatnio i wyliczylem ze przy graniu 6 godzin dziennie, jezeli chcialbym ograc swoje wszystkie zaleglosci z Dreamcasta,Saturna,PSX,PS2,Gamecube'a,NDS,3DS,PSP,Vity,kilku tytyłów SNES oraz masy gier z x360 oraz ps3, wyrobie sie przed rokiem 2048 i bede mial wtedy 63 lata. Next-geny zostawie sobie na emeryturze, bede stary, wolny, ślepy to te nowe gierki w sam raz podpasuje mi poziomem trudnosci :D

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

nie licząc chęci skończenia gier w które grałem tam kiedyś i się zaciąłem/poddałem (FFT, Vagrant Story, SaGa Frontier 2) to nie mam jakiś za specjalnych planów na gry w tym roku. będe poprostu wyciągał nie zaczętą gre z półki i w nią grał :D. chciałbym też sobie odświeżyć FFVI, VII i IX(może jeszcze XII) ale zobaczymy jak to będzie. też średnio mnie obchodzi obecna generacja, chociaż waham się nad kupnem ps4 na premiere T7 lub FFXV, ale pewnie po ograniu tej drugiej, konsola będzie sobie leżeć nie używana przez niezły kawałek czasu  :reggie:. planuje też kupić wiiU, przez mario kart 8 nie mogę spać w nocy. sam średnio przepadam za wyścigami(te bardziej zręcznościowe jakoś łykam) tak wyscigi kartów to :banderas:

Odnośnik do komentarza

Ja tam dość dobrze zarządzam czasem do tego co chcę ograć. Z racji wieku nie mam wiele zaległości z PSX czy PS2 (jedynie chciałbym ograć po raz kolejny), nie gram multi (nie licząc trochę  NBA i Mario Kart), a wiadomo że najwięcej czasu growego pożera bieganie w słuchawkach od helikoptera i strzelanie aby mieć dobre ratio w sygnaturze, dla mnie bezsens i nigdy (chyba) nie pojmę takiego grania.  Nie gram także na kieszokonsolkach oraz w jRPG (inne RPG jak najbardziej), strategie więc odpada mi też dużo czasochłonnych gier.

Odnośnik do komentarza

Dobra koledzy, odpaliłem dzisiaj po raz pierwszy Final Fantasy IV...

 

 

...na telefonie :reggie:

 

Pobiegałem chwilę po zamku i posłuchałem bardzo ładnej muzyki. Mam nadzieje, że będę się dobrze bawił.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

I żelka będziesz bił i biegał jakimś nastoletnim nie wiadomo czym przez 100 godzin? :reggie: Ty to doprawdy sobie przedziwne gry wybierasz jak nie novele dla platyn to jakieś pedalskie nie wiadomo co 

 

No co poradzic, mam dziwny gust, lubie jrpgi,nowelki,strategie,puzzle. Mam nadzieje ze do tego czasu nie bedziemy zalani przez turasów bo nawet nie wiem czy tam mozna w takie gry grac czy odrazu mnie ukamieniują :beksa:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...