Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mu się nie dziwię, bo wiem jak to jest jarać się jakimś tytułem (Nex Machina), którego inni nie potrafią docenić, bo branża poszła w taką stronę, że jak mają do czynienia z wymagającą grą stawiającą na masterowanie, to odpuszczają. Podobnie jest z SoT, także nie przestawaj @ASX i częściej wrzucaj np jakieś fajne widoczki do tematu ze screenami :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Spider-Man? Gra życia.

 

Generalnie po tym poznasz Janusza, że jeśli media branżowe przekreśliły grę na premierę to gra nie może się podobać. Nie i ch,uj.

 

Nikt nie każde sprawdzać wszystkiego, ale na łopatki rozkłada mnie fakt że największymi hejterami SoTa są głównie ludzie nie posiadający Xboxa i znani generalnie z negatywnego nastawienia do tejże konsoli. CW umarło to widzę że gdzie indziej musicie wylewać swoje żale.

Edytowane przez Paolo de Vesir
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Square napisał:

A ja mu się nie dziwię, bo wiem jak to jest jarać się jakimś tytułem (Nex Machina), którego inni nie potrafią docenić, bo branża poszła w taką stronę, że jak mają do czynienia z wymagającą grą stawiającą na masterowanie, to odpuszczają. Podobnie jest z SoT, także nie przestawaj @ASX i częściej wrzucaj np jakieś fajne widoczki do tematu ze screenami :)

Dzieki ;)

 

Ostatni miesiąc grałen tylko w program Insider SoT gdzie nie można robić screenów, ale gdy wróce do normalnej wersji gry z kolegami po aktualizacji i nazbiera się trochę ładnych screenów to pewnie coś wrzucę :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Generalnie po tym poznasz Janusza, że jeśli media branżowe przekreśliły grę na premierę to gra nie może się podobać. Nie i ch,uj.

Ale wiesz, że to nie jakość gry jest obecnie tematem dyskusji i nikt (no, może poza Wiolkiem) samemu tytułowi tutaj niczego nie ujmuje?

Chodzi o pewien stopień uciążliwości w panoszeniu się po tematach, gdy przecież gra jest ogólnie kojarzona, żadna to nisza potrzebująca reklamy. Kto miał się zainteresować, ten się zainteresował i powinien siedzieć w dedykowanym temacie. Przeludnienia tam raczej nie ma, żeby trzeba było wychodzić na zewnątrz.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Spider-Man? Gra życia.

 

Generalnie po tym poznasz Janusza, że jeśli media branżowe przekreśliły grę na premierę to gra nie może się podobać. Nie i ch,uj.

 

Nikt nie każde sprawdzać wszystkiego, ale na łopatki rozkłada mnie fakt że największymi hejterami SoTa są głównie ludzie nie posiadający Xboxa i znani generalnie z negatywnego nastawienia do tejże konsoli. CW umarło to widzę że gdzie indziej musicie wylewać swoje żale.

No tak to jest jak ktoś nigdy w życiu nie miał innej konsoli poza PlayStation. :( 

Odnośnik do komentarza

Ja tam czasem lubię poczytać takie niezdrowe jaranko. Nie jest to najlepsza forma reklamy, ale wiem jak to jest. :lapka: 

 

Może to przeszkadzać z początku, a potem się olewa. Zdecydowanie częściej w tematach pozagrowych przewija się God of War, ale to tez ludzie zaczęli olewać.

Odnośnik do komentarza

Ja tam czasem lubię poczytać takie niezdrowe jaranko. Nie jest to najlepsza forma reklamy, ale wiem jak to jest. :lapka: 

 

Może to przeszkadzać z początku, a potem się olewa. Zdecydowanie częściej w tematach pozagrowych przewija się God of War, ale to tez ludzie zaczęli olewać.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pupcio napisał:

To ta dwójeczka w końcu spoczko czy nie? 

 

Zależy, generalnie wiele rzeczy jest w niej dobre. Mi się nie podobało zakończenie, elementy jak liniowe misje, źle zdobiona informacja o tym że otrzymujemy obrażenia i dość pobieżnie zrobione wykorzystanie egzoszkieletu.

 

Reszta jest na wysokim poziomie :banderas: wsadzanie noża w czaszki nazistów nigdy nie wyglądało tak dobrze a do tego uwielbiam ten art design i ten diesel punkowy styl jest dla mnie strzałem w 10. Ale ja tam jestem fanem starych gier Starbreeze wiec nie wiem czy miarodajna jest moja opinia i do tego lewakiem więc nie przeszkadza mi rukanie za ścianą polki :yakubu:

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...