Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

W sensie w jaki sposób Bioware r.ucha graczy?

 

Jak wytwórnia filmowa albo muzyczna co chwile kasuje film lub album i zaczyna wszystko od nowa to też rucha swoich przyszłych klientów?

 

Jak na razie to BioWare ru.cha i robi krzywdę przede wszystkim sobie, miotając się od ściany do ściany, nie wiedząc właściwie co chcę robić

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, MBeniek napisał:

Najbardziej wkurzająca rzecz w 'liniowych' gierkach. (...)

 

To. W Andromedzie straciłem tak na samym początku członka załogi (co prawda nie miało to dużego wpływu na resztę gry, no ale lubię mieć wszystko jak należy), ot szukałem drogi dojścia, zagalopowałem się i cyk cutscenka, typ nie żyje, objective failed. 


Tyle dobrze, że najczęściej działa prosty patent: najbardziej oczywista, wręcz podpowiadana przez twórców ścieżka, jest popychającą do przodu fabułę, więc odruchowo skręcam w drugą stronę. 

Odnośnik do komentarza

https://www.fanbyte.com/features/sea-thieves-family/

 

Piękny zbiór przykładów jak gry (w tym przypadku gra) potrafią łączyć rodziny, rodziców z dziećmi, wnuków z dziadkami, czy braci mieszkających setki kilometrow od siebie

 

Sam mogę się podpisać pod tym artykułem, bo mam młodszego o 9 lat brata ktory kiedyś latał ze mną po boisku, ale dziś gry mieszkamy wiele kilometrów od siebie to właśnie SoT jest przestrzenią gdzie możemy razem przeżyć przygodę i utrzymywać kontakt.

 

Niesamowite są te gierki wideo

  • Plusik 2
  • WTF 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Niesamowitym jest jak gra rok po premierze wciąż wywołuje takie emocje, nawet wśród tych którzy w te grę nigdy nie zagrają. Cóż, po tym poznaje się gry wybitne.

 

no ale generalnie forum PSXE „no fun allowed” dalej aktualne

  • Plusik 2
  • Haha 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

I cała na ten wylew dotyczy tego jednego posta?

 

Nie wiem skąd te nerwy, napisałem normalny post jak każdy inny na forum, jeżeli łamie regulamin możesz go zaroportować lub dodać mnie do ignorowanych. 

 

Nikomu nic udawadniam, bo gra wystarczajaco dobrze broni się sama. Podzieliłem się tylko ciekawym z mojej strony artykułem i moimi wrażeniani, więc ochłoń trochę, proszę

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Paolo de Vesir napisał:

Niesamowitym jest jak gra rok po premierze wciąż wywołuje takie emocje, nawet wśród tych którzy w te grę nigdy nie zagrają. Cóż, po tym poznaje się gry wybitne

 

Idąc tym tokiem myślenia God od War czy Horizon to gry wybitne bo do dzisiaj bywa gorąco w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

No to radzę zaakceptować że ludzie tutaj na forun mają różne zainterowania, bo ja dalej zamierzam pisać o tym co po prostu mnie interesuje i mi się podoba

 

To tak jakbym ja się próbował doj.ebac do ciebie ze piszesz o God of Warze. Bez przesady przecież nie reklamuje MLM

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ASX napisał:

https://www.fanbyte.com/features/sea-thieves-family/

 

Piękny zbiór przykładów jak gry (w tym przypadku gra) potrafią łączyć rodziny, rodziców z dziećmi, wnuków z dziadkami, czy braci mieszkających setki kilometrow od siebie.

Jakie to SoT niesmowite. Moze Zwierzynieccy powinni pograc, to by na pewno scementowalo te rodzine.

 

Sorry, ale ten artykul to jest zwykly PRowy bullshit. Za 2 tygodnie pewnie napisza "Czy gry to sztuka? SoT udawadnia, ze owszem". Ja sie gierki nie czepiam, ale na pr mam alergie a ten link jest (znow, bo to nie pierwszy raz) tak pretensjonalny, ze ojapier.dole. Zaladowac do dziala i wystrzelic w morze do rekinow.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wiolku napisał:

Szczególnie dlatego, że nie jest.

A skąd wiesz?

Godzinę temu, Figaro napisał:

 

Idąc tym tokiem myślenia God od War czy Horizon to gry wybitne bo do dzisiaj bywa gorąco w tym temacie.

No dla kogoś mogą takie być, w czym problem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...