Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej remake, zwykły remaster nie byłby zbyt reprezentacyjnym tytułem na premierę next-gena. ;)

Swoją drogą skoro nawet takie soulsy wyjdą już tylko na ps5, to sony chyba nie będzie się bawić w jakieś cross-geny i Cuszima będzie ich ostatnią gierką na ps4 (no może z wyjątkiem tego ich baseballa). 

 

P.S. Pojawia się coraz więcej plotek, że ubi robi nowego PoP. I w dodatku nowa część ma nawiązywać do trylogii piasków czasu :ohboy:

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.01.2020 o 09:44, MBeniek napisał:

P.S. Pojawia się coraz więcej plotek, że ubi robi nowego PoP. I w dodatku nowa część ma nawiązywać do trylogii piasków czasu :ohboy:


Oby to była prawda, a nie jakieś pobożne życzenia fanów, bo tej marki chyba najbardziej mi brakuje na obecnej generacji.
UBI mogłoby ogarnąć d#pę, bo myślę, że wielu zamiast kolejnego AC/FC/WD/GR przywitałoby z radością nowego, koniecznie liniowego, Księciunia, a do tego jakieś nowe przygody Sama Fishera np.:fsg:
No i ten Cold Fear - wiem, że tytuł niszowy, ale mają naprawdę fajną markę w swym portfolio i gdyby tak zwrócili uwagę na to, jak ciepło został przyjęty RE2make to może by sie pokusili o jakąś próbę odrestaurowania tego zapomnianego survival-horroru...

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Wredny napisał:


Oby to była prawda, a nie jakieś pobożne życzenia fanów, bo tej marki chyba najbardziej mi brakuje na obecnej generacji.
UBI mogłoby ogarnąć d#pę, bo myślę, że wielu zamiast kolejnego AC/FC/WD/GR przywitałoby z radością nowego, koniecznie liniowego, Księciunia, a do tego jakieś nowe przygody Sama Fishera np.:fsg:
No i ten Cold Fear - wiem, że tytuł niszowy, ale mają naprawdę fajną markę w swym portfolio i gdyby tak zwrócili uwagę na to, jak ciepło został przyjęty RE2make to może by sie pokusili o jakąś próbę odrestaurowania tego zapomnianego survival-horroru...

Liniowa gierka od Ubisoftu? No 10 lat temu było to możliwe, ale teraz? :pawel: 

Odnośnik do komentarza

W sumie Zapomniane Piaski (ostatnia odsłona) były na maxa liniowe, gdzie wcześniejszy reboot miał nieliniowy świat z centralnym hubem. Na cokolwiek by się zdecydowali kupię w ciemno pomimo, że marka po ostatnich częściach nie trzymała specjalnie poziomu.

 

EA tak swoją drogą nie (pipi)iło kiedyś, że singlówki AAA umarły? :sapek:

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Lubiłem tą baśniową odsłonę, chyba z 2009, chociaż ludzie narzekali, że samograj, bo nie dało się zginąć. Jedyne z czym miałem problem, to epilog jako dlc. W tamych czasach takie frajerskie zagrywki były dosyć popularne, choćby Asura Wrath(od twórców nadchodzącego Kakarot), swoją drogą też zapomniany i niedoceniony tytuł.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, SlimShady napisał:

Lubiłem tą baśniową odsłonę, chyba z 2009, chociaż ludzie narzekali, że samograj, bo nie dało się zginąć. Jedyne z czym miałem problem, to epilog jako dlc. W tamych czasach takie frajerskie zagrywki były dosyć popularne, choćby Asura Wrath(od twórców nadchodzącego Kakarot), swoją drogą też zapomniany i niedoceniony tytuł.

To samo. Ludzie narzekali a mi sie bardzo podobalo. Chyba nawet zebralem wszystkie te kulki czy czego tam sie szukalo. Ksiaze dostal troche luzackiego charakteru i sama jego ralacja z Elika byla ciekawa (jak na standardy gierkowe i samej serii, ktora w wiekszosci byla do tej pory dosc powazna).

 

A tak offtopowo to bym z checia wrocil do pierwszego PoP i zmierzyl sie z przejsciem gry w te 60min. Za gnoja doszedlem chyba do 6 czy 7 lvlu.

Odnośnik do komentarza

RED DEAD REDEMPTION 2. 

 

Dzieło które na zawsze pozostanie w mojej głowie. Najlepsza gra roku, dekady, stulecia. 

 

Zdetronizowała wszystko co ogralem do tej pory. Istny majstersztyk. Już wiem dlaczego tak zwlekałem z ukończeniem. 

 

Był tez jeden powód. Gdy mój ojciec zakończył przygodę. A jest fanem tematu jak i pierwszej części. 

Po zapytaniu go po skończeniu fabuły, widziałem że jego oczy sie zeszkliły. Co w jego wypadku to nie takie proste aby osiągnął taki stan. 

Już wtedy wiedziałem, że będę przeżywał tę przygodę podobnie jak on. 

 

Choć uwielbiam wiele klimatu od starożytności po dalekie scifi tak Western jest najbliżej mojego gustometru. 

 

Ah co to była za przygoda. Ciężko ubrać w słowa. Doceniam całość jakie wymajstrowali ludzie z R* 

Moja gra życia. Obecnie 1 miejsce. 

 

Ktoś poleci dobre filmy, książki i komiksy w tym uniwersum? :)

 

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, II KoBik II napisał:

Ktoś poleci dobre filmy, książki i komiksy w tym uniwersum? :)

Filmy:

- trylogia dolarowa;

- Pewnego razu na Dzikim Zachodzie;

- Bez przebaczenia;

- Butch Cassidy i Sundance Kid;

- Zabójstwo Jessego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda;

- 15:10 do Yumy;

- Siedmiu wspaniałych;

serial Deadwood;

- Zjawa.

 

Książki:

Na południe od Brazos;

- Krwawy południk;

- Winnetou;

- Dawno temu na dzikim zachodzie;

- Rewolwerowcy. Najsłynniejsze strzelaniny Dzikiego Zachodu.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...