Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Po 30-40h w BOTW mamy świadomość ,że świat to jest jedna wielka pustynia ale i tak fajnie się to przemierza. W mojej ocenie do światów rockstara to nie ma co nawet porównywać jeśli chodzi o zawartość. 

 

Może następca tej zeldy zapełni świat bo silnik już mają dopieszczony plus brak kuli u nogi w postaci WiiU. 

Odnośnik do komentarza

A link coś mówi w tej grze czy tylko chrumkają jak to w chińskich grach bywa? Czy Link jest tak samo charyzmatyczny jak Arthur i Dutch ze swoim planem?

Zagrałbym ale juz mialem romans z Wii, WiiU i nie da rady. Ta typowa japońszczyzna jest dla mnie jak ściana z azbestu. I mimo starań, nie przebije tego nawet mój betonowy łeb.

 

Ot nie moje klimaty i raczej sie to nie zmieni. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

nie no zbijam sie tylko, je.bac zeldziarzy stulejarzy :yao: 

u mnie rdr 2 mimo wszystko za wieśkiem 3 +dlc jeśli chodzi o tę generację

 

 

wspaniała to była przygoda, jednak lepiej się bawiłem i jeszcze większe feelsy miałem najpierw na koniec W3, a potem przy ostatniej scenie w Krew i Wino

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, II KoBik II napisał:

A link coś mówi w tej grze czy tylko chrumkają jak to w chińskich grach bywa? Czy Link jest tak samo charyzmatyczny jak Arthur i Dutch ze swoim planem?

Zagrałbym ale juz mialem romans z Wii, WiiU i nie da rady. Ta typowa japońszczyzna jest dla mnie jak ściana z azbestu. I mimo starań, nie przebije tego nawet mój betonowy łeb.

 

Ot nie moje klimaty i raczej sie to nie zmieni. 

 

Zelda ma w sobie tyle samo z japońszczyzny co Wiedźmin. To ogromna kraina pełna możliwości. Że nie na każdym rogu coś jest? No kurde to nie jest świat typu press A to do something awesome. Tu jest góra, wdrapujesz się na nią, i coś tam może być. Albo nie. Albo z góry coś zauważysz. To przeogromny plac zabaw, który da z siebie tyle ile chcesz wyciągnąć. Nikt tu nie prowadzi za rękę, nikt nie pokazuje gdzie masz iść, a jedyne znaczniki to te, które sobie sam ustawisz. Zobacz sobie recenzję Archona, albo filmik z tvgry. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Pupcio napisał:

1000 identycznych dungeonów+ martwy świat vs sandbox z ps6? No co kto woli

 

No gurwa najgorsze możliwe podejście do argumentowania za Czerwonym Martwym Odkupieniem Dwa, w którym 90% misji wygląda tak samo xd

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Rozi napisał:

xdddddddddddd

Gierka chwalona przez całą recenzję, ocena "this is absolutely worth getting right away" i "xdddddddddddddd" (disclaimer: ilość "d" w "xd" może różnić się od oryginalnej)? Czekaj, łączę wątki...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Rozi napisał:

No trochę jesteście opóźnieni w rozwoju, to ksd dolne odnosiło się do śmiesznego trailera poniżej recenzji. Czasami tak bywa.

Trzeba umieć ładnie opisać w poście, co do czego się odnosi, a nie rzucać iksde jak granat i uciekać :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...