Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Figaro napisał:

Ale od dawna wiadomo, że robią nowego ME.

Co ty nie powiesz.

 

Bardziej mi ten tweet nawiązuje do remastera trylogii

6 minut temu, SetoPL napisał:

Nowy czy remaster starych?

Nowego robią, tylko nie wiadomo czy kontynuacja Androbiedy czy odcinają się od niej.

Odnośnik do komentarza

Też myślę że Dreams będzie następne ;) już teraz niektórzy zdają się to sugerować między wierszami.

 

Jedna rzecz mi się tylko nie podoba w działaniach sony - brak informacji z centrali. Jim Ryan lub inna szyfa powinna wyjść na scene i jasno zakomunikować graczom jak wygląda teraz ich polityka odnośnie PC, ile gier będą wydawać, czy wszystkie gry czeka taki los jak Horizon, po jakim czasie gry z Playstation będą wydawane na pc itd.  Na razie jest jedno duże zamieszanie. Licze że na Playstation Experience to wyjaśnią

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

Fajnie i bardzo dobrze ze strony sony. Bloodborne bym przytulił jedyna gra do której bym wrócił w 60 fps jak by wyszła gdziekolwiek czy na ps5 czy pc. 

 

Horizon to taki średni news bo gra jest nudna ale może to zwiastun zmian w podejściu sony. 

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.01.2020 o 20:45, Ma_niek napisał:

Fajnie to by bylo gdyby wszystkie exy z ps wychodzily tez na kompa. Wtedy ani xbox ani nowe ps5 nie byly by potrzebne.:) I online za darmo

 

dla jakości gier to niekoniecznie fajnie, bo optymalizacja pochłania zasoby, status exa ma zalety. ale jakiś tam czas po premierze siur czemu nie

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, ASX napisał:

Nie wiem, ale następna generacja będzie dobrą okazją do sprawdzenia tej tezy bo chyba po raz pierwszy w historii będziemy świadkiem konsoli bez żadnej gry ekskluzywnej (xbox)

Wciąż console exclusives, przesadzasz. No ale sam zobacz jaki ruch w temacie PC się zrobił.

Mi to rybka, bo gram coraz mniej i mniej. W sumie interesujące, bo exy Sony sprzedażowo są na linii rosnącej, zaś rynek PC kusi np. ofertami Epic Games Store.

12 godzin temu, devilbot napisał:

Choćby na konsolach nie było exów to i tak by się nadal świetnie sprzedawały. Change my mind.

A to trzeba by się przekonać, ale np. takie Nintendo ostro ciąga po sądach za każdą próbę uchwycenia własności intelektualnej.

Odnośnik do komentarza

Miałem w końcu szybko zaliczyć RDR 2 i zwolnić miejsce na dysku. Cóż, skończyło sie na tym, że jest to moja gra życia, multi mi siadło. Eh ten wspaniały świat. Tylko Rockstary to potrafio i tyle. 

Zawsze mialem tak, że po ograniu GTA3 wszystkie inne podobne piaskownice wydawaly się sztuczne. I w tym wypadku nie jest inaczej. Geniusze. 

 

A obecnie siedzę jak na szpilach bo jedzie do mnie funkel nówka padzika ELITA SERIES 2 więc ogrywanie gierek wskoczy na tipi topi poziom. :ohboy: oby do czwartku. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...