Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Kawazu ma duży szacunek wew. SE (serio) - stąd w ogóle te gry, tym razem SaGa zostanie też wreszcie pełnoprawnie dokończona. Tak to nie ma większych różnic, obie zostały wyczyszczone, rozdzielczość podbita (pewnie dzięki A.I) i dostosowana pod współczesne standardy jak 16:9. Ostatecznie obie zostały podobnie potraktowane, z uwzględnieniem tego, że Kawazu mógł zrobić po prostu więcej, wreszcie.

Edit: Ja pewnie na Switcha kupię oba tytuły, lubię i SaGę, i LoM.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hendrix napisał:

Tak to nie ma większych różnic, obie zostały wyczyszczone, rozdzielczość podbita (pewnie dzięki A.I) i dostosowana pod współczesne standardy jak 16:9. Ostatecznie obie zostały podobnie potraktowane, z uwzględnieniem tego, że Kawazu mógł zrobić po prostu więcej, wreszcie.
 

Chyba sobie żartujesz. W Sadze wszystko zostało porządnie podbite a sprite'y wyglądają na narysowane od początku, w LoM sprite'y zostały te same i ich niska rozdzielczość strasznie się różni od teł.

Odnośnik do komentarza

Bo są narysowane od początku w SaGa i dla mnie jest to minusem np..* Ostatecznie jest to stylistyczny, nie czysto techniczny wybór, tak jak to, że w Legend of Mana, do teł nie został użyty tylko A.I upscalling, ale część została narysowana od początku. Sprite'y do LoM są pewnie jednymi z topowych jakie zrobiło SE w erze PSX - ja tam się nie dziwię, że nie tykali ich, przerysowanie raczej nie wchodziło w grę.

*Oczywiście rozumiem, że dla części osób będzie odwrotnie i sprite'y z LoM będą wyglądały dziwnie przy ruszonych tłach. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Pupcio napisał:

Capcom dodał dzisiaj soundtracki z dino crisis na spotify i dają takimi głupotami nadzieję na rimejki gnojki jedne :frog:

 

Może badają teren. Ta marka (niczym SIlent Hill) to nie jest kaliber Residentów, więc prezd wyłożeniem kwitu trzeba sprawdzić czy ktoś to w ogóle kupi.

Odnośnik do komentarza

Zagrałbym w dobrego FPSa z dinozaurami, dawno czegoś takiego nie było. Albo chociaż dobrą platformówkę 2D. Kiedyś tego była masa Prekistoryk 1 i 2, Joe and Mac, Big Nose, Cadillacs, Chuck Rock i pewnie coś by się jeszcze znalazło. Była też jakaś olimpiada z dinozaurami i coś o lataniu helikopterem ale tytułów już nie pamiętam xd W DC grałem ale wrażenia na mnie nie zrobił chociaż grałem na Sedze, była też jakaś wersja na pierwszego Xboxa ale to już był szrot totalny. Turoki mi nigdy nie podeszły. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

I zachowywać się jak zwierzęta w MH. Mocno zranione np wycofywać się albo zaalarmować resztę. Może jakiś reboot i dwie kampanie w jednej Regina gameplay bardziej w stylu jedynki, gdzie trzeba cholernie uważać, używać strzałek usypiających i generalnie spierdalać przed dinusiami a w drugiej jakiś marine i więcej akcji jak w DC2. Dobra nakręciłem się :yao:

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...