Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.05.2020 o 21:10, Rozi napisał:

Jedna z gier życia odpicowana do standardów wstecznej, nie postarzała się ani trochę. System frakcji, niesamowity klimat Korei Północnej, no i ta destrukcja... Zrzucenie MOAB na wielki wieżowiec? Nalot dywanowy zrównujący z ziemią wszystkie budynki w śródmieściu? Proszę bardzo, proszę Pana. Mercenaries dostarcza zawsze. Pandemic :(

 

EYKUg0EXgAAkg-L?format=jpg&name=large

oj tak... Przeszedłem tę grę na PS2 z 6 razy. Przekozacka gra, z wieloma patentami, których nie uświadczymy po dziś dzień w gierkach. I właśnie ten klimat Korei Północnej... Tak bardzo czekałem na kolejne części, ale wiadomo jakie one były... A zapowiedzi były dość obiecujące... Remaka tej gierki raczej się nie doczekamy..

Odnośnik do komentarza

Pierwsza gra którą skończyłem w tym roku: Gears 5.

 



0IRIY9f.jpg

7MU7ZFx.jpg

mWVvulJ.jpg

feDlvjo.jpg

WchRBfC.jpg

H3acrsi.jpg

 

To co zrobiło na mnie największe wrażenie to zdecydowanie efekty cząsteczkowe w tym fizyka piasku (i fakt, ze się on mieni a pod nim są ukryte fizyczne obiekty), kryształowe drzewa powstające po uderzeniu piorunem służące za chwiolową (bo kruchą) osłonę oraz fantastyczne oświetlenie. Nie mniejsze wrażenie zrobiły tez odbicia i tekstury, a w zamkniętych lokalizacjach często naprawdę szczegółowo wymodelowane, ogromne i złożone obiekty. Gra jest najmniej urodziwa w otwartych przestrzeniach, bo widoki sa dość puste, ale to jedynie mały fragment gry w którym na dobrą sprawę spędzamy bardzo mało czasu. Na screenach ustawienia high z dynamiczna rozdziałką.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wiolku napisał:

Nie. Chodzi o to czy grałeś czy "liczyłeś" grafikę? Wiem, że to temat do patrzenia na screeny, a nimi się nie da grać, tylko oceniać wygląd, ale jak w coś gram i piszę o tej grze to jednak chociaż jedna uwaga na temat gameplayu, by się zdała.

 

To temat do patrzenia na screeny, więc opisałem tylko aspekt wizualny tej gry. ;) Za jakiś czas będzie taka mini recka w moim wykonaniu gdzie podejdę do opisu tego tytułu jako całości.

 

28 minut temu, Figaro napisał:

Jak mam być szczery, to nie imponująca ta graficzka.

 

Na statycznych screenach może nie robić efektu "wow", bo gra jest poprostu bardzo ładna. Tylko i aż. Najlepszego aspektu, czyli to jak faktycznie śmiga, nie da się oddać na screenach: gdy w trakcie walki rozpętała się burza, a wiatr zaczął ciskać duże fragmenty kamienia i metalu, w powietrzu widać było wiry piaskowe, a pioruny tworzyły kruche, kryształowe mieniące się drzewa które pięknie pękały pod pociskami to człowiekowi nie przyszło do głowy inne określenie niż "przepych".

 

Najlepej byłoby to sprawdzić na XOX z HDRem, bo mój sprzęt operował na dyniamicznej rozdziałce aby utrzymać stałę 60 klatek, więc jakie screeny mam takie daję.

 

@ASX Całościowo świetna gra, chociaż ma swoje bolączki. Liczę jednak, że G6 urwie jaja po całości, nie tylko graficznie. Dłuższy czas developingu dobrze zrobi ekipie.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Jeszcze gram w tego niszczatora

 

Łódź Kaliska 1890

2s1abm102kpd.jpg

 

Uncharted

rmjvg29wlxpi.jpg

 

rit3pxat192g.jpg

 

xku2o96lalay.jpg

 

5cg5n02wm2os.jpg

 

Misje z pociągiem powtarzałem 2 razy, bo kij wie dlaczego obydwa moje konie teleportowały się za wagonami i mnie gonily XD a w trakcie jazdy jeden wkręcał się w koła :(

g8cofusyp5bh.jpg

 

7zuw03zg6en8.jpg

 

fv5ejcl1f0pu.jpg

 

A tutaj fajna wysepka na mapce :D

bl5ynb8w2nuu.jpg

 

 

Na koniec gratis z Infinite Warfare. To słońce troche lens flare z photoshopa XD

sjl0j00eps0x.png

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

ONI - Teraz to dopiero odpaliłem starocia. Okazuje się, że fani zrobili nawet swojego klienta, z którego można pobrać setkę modów. Do tego wsparcie dla widescreen no i pupa Konoko dalej świeci :notbad:

Ten system walki :fsg: 

NYCspO1.png

eR0Mq5b.png

lnjzwkY.png

Edytowane przez Dr.Czekolada
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...