Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do konsoli to ona była już przedmuchana z syfu jakieś 4miechy tenu. Wiekszość gier chodzi cichutko, wycie zaczyna się jedynie przy GoT i czasem w menusach Borderlands3. A co do D3 to traktuję to jako odskocznię raczej. Levele lecą szybciutko, jako że nie grałem w to wcześniej to najtrudniejszy tryb jaki mogłem ustawić to hard. Pewnie będzie tak że zrobię wątek główny i wrócę do GoT jak już podepnę te dodatkowe coolery.

I to tyle z offtopu.

Odnośnik do komentarza

Każdy hack and slash jaki przychodzi mi na myśl ma spoko kampanię. Tłumaczenie "bo w to sie gra w sezony" i tak nie usprawiedliwia płytkości elementów rpg. Diablo nigdy nie był rasowym rpgiem ale bez jaj trójka to nowy wymiar nieużywania mózgu.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

 Cała ta funkcja "Share" tryby photo mode i łatwość z jaką łapać screeny i się nimi dzielić to chyba najlepsza rzecz jaką ta generacja wprowadziła. Pomyśleć, że jeszcze parę lat wcześniej potrzebne były peryferyjne urządzenia do łapania zrzutów.

 No, ale dobra. parę randomowych screenów z The Lost Legacy. Jestem dopiero w 6 rozdziale, a już około 50 zrzutów -> piękna gra.

 

uc?id=1zPB1wtjtK1GgK2p0P9NHJK2S5PGGJjI9

 

uc?id=1zI3nB41QiYNg1D_EIVHVtVf5hxsRih7D

 

uc?id=1zGiynz5unb_VGaAdzkY5_qUwGMPjbjWG

 

uc?id=1zFyl6epR5nS9kq-mgtwWAvox4gqMUw-b

 

uc?id=1zLjvOTbdmnqtV_P-Br1TNga5ZLFkeuMq

 

uc?id=1zE7W1PgyQ9vYxky7ebGNIlOcYZGGKfth

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.08.2020 o 21:23, alb84 napisał:

 Cała ta funkcja "Share" tryby photo mode i łatwość z jaką łapać screeny i się nimi dzielić to chyba najlepsza rzecz jaką ta generacja wprowadziła. Pomyśleć, że jeszcze parę lat wcześniej potrzebne były peryferyjne urządzenia do łapania zrzutów.

 No, ale dobra. parę randomowych screenów z The Lost Legacy. Jestem dopiero w 6 rozdziale, a już około 50 zrzutów -> piękna gra.

 

uc?id=1zPB1wtjtK1GgK2p0P9NHJK2S5PGGJjI9

 

uc?id=1zI3nB41QiYNg1D_EIVHVtVf5hxsRih7D

 

uc?id=1zGiynz5unb_VGaAdzkY5_qUwGMPjbjWG

 

uc?id=1zFyl6epR5nS9kq-mgtwWAvox4gqMUw-b

 

uc?id=1zLjvOTbdmnqtV_P-Br1TNga5ZLFkeuMq

 

uc?id=1zE7W1PgyQ9vYxky7ebGNIlOcYZGGKfth

Super foty, klimat wylewa się z ekranu

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Kilka screenów z ogrywanych przeze mnie gierek:

 

Marszałek Piłsudski rozgania chamów

nlz9y5in4c47.jpg

 

9zvzkolmytah.jpg

 

 

Randomowy obrazek ze świetnej gry w nowej odsłonie

q9naggo931zy.jpg

 

 

Imprezka

mksf3ceh38uc.png

 

Nie wiedziałem, że Ścierski dorabia w Bizariuszu. Plusik dla tego co znajdzie.

ys3n8t32ffnj.png

 

Bonus dla @grzybiarz

xqtzp6y5h3xj.png

 

 

Nieszczęsny Tomb Rider, ale mnie i tak wciągnął

wx7fggf3vqtg.jpg

 

z6qa6oo0wmki.jpg

 

bttjoqlc4iwp.jpg

  • Plusik 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...