Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Plugawy napisał:

Gra nie jest brzydka, ale widać, że zacofana graficznie.

Gra jest w wielu aspektach zacofana. Dacie wiarę, że nawet muzyki nie da się wyłączyć? Czy też regulować względem pozostałych dźwięków? Albo według własnej potrzeby skonfigurować tych czterech przycisków na krzyż? Albo, że przedmioty można ustawiać tylko w czterech pozycjach (obroty o 90 stopni) i nie postawisz niczego "pod skosem"? No w chuj jest tego i mógłbym obiektywnie tutaj wymieniać dziesiątki rzeczy. Stylistyka? No, po części wynika ona już z natury serii i tak jak nikt nagle z Pokemonów nie zrobi krwiożerczych i dopieszczonych graficznie stworów, tak Animal Crossing musi pozostać wierne swojej genezie artstylowej i pewnych kwestii nie przeskoczy. No i otoczenie jest w pełni "terraformowalne", więc na pewne uproszczenia pewnie musieli pójść. 

Ale tak jak mówię, to trochę gra nieporównywalna z niczym innym, a z pewnością nie z SV (uwielbiam). Tutaj działają inne mechanizmy motywujące. Tak jak kiedyś miało się Tamagoczi i zaglądało do niego regularnie, choć to było zaledwie kilka pikseli na krzyż.

 

@Pupcio no kurwa

comment_M0IZFgfAnOhAsC9OKhI8k4oskAoSxQDZ

 

Spoiler

aEnpByM_700b.jpg8c5616723d9bc762228f704673a15cb9--fa.jpg

 

Pierwsza Szklanka SV. Cały czas jej wino dawałem xd Miałem z nią gówniaka, ale ten głąb kapusty jak zaczął raczkować to się zakleszczył w ścianie. No żal było patrzeć. Nawet świniom się to wcześniej nie zdarzało. Na drugi dzień było już ok, ale niesmak pozostał. 

Edytowane przez Kmiot
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Mnie niestety Animal Crossing zmęczyło, granie dla strojenia wyspy i obowiązek codziennego zalogowania się sprawił, że czułem się jak WoWiarz, czy inny Metiniarz. No Stardew Valley nadal najlepsza gra tego typu, jeszcze w styczniu będzie patch 1.5 na konsole, z ogromem zawartości, kocham Erika Barone. 

Odnośnik do komentarza

Ale będzie czy nie będzie w styczniu bo szczerze czekam na niego z penisem w ręku jak co poniektórzy czekali na CP2077.

Patch 1.44 dał tej grze dodatkowe kilkadziesiąt godzin grania (chociaż wiem, że aż takich rewolucji w wersji 1.50 nie będzie). Gierka od zakupu ani razu nie wyleciała z dysku. Concernate Ape mógłby zaimplementować customowe mody z PC bo wiele z nich jest szalenie przydatnych ale i ciekawych.

I pomyśleć, że jeden człowiek zrobił całą gierkę.

 

A skoro przy laskach jesteśmy to od samego początku w oko wpadła mi Abby. Dziewczyna ładna, rezolutna, pewna siebie i dobrze radzi sobie z fletem oraz lubi chwytać za miecz ( ͡° ͜ʖ ͡°). Konkurencja w postaci emo płaczka to żadna konkurencja więc problemów nie było by zaprosić do hacjendy aczkolwiek łatwa nie jest i by zaskarbić sobie jej sympatię trzeba ubić sporo potworków i dokopać się do zacnych skarbów. No i ma potężnego starego (nie, nie chodzi o lujka-sklepikarza), a na wsi to prestiż.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Farmer napisał:

Patch 1.44 dał tej grze dodatkowe kilkadziesiąt godzin grania (chociaż wiem, że aż takich rewolucji w wersji 1.50 nie będzie).

Ke? 1.5 ma być największym patchem, z nową farmą, opcjami, przedmiotami, roślinami, muzyka, questami, miejscówkami. Na PC już jest, tu masz wszystko co zawiera:

https://www.stardewvalley.net/stardew-valley-1-5-update-out-now-on-pc/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...