Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Zainspirowany przez pana @Quake96 postanowiłem odkurzyć swojego Xboxa. Wyczytałem że one mają problem padających kondensatorów od zegarka. U mnie na szczęście wersja 1.6 i trzyma czas także nie ruszam, ale polecam sprawdzić i ewentualnie wymienić jak się ma inną wersję niż 1.6 

IMG_20220130_150119.jpg

Edytowane przez czapa
  • Plusik 3
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, czapa napisał:

Zainspirowany przez pana @Quake96 postanowiłem odkurzyć swojego Xboxa. Wyczytałem że one mają problem padających kondensatorów od zegarka. U mnie na szczęście wersja 1.6 i trzyma czas także nie ruszam, ale polecam sprawdzić i ewentualnie wymienić jak się ma inną wersję niż 1.6 

 

Zacny Crystal panie kolego. Uchował się w nienagannym stanie :notbad: W co ciśniesz? Ja obecnie męczę (i to dosłownie) pierwszego NFS Underground. Swoją drogą to też odpowiedni czas aby uzupełniać bibliotekę gier niedostępnych na innych platformach, albo przynajmniej na znacznie popularniejszym PS2.

Odnośnik do komentarza

Z dostępnością nigdy nie było za dobrze, bo Xbox był u nas "egzotykiem", a po latach jest tylko gorzej. Ceny rosną ogólnie wśród 6tej generacji, widzę to ostatnio szczególnie po grach na PS2. Takie NFSy to ja kupowałem po 20-40zł, a teraz czytam że niektórzy znajdują te gry za znacznie więcej. Jeden gość ostatnio wspominał, że zachciało mu się dwóch części Matrixa na PS2, ale kosztują około 80-100zł, a ja te gry kupowałem po 10-20 zeta jeszcze kilka lat temu :reggie:

 

Temu się cieszę, że nakupowałem gierek na drugiego plejaka za grosze, a wtedy wszyscy się śmiali, że "na co mi tyle tego" :kaz:

Odnośnik do komentarza
Z dostępnością nigdy nie było za dobrze, bo Xbox był u nas "egzotykiem", a po latach jest tylko gorzej. Ceny rosną ogólnie wśród 6tej generacji, widzę to ostatnio szczególnie po grach na PS2. Takie NFSy to ja kupowałem po 20-40zł, a teraz czytam że niektórzy znajdują te gry za znacznie więcej. Jeden gość ostatnio wspominał, że zachciało mu się dwóch części Matrixa na PS2, ale kosztują około 80-100zł, a ja te gry kupowałem po 10-20 zeta jeszcze kilka lat temu :reggie:
 
Temu się cieszę, że nakupowałem gierek na drugiego plejaka za grosze, a wtedy wszyscy się śmiali, że "na co mi tyle tego" :kaz:
I tak nigdy ich nie sprzedaż bo będziesz czekał aż będą warte fortunę aż wkoncu umrzesz
Odnośnik do komentarza

Z jednym się zgadzam. Nie sprzedam. Ale nie czekam aż urosną na wartości tylko z nich po prostu korzystam ;) Nie jestem handlarzem ani spekulantem cenowym. Kupuję, zbieram bo lubię i tyle.

Dlatego cieszy mnie fakt, że nie kupuję tego dzisiaj, po znacznie wyższych cenach. Bynajmniej, nie ze względu na ewentualne zyski.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...