Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Zelda BotW? Tylko na Switchu w łóżeczku z koteczkiem na kolankach. Emulator? Brzmi jak konserwant spożywczy. Grafika jest piękna ale to widać dopiero jak człowiek dobrze pozna się na gierkach. Na jednostrzałowcach nie robi wrażenia bo nie mają duszy. Żeby w temacie ze screenami były screeny to wrzucę coś starego.
The Last of Us Part 2
brzydkie? no może i brzydkie ale fabuła zajebista :kaz:

 

thumbnail_The Last of Us™ Part II_20220124002613.png

thumbnail_The Last of Us™ Part II_20220126001030.png

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tak się śmiesznie złożyło że mój wujek pracuje w ea i wysłał mi kodzik do rimejku dead space'a!1

Oczywiście stroję sobie z was żarty drodzy e-koledzy bo to wersja z pc!

Kurde powiem wam że super się to prezentuje w ostrej jak żyleta oprawie :obama: i co prawda podtrzymuje zdanie że ta gra nie potrzebuje rimejku to i tak się nim jaram :kekw:

A gram w tą perełke przez cholernego @Bzduras:[ dobroczyńca yebany się znalazł i oddał kod na ds2 którego skończyłem jakoś w tamte wakacje no ale chyba teraz trzeba zasmakować tego sztosa w jakości godnej króla :sonkassie: No ale najpierw jedyneczka

ds.png

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pupcio napisał:

Kurde powiem wam że super się to prezentuje w ostrej jak żyleta oprawie :obama:

Trochę tekstury nie domagają już, ale jak ostatnio grałem to nadal jest cymesik i ten remake to bardziej cieszy na zasadzie "o, w końcu coś robią z tą marką". I tak się pewnie zagra. 

3 minuty temu, Pupcio napisał:

A gram w tą perełke przez cholernego @Bzduras:[ dobroczyńca yebany się znalazł i oddał kod na ds2

To było jak wianek rzucony na weselu - widocznie los tak chciał, że akurat Ty go złapałeś pierwszy!

Odnośnik do komentarza

@Pupcio Wiele lat temu jak robiłem maraton DS to tak się wkręciłem w jedynkę i dwójkę, że ukończyłem je po dwa razy. Za drugim razem zawsze z jakimś reshade + sweetfx

https://sfx.thelazy.net/games/game/304/

Bawiłem się przednio i ani przez chwilę nie nudziłem. Dwójka miała nawet taki, że lokacje były wyjątkowo ciemne i trzeba było się posiłkować światłem z hełmu, hore :obama:

Odnośnik do komentarza

Aassassin's Creed: Origins, wersja na Xbox One S

 

Jestem pod ogromnym wrażeniem ile udało się wycisnąć z tej konsoli, bo Egipt jest przepiękny (oświetlenie!!), tętni życiem, a HDR to absolutna czołówka co widziałem w giereczkach. Kurcze, az chce się ten świat zwiedzać, a robić jest co, oj jest tego w bród. Najlepszy setting w giereczkowie? Zdecydowanie Egipt. :sonkassie:

Załączam garść pocztówek z przygód Bayeka.

 

00a45675-8601-4302-a27d-02137d0584b7.png

967a6384-bea6-45d9-ba38-f9e94c6ca632.png

ac77ec67-294d-4c70-97a0-772c24d87805.png

Assassin-s-Creed-Origins-2022-05-19-23-1

ac933d46-9e61-4de0-a2f1-44f01c97f195.png

556cc805-e33c-447b-b91d-555143116fbc.png

 

Jeśli ktoś ma na liście to przypominam, że w tym roku będzie darmowy patch pod current-geny. :lapka: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...